Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    tconiotconev написа Виж мнение
    Друго неща да чувам.
    В момента е златния период на американското дърво, всички линии доминират, особено след пускането на 7.5. Немското е най-назад. Ще видим как ще се изменят нещата в 8.0
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Благодаря на всички отзовали се на моето питане Бяхте доста изчерпателни.Зарекох се скоро да не играя и тъкмо ще мога да помисля коя линия да развивам (beer)

      Comment


        цяла вечер гадни битки...калпак на всичко някакъв поляк много упорито с еопитваше да ми обяснява нещо на маймунски ... на кампиновка...когато още в началото 4 безмозъчни кампера измряха стоейки си в базата на припек...то и вражеският скайт че беше добър е друг въпрос...

        Comment


          ужасът продължава...такам позорна загуба на Енск...аз с патън,маневрирах като дявол...абе направо като ангел-балетис, трепнах 5, 14 от 14 почти само стрелба в движение....и нашите убер ламерски загубиха...ама като една от топ машините ни (Т-10..в ирата наричан ИС-8) беше убер малоумен некадърник...

          Comment


            Imperial написа Виж мнение
            В момента е златния период на американското дърво, всички линии доминират, особено след пускането на 7.5. Немското е най-назад. Ще видим как ще се изменят нещата в 8.0
            Средният победен % на топ танковете в момента на РУ сървъра:

            T110 - 52.45
            Mouse - 51.09
            50B - 50.97
            E-100 - 49.26
            IS7 - 49.26
            IS4 - 47.64
            Average - 50.11%

            E4 - 55.28
            Foch - 54.83
            E3 - 52.30
            268 - 51.08
            Jg100 - 48.74%
            Average - 52.44%

            M48 - 55.98
            E50M - 52.29
            T62A - 50.87
            Batchat - 49.47
            Average - 52.18

            Top 5:

            M48
            E4
            Foch
            T110
            E3

            Американците доминират здраво.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Цяла вечер здрава касапница с Pz 4.
              Направил съм към 1 млн. и към 40 фрага, плюс два топ гъна и два снайпера.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Victory!
                Battle: Erlenberg 07 август 2012 г. 00:27:51 ч.
                Vehicle: M26 Pershing
                Experience received: 3*189 (x3 for the first victory each day)
                Credits received: 30*574
                Battle Achievements: Sniper

                ето затова смятанм че М26 е МНОГО по-добър танк от М46, атака, аз тръгвам смело по източниат хребет... скаутвам два ИС-а...ислизам им практичеси сам, на размяна...те дават фира..аз има само един счупен модул, и то радио, т.е безвредно...от далечинат аме стреля Т29, няма важни щети, влизами на бургия Тип, треовам го, стрелям се с още един тип и един тигър...продължавам, трепвам артилерия...победа... кеф.
                Здрав танк (не се чипи толков алесно, не измира екипажа толкова бързо) и то при положение че на практика е в едни и същи битки като М46. Точно оръдие, 79% точност, 11% от битките съм снайпер...при тов аобичам да стрелям на далече и дори по храсти ако са подозрителни...по подвижни цели също не пестя снаряди

                Comment


                  Imperial написа Виж мнение
                  Американците доминират здраво.
                  Освен това и доста северноамерикански карти се добавиха в последно време. Явно производителите са се насочили здраво към американския пазар.

                  Comment


                    Путь в Америку открыт!


                    Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

                    Comment


                      Добре де, то излиза че едниният от мънии мейкърите ми е Т-54 (без премиум съм). Доста нетипично за машина IX тиър. Явно така ще я добутам до T-62, че в последно време използвах грилето за трупане на пари и малко ми писна геймплея, въпреки многото убийства, дето трупа

                      '''''''''

                      Разбрах какво било - танкът ми е още нов и със всяка следваща игра си подобрявам рекордите за попадения, идругите там глупости, от което ми дава някакъв паричен бонус...
                      Last edited by Петър Илиев; 07-08-2012, 09:30.

                      Comment


                        Петър Илиев написа Виж мнение
                        Разбрах какво било - танкът ми е още нов и със всяка следваща игра си подобрявам рекордите за попадения, идругите там глупости, от което ми дава някакъв паричен бонус...
                        Пари се дават само за нанесено поражение, не знам кой ти ги е казал тези неща.


                        Петър Илиев написа Виж мнение
                        Освен това и доста северноамерикански карти се добавиха в последно време. Явно производителите са се насочили здраво към американския пазар.
                        Всъщност американския сървър има 10х по-малко играчи от руския и няма изгледи за особен растеж.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Почти по темата:
                          WG са броили $45 млн. (!!!!) за BigWorld:
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Всъщност американския сървър има 10х по-малко играчи от руския и няма изгледи за особен растеж.
                            За какви порядъци говорим? на евро сървърът вечер са около 75 К

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              За какви порядъци говорим? на евро сървърът вечер са около 75 К
                              На ЕС сървъра вечерно време има традиционно към 80 - 85 000, като даже съм виждал 87 000.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                На амер. сървър рядко ще видиш повече от 20-25К.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X