Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    На френската линия тъкмо стигнах до тиер 5. До колкото разбирам това е една от малкото машини заслужаващи да бъдат наречени танкоразрушители. Има много добро отклонение на оръдието, както по хоризонтала, така и по вертикала, оръдието дупчи всичко което види и алфата е достатъчна за да остави всеки медиум от същия тиер на една плюнка живот или да свали повече от половината от тежък танк с един изстрел. Наистина самия танк е бавен и няма броня, но е открит и има добра видимост. За тиера си обаче е прекрасна машина и може би най-добрия ТД, ако не вземем предвид американските разрушители с куполи (иначе Т49 за мен е по-приятен за каране).

    Comment


      Купих си СУ-85. Ще видим какво ще стане

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Ферди и Ягодовия Тигър ги продадох - прекалено тромави са ми. Просто не ми пасват. ЯгдПанцер Е-100 го държа само за удоволствието да набиеш 2000 демидж с един изстрел и да видиш как всичко срещу теб изведнъж се изпокрива по дупките
        2000 демидж не можещ да удариш, каквото и да направиш.... Максимумът ти е 1375.
        С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

        Comment


          Hartman написа Виж мнение
          2000 демидж не можещ да удариш, каквото и да направиш.... Максимумът ти е 1375.
          Сега проверих спецификациите на оръдието - прав си. Значи трябва да съм ammorack-нал някой, че да направя толкова щета
          Ще си преровя риплеите.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Worcho написа Виж мнение
            Купих си СУ-85. Ще видим какво ще стане
            Добър Т5 разрушител, той е един от танковете с които правя пари.
            Най-силния ти коз е алфата и пробивността на топ оръдието.
            Не бих казал, че оръдието е много точно - по-скоро приемливо и достатъчно за ролята му на картата.
            От гледна точка на оръдието е най-добре да си в рамките на 350-400м от противника, ще правиш попадения и на 500м и на 600м, но с много опити.
            Проблемът е, че нямаш много НР и доста машини те свалят с един удар, за това ползвай растителността във всяка възможна ситуация, камуфлажът ти е добър, а храстите ще мултиплицират ефекта.

            Големият му недостатък е обзора - трудно спотваш когато си сам и често подминаваш силно маскирани цели. Леко тромав е при въртене на място и бързите Т4 и Т5 леките танкове са опасност, ако ги пуснеш близо.

            Аз го играя с Добутвач, Мрежа и Бинокъл, но има и други възможни комбинации.Екипажът е добре да му сложиш първи скил камуфлаж и след това да смениш камуфлажа на командира с лампа, след камуфлажа и лампата аз подобрих обзора, но ако не го чувстваш като недостатък може да се насочиш в друга посока.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Hartman написа Виж мнение
              2000 демидж не можещ да удариш, каквото и да направиш.... Максимумът ти е 1375.
              Може ако удариш боекмплекта.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Ultramarine написа Виж мнение
                Добър Т5 разрушител, той е един от танковете с които правя пари.
                Най-силния ти коз е алфата и пробивността на топ оръдието.
                Не бих казал, че оръдието е много точно - по-скоро приемливо и достатъчно за ролята му на картата.
                От гледна точка на оръдието е най-добре да си в рамките на 350-400м от противника, ще правиш попадения и на 500м и на 600м, но с много опити.
                Проблемът е, че нямаш много НР и доста машини те свалят с един удар, за това ползвай растителността във всяка възможна ситуация, камуфлажът ти е добър, а храстите ще мултиплицират ефекта.

                Големият му недостатък е обзора - трудно спотваш когато си сам и често подминаваш силно маскирани цели. Леко тромав е при въртене на място и бързите Т4 и Т5 леките танкове са опасност, ако ги пуснеш близо.

                Аз го играя с Добутвач, Мрежа и Бинокъл, но има и други възможни комбинации.Екипажът е добре да му сложиш първи скил камуфлаж и след това да смениш камуфлажа на командира с лампа, след камуфлажа и лампата аз подобрих обзора, но ако не го чувстваш като недостатък може да се насочиш в друга посока.

                Малка корекция, алфата и пробиивността беше силна страна преди. Сега е със 85мм оръдие със 144 бронебойност и най-добрата точност сред руските оръдия, така че става по-скоро ДПМ, а не алфа боец.

                Comment


                  Да, липсва ми онова всепоразяващо 107мм... Бяха добри времена
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Су-85 го карам с дотиквач, бинокъл и бърз прицел, щото обичам към края на битката, когато вразите са поопухани вече и са на 1 изстрел да се набутвам между шамарите /т.е. близък бой в мелето/, а там прицела е необходим.
                    От скиловете - командира лампа, мерача снайпер, водача камуфлаж, пълнача безопасно съхранение /може да не е оптимална комбинация, но ми върши чудесна работа в двете последни битки - воин/

                    Comment


                      интересно, май никой не му слага вентилатор и брадър ъф арм.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        интересно, май никой не му слага вентилатор и брадър ъф арм.
                        Аз ще го направя, но искам първо да кача братята, за да сложа вентилатора.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Братята винаги са ми второ умение.

                          Comment


                            И на мене, но малко трудно докарвам екипаж до него, понеже на всеки танк почвам от 75%...
                            Иначе на 100% взимам mentor, snap shot, ако танка е с предна скоростна/горивни танкове preventive maintaince/ако е бавен off road/иначе smooth ride, situation awareness, safe stowage/adrenaline rush.
                            За втора спецялност взимам или camo или repair, която я дропвам като се отвори третата и я сменям с BiA като пак почвам camo или repair. За четвърта специялизация взимам това което не съм избрал за трета. За сега имам само 1 екипаж с 950 битки на Type59 който е с 4 специализации.
                            War, war never changes..

                            Comment


                              uzi71 написа Виж мнение
                              Братята винаги са ми второ умение.
                              Не ти ли отнема прекалено много време за развитието като са второ умение? Няколко стотин битки, през които умението не прави нищо, докато не стане 100%.
                              Аз жертвам някаква част от опита - като първо умение развивам ремонт(например), за да работи постоянно. Като стигна 100% плюс още малко, ресетвам скила, и слагам братя по оръжие - идва директно на 100%. После ремонта го развивам отначало като второ умение.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Ultramarine написа Виж мнение
                                Аз ще го направя, но искам първо да кача братята, за да сложа вентилатора.
                                че те не са свързани....просто се допълват, но не се нуждаят едно от друго.....

                                Аз на всяка машина в момента в който я купя първо слагам вентилатор, и първо умение винаги ми е братя, освен ако не развивам екишаж в бюджетен вариант, тогава купувам командир на 100% другите на 75, него слагам менторор и след това брат, обикновенно почти едновременно стават братя всички.

                                Comment

                                Working...
                                X