Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И според мен най добре е първото умение да е братя по оръжие, но при пускане на уменията да се пускат други които работят до 100 процента и при достигане на този процент да се преобучат на братя по оръжие с малко кредити

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      че те не са свързани....просто се допълват, но не се нуждаят едно от друго.....

      Аз на всяка машина в момента в който я купя първо слагам вентилатор, и първо умение винаги ми е братя, освен ако не развивам екишаж в бюджетен вариант, тогава купувам командир на 100% другите на 75, него слагам менторор и след това брат, обикновенно почти едновременно стават братя всички.
      Су-85 е много сляп и вентилатора с 5% не помага особено за това и си държа бинокъла. Иначе и аз съм привърженик на братята, но на ТД камуфлажа и лампата са ми по-полезни като начало.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Gaden Gogi написа Виж мнение
        ...
        Аз на всяка машина в момента в който я купя първо слагам вентилатор, и първо умение винаги ми е братя...

        И аз така правя.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          Хора, вие рандъми не играете ли?! Много обичам играчи, които не си вдигат поправка и после като ги тракнеш умират най-жалко, защото не могат да си поправят веригата... Поправката е най-важният скил за рандъми, за кланови битки не толкова, така че според мен задължително трябва да се вдига първи.
          С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

          Comment


            аз само рандъми играя...и честно казано предпочитам чуждата верига да късна отколкото д аоправям моята...пък и за случай на зор има 800 комплекта инструменти запасени са такива случай...дебнем промоц аи си пазаруваме части, аптечки и бензин (че супер пършинга трябва да върви бързо)

            Comment


              Hartman написа Виж мнение
              Хора, вие рандъми не играете ли?! Много обичам играчи, които не си вдигат поправка и после като ги тракнеш умират най-жалко, защото не могат да си поправят веригата... Поправката е най-важният скил за рандъми, за кланови битки не толкова, така че според мен задължително трябва да се вдига първи.
              Само рандъми играя аз. И веднага след "братята", разучавам "Ремонт" :-)
              И всеки мой танк носи "Голям ремонтен комплект". Както е известно - вдига с 10% скоростта на ремонта.
              Last edited by BacillusBulgaricus; 29-01-2013, 21:42.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                Веднъж ще оправите с ремонтен комплект, ами после?
                С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                Comment


                  Hartman написа Виж мнение
                  Веднъж ще оправите с ремонтен комплект, ами после?
                  После се връщаш до хангара да заредиш пак
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Hartman написа Виж мнение
                    Веднъж ще оправите с ремонтен комплект, ами после?
                    e те вразите са само 15, какво после? иначе аз по принцип ремонтният го държа само за оръдието, и веригите при гоолям зор,

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      e те вразите са само 15, какво после? иначе аз по принцип ремонтният го държа само за оръдието, и веригите при гоолям зор,

                      От както слагам скила на стреля стрелеца да стреля с повредено оръдие, аз ремонтен комплект ползвам само за склада с мунициите, или ако са ме обградили няколко противника и нямам време да изчакам ремонта на гъсеницата. Но ремонт на 100% критично важно умение.

                      Comment


                        Наистина ли има полза от този скил? Винаги съм се съмнявал в ефикасността му, а на някои танкове би ми погогнал много!
                        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                        Очередь возмущалась, но не расходилась.

                        Comment


                          Hartman написа Виж мнение
                          Хора, вие рандъми не играете ли?! Много обичам играчи, които не си вдигат поправка и после като ги тракнеш умират най-жалко, защото не могат да си поправят веригата... Поправката е най-важният скил за рандъми, за кланови битки не толкова, така че според мен задължително трябва да се вдига първи.
                          Не съм изпитвал нужда да го имам - тракването не ми е толкова сериозен проблем в рандом (в клановите например ми се случва по-често).
                          А ремонтния комплект, както казва Гоги си го пазя за по-важни неща от веригите, единствения вариант да го ползвам за верига е, ако съм под обстрел или ако не преценя терена и си скъсам веригите по време на важен ръш. Иначе имам и танкове на които целият екипаж го има ремонта на 100% и честно казано ползите, които аз чувствам не са големи.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            има машинки които няма как без ремонт, да кажем премиумният ми чърчил е с ремонт, със съндъче и с фолям ремонтен комплект...няма спиране тази машина

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              има машинки които няма как без ремонт, да кажем премиумният ми чърчил е с ремонт, със съндъче и с фолям ремонтен комплект...няма спиране тази машина
                              При Чърчилите ситуацията е малко по-особена заради веригите, същото донякъде важи и за АРЛ.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                stasun написа Виж мнение
                                Наистина ли има полза от този скил? Винаги съм се съмнявал в ефикасността му, а на някои танкове би ми погогнал много!

                                Върши работа, но не очаквай танка да остане снайпер с поразено оръдие. За танковете които се бият на средни и малки дистанции обаче спестява ремонтния комплект при повредено оръдие.

                                Comment

                                Working...
                                X