Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Как артистично да се слиза от хълма на Химелсдорф... http://youtu.be/FRBos8NM44o
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      Не знам какво става,но като пусна лънчера на играта стои и пише за зарежда и абсолютно нищо не става(на европейския сървър съм).

      Comment


        Оплакване:
        Често засичам български играчи. Познавам ги по флаговете, името или клана. Поздравявам ги почти винаги, дори и да са от противниковия отбор, но много, много рядко някой ми отвръща. Много ниско ниво на колегиалност.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          Оплакване:
          Често засичам български играчи. Познавам ги по флаговете, името или клана. Поздравявам ги почти винаги, дори и да са от противниковия отбор, но много, много рядко някой ми отвръща. Много ниско ниво на колегиалност.
          Преди доста време изразих подобно отношение,ако не се лъжа във форума на хардуерите.Отговориха ми,че това е игра,а не чат и никой не е длъжен да откликва на чатърските ми пристрастия.Или нещо най-общо в тоя дух.

          Comment


            Случката с bigbeer в другия форум я помня и начинът, по който му отговориха (че не било чат и т.н.), ми направи много лошо впечатление. Аз АКО забележа българин или пък ме поздрави сънародник, се старая да отговоря. Проблема ми е, че съм изключително разсеян и понякога просто не забелязвам, че има българи.
            Стигало се е до там, да забележа, че мой пръв приятел и съученик е в противниковия отбор, чак когато му налетях в края на играта
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Хахахахаха, при първата ми игра с британския Медиум-1, ме уби...... синът ми от съседната стая. В отборите имаше към 30 Медиум-а и двамата разбрахме, че сме противници когато ме застреля.Не му писах нищо - отидох при него и го положих зад врата......

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                Хахахахаха, при първата ми игра с британския Медиум-1, ме уби...... синът ми от съседната стая. В отборите имаше към 30 Медиум-а и двамата разбрахме, че сме противници когато ме застреля.Не му писах нищо - отидох при него и го положих зад врата......
                ХАХАХАХАХАХАХААААААААА
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  Аз винаги отвръщам на поздрава, но изобщо не обръщам внимание на имената на играчите даже самите имена съм ги изключил.


                  От 2 дни попадам на "невероятни съотборници" -
                  Вчера бях в доста завързана битка с Т-62А, като нещата бяха на кантар и изхода не беше ясен.Намерих пролука и им стигнах до базата, като спотнах 3 техни артилерии.Пазеше ги един Обект 263, долепих се до него и си го помпах докато е безпомощен и както си го стрелям получавам удар от HE отзад.Помислих, че са техните артилерии, но видях, че съм повреден от С-51 от нашия отбор.Викам си сигурно е стрелял преди да се залепя до обекта, обаче не, получавам втори директен удар отзад този път от другата наша артилерия. Докато си оправя веригите, за да избягам С-51 успя да ме довърши и си взе Обекта за експерта, естествено трите спотнати артилерии останаха недокоснати и загубихме битката. От съотборници от клана слушам, че е неприятно да се играе с този обект, защото си цел номер едно, но не мислех, че се стига до такива крайности.

                  Днес пък с 13 90 попадам в битка, в която двама съотборници от един клан са се паднали в противникови отбори (този детайл го разбрах в последствие). Седя си аз до една къща и си снайпвам, обаче виждам, че едно Е-100 тръгва да ме ръшва, аз съответно веднага тръгнах да се изнасям, но за награда получих един 128мм в задника от Е-75 от нашия отбор, след което веднага бях блокиран, тракнат и избутан на улицата точно на мерника на Е-100 ясно ви е с какъв резултат.Тия двамата явно си играеха в тандем въпреки, че се бяха паднали в различни отбори.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    а репортването не работи...
                    иначе всякакви зомбита има тези, дни. Вчера на рибаркото пристанищя, аз се кефех с Т32-ката...обаче отбор золбили, 7 килнахме 5 от мене....та сме останали аз и едно Е75...аз пречукан и напукан...но драпам смело...как да е забуга, обаче после гледам, това смотано зомби е направило само 700 щета. аз бях надрусах 4 хилки...иначе редовен номер е напоселдък д аме видит яче снайп яи д аме бутна за да ми вземат фрага..вчера едон пз 3 так анаправи..е за награда и за дето много бърза го оставих сам срещу един гаубичен хетцер....

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      Оплакване:
                      Често засичам български играчи. Познавам ги по флаговете, името или клана. Поздравявам ги почти винаги, дори и да са от противниковия отбор, но много, много рядко някой ми отвръща. Много ниско ниво на колегиалност.
                      На мен в 90% от случаите ми отговарят.
                      А ако сме в една игра, обикновено се стиковаме и движим заедно.


                      uzi71 написа Виж мнение
                      Хахахахаха, при първата ми игра с британския Медиум-1, ме уби...... синът ми от съседната стая. В отборите имаше към 30 Медиум-а и двамата разбрахме, че сме противници когато ме застреля.Не му писах нищо - отидох при него и го положих зад врата......
                      Олеле олеле олеле...

                      А аз за рождения ми ден съм си харесал такова:

                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Ха ха ,могъщ подарък ще да е!

                        Comment


                          Преди време четях оплаквания във форума на европейския сървър от играчи, че ММ-то се опитва да поддържа игрите справедливи, като поставя играчите, които са с много висок рейтинг с определен танк в последните Х игри в малко по-трудни мачове.
                          Тогава много не ги вярвах тия неща и не бях усетил нищо такова.
                          Сега обаче съм започнал 3 нови линии на развитие и съответно имах възможност да поиграя в ниските нива с напълно оборудвани танкове и с опит и стил на игра, който в началото като съм започвал не съм имал.

                          С два от танковете имах много продължителни победни серии и като цяло правех игри с много висок рейтинг, съответно започнах да усещам, че тежестта ми в ММ се повишава, подобно на играта в взвод.

                          С Т1 след един ден много здрави игри в Тиер 1 главно, последваха два дни, в който изобщо не ме пусна в Тиер 1 битка, без значение в кое време от деня играя.
                          От вчера играя с Б1, като днес започнах деня с много добри битки, главно в Тиер 4, постепенно Тиер 4 битките изчезнаха и започнах да играя само Тиер 5 битки с медиуми като лидери.От 1 час ме пуска само в Тиер 5 битки наситени с Т5 тежки.

                          Когато фармя за пари с StugIII(който е много добре развит) обикновено поддържам доста добро ниво на представяне, съответно започвам да усещам, че Т5 битките стават рядкост на фона на наситени Т6 битки, а Т7 започват да се появяват по-често.

                          Някой друг има ли подобни наблюдения ?
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Според мен зависи от в кое време играеш, през деня е горе-долу добре, към вечерта почват вече по-сериозните битки..
                            War, war never changes..

                            Comment


                              feersum написа Виж мнение
                              На мен в 90% от случаите ми отговарят...
                              Даже на английски взеха да ми отговарят

                              Comment


                                Ultramarine написа Виж мнение
                                Преди време четях оплаквания във форума на европейския сървър от играчи, че ММ-то се опитва да поддържа игрите справедливи, като поставя играчите, които са с много висок рейтинг с определен танк в последните Х игри в малко по-трудни мачове.
                                Тогава много не ги вярвах тия неща и не бях усетил нищо такова.
                                Сега обаче съм започнал 3 нови линии на развитие и съответно имах възможност да поиграя в ниските нива с напълно оборудвани танкове и с опит и стил на игра, който в началото като съм започвал не съм имал.

                                С два от танковете имах много продължителни победни серии и като цяло правех игри с много висок рейтинг, съответно започнах да усещам, че тежестта ми в ММ се повишава, подобно на играта в взвод.

                                С Т1 след един ден много здрави игри в Тиер 1 главно, последваха два дни, в който изобщо не ме пусна в Тиер 1 битка, без значение в кое време от деня играя.
                                От вчера играя с Б1, като днес започнах деня с много добри битки, главно в Тиер 4, постепенно Тиер 4 битките изчезнаха и започнах да играя само Тиер 5 битки с медиуми като лидери.От 1 час ме пуска само в Тиер 5 битки наситени с Т5 тежки.

                                Когато фармя за пари с StugIII(който е много добре развит) обикновено поддържам доста добро ниво на представяне, съответно започвам да усещам, че Т5 битките стават рядкост на фона на наситени Т6 битки, а Т7 започват да се появяват по-често.

                                Някой друг има ли подобни наблюдения ?
                                От доста време имах подобни впечатления, но си мислих, че си въобразявам и просто съм отвикнал да играя. Понякога се пускам обаче с "детския" акаунт и там си играя много комфортно дори...
                                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                                Comment

                                Working...
                                X