Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Imperial написа Виж мнение
    Всеки.

    Не всеки играч, обаче.
    С нормален акаунт, почти всяка битка?

    Comment


      Не знам нищо за нормалния акаунт, въпросът ти не го предполага.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        В средностатистическия случай тиър 8 тежките се въртят около нулата. Тоест хубавите победи покриват цените на лошите загуби.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Те и 10-ките се самоиздържат.

          Battle: Redshire 08 януари 2013 г. 02:42:07 ч.
          Vehicle: T110E5
          Experience received: 3 546 (x2 for the first victory each day)
          Credits received: 90 880

          Една такава победа покрива ремонта и консуматива на приблизително 3 боя.Човек трябва да е сакат за да не вземе средно една победа от 3 битки.Така,че при активиран премиум,на практика всеки танк се самоиздържа.

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            В средностатистическия случай тиър 8 тежките се въртят около нулата. Тоест хубавите победи покриват цените на лошите загуби.
            Точно поради това бях силно изненадан да наблюдавам как ИС-8, който е Т9 си стои на плюс дори при загуба, при това този танк изобщо не ми пасва...говоря за нормален акаунт, както споменава бирата с "не нормален" трябва да ис много сакат за да не си на плюс с която и да е машина

            Comment


              Снимчица от картата "Port" - минутка за реклама


              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                CaptMick написа Виж мнение
                Имам няколко въпроса:
                2. В случай, че реша да продължа на руския сървър, необходимо ли е, както и преди да свалям и инсталирам руския клиент отделно? Ако да, проблем ли е, че нямам втори физически и логически диск?
                За първия въпрос не мога да помогна.
                За руския сървър - да, ще трябва да изтеглиш и инсталираш руския клиент отделно. Второто не е проблем, просто инсталираш клиента в отделна папка.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Аз да питам. Танкистки, юнашки напивания правят ли се на живо? През лятото примерно. Щот то игра, ама, трябва да се опознават людете. Понеже дълги години (6 или 7) играех Lineage2 и в клана само от Варна бяхме 15-тина човека, на възраст от 8 та до 45 години, бяхме безумна гледка като се съберяхме в някое заведение. Сервитьорките луди ставаха. Разнородна група, пиеща цялата гама от боза до водка и говореща за някакви мечове, някакви обсади, магии и т.н.
                  Та ако има напивания на Българската танкова дивизия от WoT, казвайте! :-)
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Бе по едно време имаше такива работи, още докато бяхме в HWBG се сбирахме 2-3 пъти, после разни образи от BRAVE направиха запой с барбекю, ама аз пропуснах... има някви такива сбирки със сигурност
                    По Варна - не знам, нямам идея освен теб кои са варненски играчи.
                    Щом е за пиене - винаги готов
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Бре, нещо съм изпуснал събирането от BRAVE.
                      War, war never changes..

                      Comment


                        StrEagle написа Виж мнение
                        Бре, нещо съм изпуснал събирането от BRAVE.
                        В новия форум бяха организирали нещо, доколкото разбрах са се събирали...
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Танкисти от Варна +2, ако се прави сБирка
                          У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                          Очередь возмущалась, но не расходилась.

                          Comment


                            Бе вие пригответе рибата,па ние ще дойдем с танковете от къде ли не със виното и ракията.
                            Клан [8282] .

                            Comment


                              Идеята набира сили. До лятото има време за организация. Измислете там някакъв повод, старите карабини дето сте тук, че аз съм само от 1 година. Годишнина на играта, на форума, на първия танк..нещо си там. И през лятото наемаме една вила за един уикенд и ГАЗ! Около Евксиноград, в Обзор, в Бяла. Нещо изгодно ще намерим.
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                                Идеята набира сили. До лятото има време за организация. Измислете там някакъв повод, старите карабини дето сте тук, че аз съм само от 1 година. Годишнина на играта, на форума, на първия танк..нещо си там. И през лятото наемаме една вила за един уикенд и ГАЗ! Около Евксиноград, в Обзор, в Бяла. Нещо изгодно ще намерим.
                                Може и по-на юг... Включва се и Бургаския взвод - мезета и специалитети колкото щеш!
                                Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                                Comment

                                Working...
                                X