Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нека ви представя една пародия със участието на отбор от охлюви.По тва време да се играе е мале тва си е мазохизъм кои спи,кои си прецаква отбора,кои просто си стрелят в земята или се наслаждават на пейзажа на картата,и такива имаше преди малко.
    http://postimage.org/image/wjf219cw9/ .Моля забележете как вс стоят на базата и така до края,както ги виждате така и бяха до края.Никои не мръдна,а предишната игра 2 кв-та застанаха в края на картата направо се навряха в ъглите и до края на битката явно заспаха не знам но не стрелнаха макар че ни хванаха базата..На никому такъв отбор,Как винаги врага праща светулките си напред ама да видите светят кат за световно уникални са,а наще т-50 се мислят за (танкове) и стрелят по ис-ове,по лъвовите и т.н и артата си остава сляпа.То не знаеш къде да се скриеш от тяхната арта армагедон,дъжд от снаряди от 150мм нагоре!!!

    Comment


      Интервю със Storm.

      http://panzer-journal.ru/video/intervyu-s-storm-om.html.

      Обяснява се на тема графични енджини и баланс на играта.
      В общи линии - много говори, нищо не казва, играта е прекрасна, играчите не я разбират и затова мрънкат.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        bigbeer написа Виж мнение
        По скоро са действали първосигнално.Гледат по 5 артита в отбор,2 от които могат да уаншотнат всеки и си правят сметката,как излизането на открита позиция и бавното катерене към защитаван хълм не е много здравословно.Отсреща вероятно правят същата сметка,та в скучая хълма губи значението си.Във изкуствено създадения вакуум ,между хълма и базата могат да "разпорят задника" само на някой случайно озовал се не където трябва,неориентиран нуб.Всеки стигнал до релсите светва от 71-цата,която за това ниво е могъщ и много подвижен дмж дилър.Зад нея има 2 хевита в арти сейф позиция зад къщите, и 5 артита готови да наливат.Движението от релсите до гората,няма да е много щастливо за нападащите при положение,че ги наливат и от там.Играта се изражда в чист арти дуел и при равностойни артита,първия светнал -губи.

        Вярно не бях видял артилериите. Макар че и в този случай, като съм с медиум поемам към хълма.

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Интервю със Storm.

          http://panzer-journal.ru/video/intervyu-s-storm-om.html.

          Обяснява се на тема графични енджини и баланс на играта.
          В общи линии - много говори, нищо не казва, играта е прекрасна, играчите не я разбират и затова мрънкат.
          Не,че играчите не му дават повод да говори такива хубавини.Странно само,че точно на 8-ми март правено.И доста дългичко,за толкова малко инфо.

          Comment


            Да попитам има ли възможност да се изтърка акаунта на играта че 1 познат вече откачи заради тая игра

            Comment


              dragunova написа Виж мнение
              Да попитам има ли възможност да се изтърка акаунта на играта че 1 познат вече откачи заради тая игра
              Не.
              Просто спри да играеш. За по-сигурно си продай танковете.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                dragunova написа Виж мнение
                Да попитам има ли възможност да се изтърка акаунта на играта че 1 познат вече откачи заради тая игра
                Пусни обява в общия чат и във форума на играта, че си продваш акаунта, от WG ще се погрижат за останалото.
                Също можеш да кажеш, че продаваш евтино злато...

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Не.
                  Просто спри да играеш. За по-сигурно си продай танковете.
                  Хахаха. както споменах Не беше за мен.Щеше да бъди интересно ако можеше да се нулира вс

                  Comment


                    Alex2004BG написа Виж мнение
                    Пусни обява в общия чат и във форума на играта, че си продваш акаунта, от WG ще се погрижат за останалото.
                    Също можеш да кажеш, че продаваш евтино злато...
                    Сразу - бан
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Играта "Мир танков" постави нов рекорд на Гинес
                      Количество геймеров на сервере RU2 составило 190 541 человек. Прежний рекорд также принадлежит World of Tanks. Он был зафиксирован 23 января 2011 года и составил 91 311 игроков.
                      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                      Comment


                        Някои ще сподели ли кои са БГ клоновете в ру.сървър?

                        Comment


                          dragunova написа Виж мнение
                          Някои ще сподели ли кои са БГ клоновете в ру.сървър?

                          За момента няма действащи такива,на глобалната карта.Виновни са си Уоргейминг,защото в началото тръгнахме много надъхано и започнаха хиляди проблеми.Безобразен пинг от порядъка на 60-80 та до 100,проблеми с плащането( не приемаха стандартни дебитни карти),проблеми с контестациите....абе трагедия.Хората си дигнаха чуковете и минаха на европейския.До колкото знам в "Първа Българска,черноморска..." са останали макс 10-тина (не)редовно играещи.В другите кланове са по 3-5 човека.Трагедия.

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            За момента няма действащи такива,на глобалната карта.Виновни са си Уоргейминг,защото в началото тръгнахме много надъхано и започнаха хиляди проблеми.Безобразен пинг от порядъка на 60-80 та до 100,проблеми с плащането( не приемаха стандартни дебитни карти),проблеми с контестациите....абе трагедия.Хората си дигнаха чуковете и минаха на европейския.До колкото знам в "Първа Българска,черноморска..." са останали макс 10-тина (не)редовно играещи.В другите кланове са по 3-5 човека.Трагедия.

                            То верно звучи като трагедия, и все пак пинг от порядъка на 60-80 е мечта за нас тук...Значи сега вс са на ев.сървър много лошо така че вс там.Колкото до плащането със деб.карти за ся нямам проблем.И къде се намират сървърите на ру.сървура в коя част на Европа май имаше 1-2 в Берлин ли?

                            Comment


                              Потресен съм тая калинка т-49 със ква скорост си върти купола 18 градуса безбожно бавно!!!

                              Comment


                                dragunova написа Виж мнение
                                Потресен съм тая калинка т-49 със ква скорост си върти купола 18 градуса безбожно бавно!!!
                                Случайно да се намира танк който да харесваш?

                                Comment

                                Working...
                                X