Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз не съм чак толкова напред. Имам Т110Е5 (+ допълнителни радист и втори пълнач, бивши от Т32 и М103, които да правят екипажа общ с Т34) на 84% на 3-то умение. Другите ми десетки са на около 50% трето умение.

    Comment


      И моите още не са много напред - Т-44 - трето умение на 85%, КВ4 - трето на 75%, останалите са или под 50% или в началото на трето...
      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
      Очередь возмущалась, но не расходилась.

      Comment


        Всички 10-ки (за момента 5) са ми на трето умение между 60-95%,с деветките (8бр.) нещата стоят по подобен начин.Подобно е и положението със скаутите и единственото арти,което ползвам.На двете ми танкчета за забавление (Щуг 3 и Т14) - 4-то умение и командир капитан.Казармата пълна със остатаци от редуциране на екипажи, от 1 до 3 умения всеки.Някак ми е жал да освобождавам излишни радисти със по 3 умения,или пълначи със по 1-2.Имам и по един подготвен екипаж за немски средни и дестрота,китайски тежки и британски дестрота,всеки със по 2 умения.Така си стоят,и чакат да подкарам съответните линии.Забавно е да караш примерно дестроер 2-ро ниво със предварително наточен екипаж.Всичко това за 22к битки общо при коефициент на ефективност ок 1250,средно.Понякога се забавлявам с мисълта,какво ли би станало,ако бях вкарал,цялата тази игрова енергия само в 2-3 танка (съответно екипажа).По най-общи изчисления вероятно щях да имам екипаж със започнато 7-мо умение,или 2-3 със 6-то в напреднала фаза на развитие.За съжаление предпочитах да се забавлявам,неангажиращо със различни класове и нации машини,вместо да изработя предварителна схема на развитие.Сранното е,че въобще не съжалявам.През цялото време си получавах пълноценно удоволствието.Сега,ако се амбицирам,имам ресурса да загриндя сериозно един-два екипажа,започвайки от развитие на 4-то умение към 5-то и със съответните амбиции за 8-мо в перспектива.Само,че като сметна колко опит трябва да изгриндя със една машина ме заболява главата и не ми се почва.
        Last edited by bigbeer; 03-03-2013, 12:59.

        Comment


          Тигър 2 / с помощта на Льове/ трето умение на 96 процента, ИС-8 трето умение-94 процента

          Comment


            Тъй като играя без премиум, трябва здраво да фармя, за да издържам 10ките и със StugIII имам над 3500 битки, съответно екипажа му е на 90% на 4ти скил, като командира е със чин Майор.
            Лошото е че ми трябват 49К+, за да кача 91%
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Акуна матата... Опитайте този мод има мн неща там
              http://drongo-lab.ru/archives/49407

              Comment


                В момента развивам 9 екипажа:
                Ис-3 - 100% второ допълнително умение /напр. лампа и братя по оръжие/. Довечера го прехвърлям на Ис-8.
                КВ-1с - около 77% второ допълн. умение
                Т-44 - около 76% второ допълн. умение
                Су-100 - 100% първо допълнително умение
                Матилда - към 75% второ допълнително умение
                Крузейдър - 100% първо допълнително умение
                ВК-3601 - към 44% второ допълнително умение
                Панцер-3/4 - към 91% първо допълнително умение
                Мардер-2 - към 50% първо допълнително умение
                Като първо умение винаги слагам на командира - лампа, мерача - снайпер, водача - офроуд, радиста - прехват и пълнача - безопасно съхранение.
                Като второ умение според типа машина - братя, ремонт или камуфлаж.
                Трето /засега само Ис-3/8/ - ремонт.

                Comment


                  Аз съм горе-долу като колегата Голямата Бира, само дето имам два пъти по-малко битки от него
                  Разхвърлял съм се в много машини, нито една от тях няма над 800 битки. Съответно само на най-напомпаните ми машини имам сериозни екипажи с по 2 умения на 100% и трето донякъде.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    14 тиър десетки,две топ артилерии-всички по на три скила,пет от тях-на четвърти скил по на 60-80%

                    Comment


                      Към момента имам към 5.6К битки, но до към 2К не знаех, че трябвало да развивам и екипажи. Всеки нов танк карах с нов екипаж на 50% и никого не съм прехвърлял - е никой не се е родил научен.

                      Comment



                        Тва дали става в играта?

                        Comment


                          http://translate.googleusercontent.c...jCROIMcCFYb31g

                          Тря да има реализъм макар че е игра,защо тази да няма

                          Comment


                            dragunova написа Виж мнение
                            Тва дали става в играта?
                            Не си гледал ютюб видеото, което сложих на предната страница.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Не си гледал ютюб видеото, което сложих на предната страница.
                              Гледах но сякаш има някакво разминаване

                              Comment


                                Реших да седна да направя и аз някоя игра.Направих 2 игри само не знам какво да кажа,моите хора ми се врат точно пред оръдието и тъкмо да да убия танка който так упорито точех,и тъкмо ми оставаха еииии толкова малко време да презаредя и хоп оня пред мен и то цъфнах 2 ти.Не на последно място е стадото така,13 играча на десния фланг и на др аз и едно ПТ,помолихме за помощ.За отг получихме иди на х.й .Както сами разбирате изгоряхме за има няма 3 мин,умират без да са направили нищо.Излязох и ми мина вс що е свързано с играта както може питам как може да играят толкова глупави хора да оставят 2 мижави танка на др фланг и това е всеки божи път.Аз лично победа не съм видял от сумати време.Статистиката ми отиди и тя на х.й-я.Ква файда като убият 3 в повечето случаи като отбора ми заминава от рас,тря се направи нещо за безполезните,стоящите,иначе казано за хората които не допринасят за победата не може ние да играем за тях а те да стоят и да се страхуват да излязат че заради този страх съм губел колосални битки били сме на еи толкова да спечелим но като имаш страхливи хора.Ие пълно със малки хлапета .За тези хора тря се налага забрана да не играят 1 месец и туко виж са останали хората които знаят що е то отборна игра.Ето тва стана заради стадото и въобще заради некадърния ми отбор!!! http://store.picbg.net/pubpic/C7/FA/...219a11c7fa.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X