Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    По-големият калибър не означава непременно по-добро пробиване, както в играта така и в реалността, има още доста фактори, някои дори с по-голяма тежест от които зависи.
    Иначе пример за подобно нещо са и оръдията на Е-100 - 128мм има по-добра пробивност от 150мм при стрелба с АР.

    Str много правилно е обяснил, че ниската точност индиректно води до по-малко реализирани пробиви и повече рикушети.Примерът, който е дал важи и за стрелба в бордовете - снаряда просто удря някои ъгъл по борда или купола и отскача или пък удря под много лош ъгъл.Ако играеш с добра графика забележи, че снарядите на "неточните оръдия" описват много странни спирали и понякога "излитат" в дадена посока точно преди да ударят целта.

    Имай предвид, че няма фиксирана пробивност за оръдията (100мм да кажем), а има крайни граници между 85мм и 110мм например, като се реализира някаква пробивност в тези граници. Отделно има други фактори, които също са много важни, като ъгълът под които се стреля, от които също зависи колко мм ще пробиеш.За това и твърдения от рода на - моето оръдие пробива 185мм, няма как да не пробия 82мм борд на Тигър-а са странни, защото освен данните от статистиката има редица други фактори от които въпросния пробив зависи.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      We are happy to introduce a new episode of our 'Explaining mechanics' video. This time it will be devoted to explaining the armor penetration mechanics game ...


      Хубаво филмче по обсъжданата по-горе тема за пробиването и рикошетите. Гледайте внимателно.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Бих добавил и тези две статии



        За мен бяха много интересни, а и поучителни.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          Много смешни анимации правят тия http://www.youtube.com/watch?v=OaIrltqkg4I
          http://www.youtube.com/watch?v=85LxQ2pmd1g
          гледайте и се смейте!
          Last edited by falcon_bg; 01-03-2013, 15:34.

          Comment


            5 бота в отбор няма по хубаво!!!.Как всеки път ми трепят мерача все ми пробиват маската на купола уш там тря да е по дебела +100мм,ис-а ме пробива там а аз със същото оръдие не мога

            Comment


              Еиии тва стадо бе мамка му стара!!! от 5 игри и 5 вс бяха стадо и направо на ........ от всякъде.Тря да се блокират хората който не правят нищо и най-вече глупавите.Ти му каиш назад той напред, и когато му кажеш напред той назад как да го разбирам тва

              Comment


                Някои да е намирал схемите на танковите ис и ис-2.Питам защото като ме целнат отпред или резервоара или снарядите ще ми боцнат предполагам че отпред има гориво и още по-вероятно и там да слагат и част от сражението.

                Comment


                  Attached Files
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Ultramarine написа Виж мнение
                    Иееее Ягпантер

                    Comment


                      e то имало
                      и 4 то умение

                      Comment


                        ceco73121 написа Виж мнение
                        e то имало
                        и 4 то умение
                        ??? Няма ограничение(поне за сега) в броя умения.Колкото ги има написани,толкова теоретично може да разучиш.Иска само як гриндаж.

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          ??? Няма ограничение(поне за сега) в броя умения.Колкото ги има написани,толкова теоретично може да разучиш.Иска само як гриндаж.
                          Има до толкова, до колкото самите умения са ограничен брой (7 или 8 за различните позиции)...
                          А и не знам дали някой може да разучи 8-мо умение, тъй като само то ще глътне 26 887 680 опит
                          Аз лично съм виждал само до пето умение зачекнато леко. Ако някой е виждал повече, да сподели.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            можеби сега е момента всеки да се похвали с най-добрият си екипаж

                            Comment


                              При мен екипажа на Ис-3, второ допълнително умение 99%, днес трябва да стане на 100% и да се прехвърли на Ис-8.
                              Last edited by uzi71; 04-03-2013, 08:49.

                              Comment


                                При мен:
                                М4Е8- 91% на 4-то умение
                                Т32- 91% на 3-то
                                Ис-8- 90% на 3-то

                                Comment

                                Working...
                                X