Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Явно тези дни, защото инсталера вече е пуснат...
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Не схващам логиката при разпределението между двaта сървъра. В момента на EU1 има 110 000, a на EU2 - 50 000.

      Освен това разликата в пинга е невиждана, поне при мен. EU1 дава нещо от типа 30 - 50 ms, а EU2 - 50 - 120 ms.
      При мен пинга е 50-90 и към двата сървъра. Най-вероятно на EU2 са всички които са оставили избора на сървър на Auto.

      Comment


        Alex2004BG написа Виж мнение
        При мен пинга е 50-90 и към двата сървъра. Най-вероятно на EU2 са всички които са оставили избора на сървър на Auto.
        Аз все не се сещам да го сложа ръчно на ЕУ1, а пак ме праща по подразбиране на него.

        Comment


          Click image for larger version

Name:	shot_133.jpg
Views:	1
Size:	719.4 КБ
ID:	531874Click image for larger version

Name:	shot_132.jpg
Views:	1
Size:	782.3 КБ
ID:	531873
          А уж щяха д аоправят артилерията с този пач..... тотално малоумие.

          Comment


            Alex2004BG написа Виж мнение
            При мен пинга е 50-90 и към двата сървъра. Най-вероятно на EU2 са всички които са оставили избора на сървър на Auto.
            Аз съм а "auto" и винаги ме праща в EU1. Нарочно цъкнах на EU2 за да видя какво става вътре.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              И аз забелязах, че след последния пач редовно пуска по 5 артита на отбор - тотално сриват играта на останалите.

              Comment


                По принцип влизам на еу2, че има по малко хора, теоретично следва да е по гладка играта.

                Comment


                  защо на страницата на играта която е за "еврото" има календар кога и какво ще има през месеца а на руската част няма такова нещо?

                  Comment


                    Все пак, различни сървари са са и си имат своите фишки (особености).

                    Comment


                      Значи в русия елен е синоним на глупак както при нас патка дет викаме

                      Comment


                        "муле" по-скоро...аз "патка" не наричам мъже.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          "муле" по-скоро...аз "патка" не наричам мъже.
                          тогас:паток,кавал,охлюв,папур,бунак и т.н аз най-често използвам охлюв

                          Comment


                            Prosto ne е истина с какви глупендери ме пускаше вчера цял ден.
                            Тъкмо си гледах статистиската за вчера, с Кернавон 41% победи, с Т34 още по-зле -14%
                            Това при положение че обикновенно ми е между 60 и 70.
                            Обаче тия бягха просто уникуми, няколко игри, аз и още един оправим по над 3К щета и губим...защото 5-6 глупендера правят НУЛА, като говорим за тежки танкове от същият тиър, естествено че противникът с масово 1-1,5 щета (макс 2К) ще ни смели, защото всеки допринася.
                            Безмозъчни уникуми просто. И то аз бях в много добра форма, иначе сигурно щеше да е още по-зле, гледам че ефективноста ми е 60% по-висока от предният ден, когато обаче съм бил с нормални съотборници и съм си постигнал нормалните 60% победи...67% с кернавона и 100% с Т34 ката....но това вчера просто беше невероятно....в една битка на Енск бях свидетел как 59-16 сам самичък претрепа Т-54...при това аз (с кернавона) го пернах веднъж 59-16-тия....бяха самички в двора от дясно на линиите....

                            Comment


                              МРАЗЯ Тайп 59! МММММММММММММ......! Иде ми д гърмя по тях даже и да са съотборници!ММММММММММММММ.......!

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                в една битка на Енск бях свидетел как 59-16 сам самичък претрепа Т-54...при това аз (с кернавона) го пернах веднъж 59-16-тия....бяха самички в двора от дясно на линиите....
                                Т54 ще да е бил голям ламер. Туй китайче 59 -16 освен за линейка за друго не става, мъча ги мъча го ама уви.

                                Comment

                                Working...
                                X