Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моделизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мерси много. Много са интересни. Но явно аз не съм се изразил точно, имах предвид едни въжета в опашката на балона, това мисля са някакви обтегачи на кормилите плоскости, поне на картинкана на кутията се виждат ясно. ама там е рисунка.

    Comment






      набързо упражнение преди лягане, но мисля стана прилично (освен няколкото артефакта тук-там ма не ми се занимава)
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Изчакай малко, ще ти изпратя останалите снимки по e-mail и там надявам се да има това което търсиш.

        Тези са за инфо на читателите на форума.
        Dulce et decorum est pro patria mori

        ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
        СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
        НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
        СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

        Comment


          за Гоги

          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Tigyra ne izglevda taka, как ме караш да се занимавам с фотография , а си имам и други занимавки, ама довечера ще видим какво може да се щракне.

            Comment


              еми снимай го кат хората

              и без светкавица!
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                И това ще стане някой ден.Сега съм кисел. Вчера си окачих цепелина на корди над флота. Пък той да всеме да падне (както в действителност) и да загроби Аризона под себси (коритото наистина е потънало). Сега премислям системата за окачване. Иначе стояше суперско, с много тънка корда от 1,5 м изобщо не се виждаше. Абе кеф.

                Comment


                  много отдавна имах USS Independence, бях си го качил на най-високата мебел в стаята, и все пак по-малкият ми брат успя да го бомбардира успешно с футболна топка (секцията беше поне 2,2м висока...)

                  и то съвършено неволно! "просто" си ритали в стаята...

                  а леля ми потроши колесниците на FW ми, бършела праха, а аз ИЗРИЧНО забраних тази витрина въобще да се отваря :wall:

                  виж, Тигъра сам си го потроших от простотия :roll:

                  същия кат твоя беше, само че си беше боядисан съвсем стандартно...
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Если, завтра, началась война...

                    а бе гоги твои ли е този тигър на последното хоби в шопия дето се беше скрил зад всички останали моита пантера вариант а изглеждаше супер да де като първи модел бях по объркал куполата особено люка на командира бях затапил
                    перискпите и аз вече има такъв ного е готин самоче веригите съм ги правил от пред на зад и се получи супер аз си направих
                    моят със тревно залено


                    още не мога да по вярвам че спечели някъв кирлив шерман :evil:
                    наи големият маитап е моят маитап

                    Comment


                      Кирливият Шерман също беше мой, а Тигърът от тогава е претърпял поне 3 доработки, включая преработка на едната от веригите дето се беше получила гадно.

                      Comment


                        е сега не се сърди мразя шерман много е малак и грозен :starwars:
                        наи големият маитап е моят маитап

                        Comment


                          Шърманът никак не е малък, още по-малко пък грозен. Това е едно от най-големите предизвикателства за моделиста, защото има огромно количество модификации и варианти и много полеви доработки, а предвид че е воювал на много театри, има и много варианти на камуфлажи.

                          Comment


                            аз отсъдих шърманат е наи грозният танк през втората световна воина
                            наи големият маитап е моят маитап

                            Comment


                              хе хе той отсъдил. ще станеш известен и богат ако напишеш труд дефиниращ мерна единица за красота.
                              примерно "ОО" -"очи радване" и "КГ" - "коремо гърчене", при което 1 ОО = -1КГ, демек КГ се използува когато оценката е отрицателна.
                              В твоят случай (примерно
                              Пантера 150 ОО
                              Тигър 123 ОО
                              Шермън 300 КГ
                              Грант 258 КГ

                              Comment


                                за едно тук си прав наистина пантерата е красива
                                а а както сигорно си видял че обичам шарените камофлажи
                                наи големият маитап е моят маитап

                                Comment

                                Working...
                                X