Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови Придобивки

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    О.К.
    Но мизвънни през деня,защото имам и резервен вариант.
    Като гледам снимките на нароченото за разфасоване острие,май прекалено много драматизираш нещата.През 1986г. купих нещо подобно(последната ми ергенска прищявка),ръцете ми трепереха докато се прибера в къщи.После-голямо разочарование-цялата катана е била хвърляна в огъня(за да не попадне в плен у US)И какво-8 год.по-късно стана притежание на митничарчеза доста сносна сума въпреки минусите,които не му спестих.
    Пази ме,Боже,от приятели,от враговете сам ще се пазя!
    http://ivan-rendakov.blogspot.com/

    Comment


      ще видим?

      Comment


        red777 написа
        За такива ли става въпрос?
        Tочно като тази дясната която си показал имам такива няколко. Колко струват тези?

        Comment


          red777 написа
          За такива ли става въпрос?
          Именно за такива става въпрос. Продаваш ли ги?
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            Parabellum написа
            Именно за такива става въпрос. Продаваш ли ги?
            Засега не, те са ми само две,
            но като гледам бага-тура има желание да продава.

            Comment


              Тогава да си каже цената!Багатуре по колко ги даваш?
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                Parabellum написа
                Тогава да си каже цената!Багатуре по колко ги даваш?
                Да , имам желание да продавам, ама незнам как вървят цените . Иначе за тебе с отстъпка

                Comment


                  valo написа
                  Хайде, де.... Показвай го това Шаспо, че ми се изчака чакането...
                  Щракнах го шаспото и съвсем скоро ще го покажа, сега го реставрирам и дори щракнах един от моментите на клепане по приклада, а засега ще пусна две снимки на ловното Лефоше. Ако някой е срещал някъде нещо подобно, нека пише, защото освен че е правено в Лиеж, Белгия, видно от клеймата, друга информация не успях да намеря. А не знаех, че Парабела го вълнуват царски марки, имам доста добра колекция и доста неща за размяна. Имам дори марки от Източна Румелия - с надпис на турски, български и френски, от 10 и 20 пари. Те обаче са ми само по една.
                  Attached Files

                  Comment


                    Baga-Tur написа
                    Да , имам желание да продавам, ама незнам как вървят цените . Иначе за тебе с отстъпка
                    Пиши едно ЛС да се разберем!

                    Mauser написа
                    Щракнах го шаспото и съвсем скоро ще го покажа, сега го реставрирам и дори щракнах един от моментите на клепане по приклада, а засега ще пусна две снимки на ловното Лефоше. Ако някой е срещал някъде нещо подобно, нека пише, защото освен че е правено в Лиеж, Белгия, видно от клеймата, друга информация не успях да намеря. А не знаех, че Парабела го вълнуват царски марки, имам доста добра колекция и доста неща за размяна. Имам дори марки от Източна Румелия - с надпис на турски, български и френски, от 10 и 20 пари. Те обаче са ми само по една.
                    Бря-Белгийката ти не е лоша! А честито! колкото до марките и аз незнаех че ме вълнуват.Снощи реших ей така да започна да събирам царски марки-шантава работа :sm186: :lol:
                    Last edited by Parabellum; 18-06-2005, 03:13. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      Едно време, много отдавна бях филателист и събирах марки с тематика съвсема различна от военна, но и тогава, както и сега, мисля че Българският Съюз на Филателистите издава каталог на българските пощенски марки, в който има цени на всички марки някога издавани в България в зависимост от редкостта им. Тези цени са обикновено малко по-високи от пазарните, и ако отидете в Съюза на Филателистите в София, който мисля че е отворен всяка събота или неделя (сега точния адрес не го знам, знам само как да го намеря) или в някой антиквариат, там ще ви кажат че цената на еди коя си серия е еди колко си процента от каталога за 2005-а (ако е излязъл). Ако някой иска сериозно да се занимава със събиране на амрки, или пък с търговията им, определено му препоръчвам да посети Съюза на Филателистите в центъра на София, като намеря адреса ще го пусна тук. Там има голям избор на марки, филателни материали (класьори, пинсети и т.н.т.), каталози и човек добива представа за пазарните цени. Нещо като сбирките на оръжейните колекционери е.

                      Comment


                        Mauser написа
                        Щракнах го шаспото и съвсем скоро ще го покажа, сега го реставрирам и дори щракнах един от моментите на клепане по приклада, а засега ще пусна две снимки на ловното Лефоше. Ако някой е срещал някъде нещо подобно, нека пише, защото освен че е правено в Лиеж, Белгия, видно от клеймата, друга информация не успях да намеря.
                        Аз съм виждал такава пушка.И дотук с мойта информация :wall:Лефоше

                        Comment


                          От мене една новопридобита дреболия - скоростомер от някакъв италиански самолет. Разбира се - има и друга възможност. Предполагам, че самолетите, строени в България, са били снабдени с готови вносни уреди. Така че или е от италиански самолет, или от нашенски - но със сигурност самият той е италианско производство.
                          Attached Files
                          На нож!

                          Comment


                            Ще ми го дадеш ли?Много интересна джаджа-на теб и без това не ти трябва.
                            Нали ме знаеш, че съм по аеропланите
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              Ето снимки на румънското орденче и на шаспото, дето ги докопах в последно време, в темата за реставрация ще пусна и снимки от процеса на пудрене.
                              Attached Files

                              Comment


                                Mauser написа
                                Ето снимки на румънското орденче и на шаспото, дето ги докопах в последно време, в темата за реставрация ще пусна и снимки от процеса на пудрене.
                                Хмм интересно , колко струва тая пушка ?

                                Comment

                                Working...
                                X