Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моделизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Ха ха направих си саит и сега ще мога да показвам снимки на играчките. Сега на първо време King Гого 5, на Аirfix, 1/600, тук на снимката е още в не съвсем довършено състояние, а и снимката не е много качествена, ама на първо време става :tup:

    на заден план е малко разхвърляно ама тъкмо си бях купил апарата и се чудех на какво да го изпробвам :twisted:

    Comment


      #92
      е ти па намери къде да хостваш сайта

      айде кат се оправим ше ти дам малко място
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #93
        Е вече 20 мин. се нервя да кача още снимки ама на орязания служебен ком само там мога да качва. я поzнаи какъв протокол нямам :cry:
        Ей това е Титаник, 1/400. Ревел. Братовчед ми много маниак го раздава и му го направих за рожденния ден. Пфу такава нерва с това гражданско корито. Повече в този мащаб (1/400) нищо няма да направя :evil:
        Докато го боядисам :? :? Фююю голмо голямо, 67 санта. Според мене един модел трябва да е малък.

        това пак е от "ранните" снимки, а бялото е лъснало много от светкавицата, ама все пак дава обща представа, иначе много качествен модел

        Comment


          #94
          Eheee как съм се развихрил :tup:
          Шерман, 1/72, Ревел. Май говорих за него.


          Comment


            #95
            Луд умора няма.
            Pz 4,Ревел, 1/72
            Мнооого качествен модел, нарочно не съм го състарил защото на моделите с шарен камуфлаж се получава кофти.

            Comment


              #96
              аз някъде мярнах модел на подводница клас акула ( тайфун) ама беше на доста солена цена
              Valor is of no service,
              chance rules all,
              and the bravest often fall
              by the hands of cowards.

              Comment


                #97
                T-34-76 образец '42, 1/72, Италери
                Май преди бях казал че Италерския Шерман е страхотен? Е Т-34 го издухва, нещо не ми стигат суперлативите, много детайлен,дадена разшивка на броневите листове, особенно над боиното отделение, такива дребни детаили като заваръчните шевове на наблюдателните амбразури на кълата, люка на механик-водача е отделен чарк, дадени са съндъци, шанцови инструменти, фигурка на командира, и един кашон дето се воси, абе моделът е страшен. Голям кеф, аз първоначално смятах да го правя с екрани ама сега ме свиди да закривам всичката тази красота.

                Comment


                  #98
                  Любимата ми тема за спамене.
                  Сега първо да кажа за Тайфуна, има го ревелски 1/400 24 жълтици.
                  А сега да споделя за едно танкче
                  Кралски Тигът, 1/72, Италери, 12,50
                  Много сносен модел, Има нещо мнооого интересно, курсовата картечница е подвижна, и много гъзарско се получава, два комплекта вериги, венилови и твърди, точно веригите са скофтени, защото на твърдите няма грeбен на вътрешната повърхност а на вениловите има, аз го правя с венилови а твърдите ще си накича като допълнителна защита :roll: , то си има 4 х2 трака за купола ама аз сега търся снимки къде още могат да се кичнат.

                  Comment


                    #99
                    Пропуснах да спомена, горния тигър има 3 мръвки - командир, механик-водач и радист.
                    251/1, 1/72, Италери, 12,5
                    Много е готин, твърди вериги. Трябва обаче да се добавят разни неща към интериора - облегалки, панти на вратите, пожарогасител и скатки по желание,има и едно технологично недомислие : горната част на корпуса е свързана към литника точно на ръба, и когато се зачиства неминуемо се бастисват 1 - 2 нита, а те (нитовете) са направени много сладурски

                    Comment


                      в интерес на истината чета внимателно всеки пост тук
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        чети чети, а аз дебна кога ще се прибираш в родината а аз се чудя дали да не се поразходя до Гърция или Украйна та да си напазарувам

                        Comment


                          Много добре но според мене 1/72 не е хубав мащаб за танкове освен ако не си луд или часовнокар.1/35 е далеч по удачен за тази цел
                          Състраданието е слабост...

                          Comment


                            ба! И аз предпочитам 1:72. Другия е твърде голям. Както Гоги вика, модела трябва да е малък

                            да не казвам един познат от Холандия в какъв мащаб работи

                            (цъкни за по-голяма снимка)

                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Съвременните модели са твърде качествени и скалата вече няма значение. Аз дори мога да ти посоча модели в 1/72 които ще отвеят повечето в 1/35 по ниво на детайлност. +това 1/35 клонят повече към играчки, заемат прекомерно много място, а освен това както казах вече нямат никакви +сове по отношение на качеството

                              Comment


                                За това че 1/35 заема много място съм съгласен а 1/72 има и друг +лесно се вписва в диорами именно порадо по-компактния си размер
                                Състраданието е слабост...

                                Comment

                                Working...
                                X