Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    От сутринта не мога да взема 5 кратния опит ма яг-пантерата 15-5 всяка битка 15-5 е магическо число.Вярно ли е че ще сменят Т50-2

    Comment


      За тази смяна се говори от мноого време.Все някога ще я реализират.

      Comment


        Няма ли кои да сподели как са английските пт-та

        Comment


          Alex2004BG написа Виж мнение
          Като си гледаш статистиката, не ти ли е минавало през ум, че може и ти нещо да не правиш както трябва?
          Аз на твое място не бих хвърлял цялата вина върху останалите.
          И друг път като решиш да си криеш ника го направи както трябва...
          Като се замисля имаш правоаз съм виновен че командата ми е такава 14 на единият фланг и 1 на другия.После ми говори що ми е читава статистиката
          http://postimage.org/image/vrtanm0z9/

          Comment


            dragunova написа Виж мнение
            Като се замисля имаш правоаз съм виновен че командата ми е такава 14 на единият фланг и 1 на другия.После ми говори що ми е читава статистиката
            http://postimage.org/image/vrtanm0z9/
            Цифрите никога не лъжат.Щом е такава,значи си има причина.Друг е въпроса,ако не искаш да я видиш.В този сучай не ми е ясно за какъв....клечиш в храста с тая тромава барака,без никаква поддръжка.После другите ти били виновни.Най удачно позициониране,за пазене на този фланг в случая,би било от другата страна на релсите,в ниското на А5.Там ще имаш скаутване от 71-цата и съпорт от артитата,като минавайки билото на прелеза ще са ти идеални мишени.Имаш и алтернативни позиции - зад къщите до базата или непосредствено пред артитата,където 2-та тежки от базата ще те крият с бронята си.Ама ти нали си герой се завираш съвсем сам у храсталяка и после някой ти бил виновен..

            Comment


              За британските АТ - минах през Universal Carrier 2-pdr. 10 битки - 15 убити, 1 воин, танков ас, обаче: топовото оръдие - QF 6-pdr e пушката с най-отвратителната балистика която съм срещал в играта. Нямам нерви за играя с такова оръдие, затова след една камара мисове на 10-тата битка го махнах и взех Валентин АТ. С него имам само 2 битки / и то градски Химелсдорф /, така че не мога да кажа нещо конкретно, но определено ми харесва и ще поиграя по-дълго.
              Last edited by uzi71; 11-03-2013, 14:10.

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                За британските АТ...
                Universal Carrier 2-pdr - нищо особено.
                Valentine AT - изобщо не ми хареса, ужасна динамика, може би с екипаж на 100% ще е по-добре, ама...
                Alecto - Динамика, обзор, точно и скорострелно оръдие - какво повече му трябва на човек, единствения проблем е че много често го пуска с 4 тиър, там противниците са много хилави.
                AT 2 - Ако е топ танк на Химелсдорф е като Чък Норис, във всички останали случаи е, както казват рузнаците, "мързеливо изпражнение". Е, тези които харесват Т95 сигурно ще са във възторг, всъщност няма да са, Т95 поне има убийствена алфа.
                Last edited by Alex2004BG; 11-03-2013, 11:00.

                Comment


                  Вчера гледах някакъв образ с Churchill GC. Това... беше... бавна... гледка. И грозна.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Че и от пред се пробива много лесно от собствения тиър.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Отпред е една плоска вертикална стена, от която стърчи оръдие... между двете вериги. Каква по-добра цел?
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        Цифрите никога не лъжат.Щом е такава,значи си има причина.Друг е въпроса,ако не искаш да я видиш.В този сучай не ми е ясно за какъв....клечиш в храста с тая тромава барака,без никаква поддръжка.После другите ти били виновни.Най удачно позициониране,за пазене на този фланг в случая,би било от другата страна на релсите,в ниското на А5.Там ще имаш скаутване от 71-цата и съпорт от артитата,като минавайки билото на прелеза ще са ти идеални мишени.Имаш и алтернативни позиции - зад къщите до базата или непосредствено пред артитата,където 2-та тежки от базата ще те крият с бронята си.Ама ти нали си герой се завираш съвсем сам у храсталяка и после някой ти бил виновен..
                        Не че конкретно на тази карта, отбора изоставил напълно хълма има някакви шансове... На кланови или на роти ръша през гората може да е удачна тактика. Но конкретно в този случай по рандъмите лемингите започват да кампят, а противниковата атака откъм хълма им разпорва задниците необезпокоявана. Честно казано на тази карта по рандъмите много рядко съм виждал игра спечелена чрез атака през горския път.

                        Comment


                          Как става номера да съм стрелял и накрая да си платя само ремонта?.За снаряди пари не дадох

                          Comment


                            Като си накупил снаряди предварително и презареждаш от запасите, а не купуваш нови снаряди.

                            Comment


                              Angelmr написа Виж мнение
                              Като си накупил снаряди предварително и презареждаш от запасите, а не купуваш нови снаряди.
                              Нямам запаси в едната битка си платих вс ремонт и снаряди в следващата само ремонта!

                              Comment


                                Angelmr написа Виж мнение
                                Не че конкретно на тази карта, отбора изоставил напълно хълма има някакви шансове... На кланови или на роти ръша през гората може да е удачна тактика. Но конкретно в този случай по рандъмите лемингите започват да кампят, а противниковата атака откъм хълма им разпорва задниците необезпокоявана. Честно казано на тази карта по рандъмите много рядко съм виждал игра спечелена чрез атака през горския път.
                                По скоро са действали първосигнално.Гледат по 5 артита в отбор,2 от които могат да уаншотнат всеки и си правят сметката,как излизането на открита позиция и бавното катерене към защитаван хълм не е много здравословно.Отсреща вероятно правят същата сметка,та в скучая хълма губи значението си.Във изкуствено създадения вакуум ,между хълма и базата могат да "разпорят задника" само на някой случайно озовал се не където трябва,неориентиран нуб.Всеки стигнал до релсите светва от 71-цата,която за това ниво е могъщ и много подвижен дмж дилър.Зад нея има 2 хевита в арти сейф позиция зад къщите, и 5 артита готови да наливат.Движението от релсите до гората,няма да е много щастливо за нападащите при положение,че ги наливат и от там.Играта се изражда в чист арти дуел и при равностойни артита,първия светнал -губи.
                                Last edited by bigbeer; 11-03-2013, 20:00.

                                Comment

                                Working...
                                X