Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моделизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    А една важна подробност.Какъв мащаб са?НО или ТТ?
    Иначе цената ме устройва
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #17
      H0.... всичко е в scale H0. А за мащаба, щом имаш цистерната от линка, който съм дал, прецени какви са. А дизела, който е най-скъп от всички е дълъг 20+ см, 12 колела, 4 задвижващи.
      бтв, не са от теснолинейките.
      101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

      Comment


        #18
        Вземам ги всичките :tup:
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #19
          Originally posted by "Parabellum"

          Вземам ги всичките :tup:
          Прати един Пм да се доуточниме...
          бтв Сега се трудя над Ju-87 G-1 Stuka. Все още съм в начален стадий, самолета е изцяло готов, само антените и кабината не е сложена. Иначе колесниците и таблото на пилота са боядисани. Мисля, че ще излезе много добър модел.
          101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

          Comment


            #20
            Ъъъ... само не разбрах дали ще вземеш трите руски машини и двата "усилвателя"???
            Извинявам се за двата поредни поста, но като натисна ЕДИТ ми дава The Page Cannot Be Displayed.
            101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

            Comment


              #21
              Аз Казах ВСИЧКО
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #22
                Аз Казах ВСИЧКО
                Добре, разбрахме се.
                фон Цеков, ако имаш добре направени модели, можеш да отидеш на изложението 13-18 септември в Хоби Център на улица Св. Св. Кирил и Методий 88.
                101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

                Comment


                  #23
                  Искам да попитам дали си трува да си взема SR-71 Blackbird 1:72 na Tamiya???
                  Не съм имал модели на споменатата фирма, та иска мдали знам как им е матрицата, пасват ли частите...?
                  101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

                  Comment


                    #24
                    Тамия е много добър избор.Работил съм няколко пъти с неини модели и съм възхитен.Но SR-71 не бих си взел по никакъв повод/просто не обичам реактивните самолети/.Мисля да участвам в изложбата с няколко модела но кои още не съм решил.А имам и един въпрос-как състаряваш моделите/тоест да изглеждат така се едно наистина са минали през фронта,защото на мен не ми се отдава много.И все не ми остава време да се опитам да направа една лека диорамка... :twisted: .Лично аз предпочитам мащаб 1/35.До скоро.

                    А 101 как ти е името между другото?
                    Състраданието е слабост...

                    Comment


                      #25
                      Щуката не стана много добре и нямам с какво да участвам в изложбата. Имам един Т-80 и Един Грипен,които са много добре направени, но вече е късно...

                      Мисля да участвам в изложбата с няколко модела но кои още не съм решил.
                      В Петък съм там, ако участваш, какви са твоите?

                      А имам и един въпрос-как състаряваш моделите/тоест да изглеждат така се едно наистина са минали през фронта,защото на мен не ми се отдава много.
                      Единственото, което правя добре в този детайл са следите от изхвърляните от двигателя газове. Използвам обикновена боя, обикновено номер 43 на Хумброл(не съм сигурен дали беше тя, защото съм я затрил някъде), и обикновен "пистолет" за нанасяне. Слагаш боичката, избираш колко дебело да пръска и си готов.

                      А 101 как ти е името между другото?
                      Това след малко в темата "Кой кой е?", ако има нет...
                      101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by "101st Airborne"

                        Щуката не стана много добре и нямам с какво да участвам в изложбата. Имам един Т-80 и Един Грипен,които са много добре направени, но вече е късно...

                        Мисля да участвам в изложбата с няколко модела но кои още не съм решил.
                        В Петък съм там, ако участваш, какви са твоите?

                        А имам и един въпрос-как състаряваш моделите/тоест да изглеждат така се едно наистина са минали през фронта,защото на мен не ми се отдава много.
                        Единственото, което правя добре в този детайл са следите от изхвърляните от двигателя газове. Използвам обикновена боя, обикновено номер 43 на Хумброл(не съм сигурен дали беше тя, защото съм я затрил някъде), и обикновен "пистолет" за нанасяне. Слагаш боичката, избираш колко дебело да пръска и си готов.

                        А 101 как ти е името между другото?
                        Това след малко в темата "Кой кой е?", ако има нет...
                        Edit:Въпросния аксесоар е на Revell.
                        101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

                        Comment


                          #27
                          На изложбата участвам с един Тигър,Юнкерс 87 ,Аичи вал/писали са го зеро,незнам защо/,и една подводница/Ю-47,представена като В-47.../,ти учасваш ли с някакви модели?
                          Състраданието е слабост...

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by "фон Цеков"

                            На изложбата участвам с един Тигър,Юнкерс 87 ,Аичи вал/писали са го зеро,незнам защо/,и една подводница/Ю-47,представена като В-47.../,ти учасваш ли с някакви модели?
                            За съжаление не участвам, но днес видях моделите. Като се замисля можеше да отида с моя Westland Lysander, T-80BT и Москитото....
                            Та видях твойте "творения" и мога да кажа, че са много добри като изключим Зерото. Някакси боята е гадна. Иначе Щуката, Тигъра и Подводницата са станали доста добре. Интериора на U-47 ми допадна изключително. Само имам една малка забележка- не трябва ли да е боядисана в сиво-червено отвън?
                            Но и така става...
                            Явно много си се старал над Тъгира и Щуката и резултата е налице- превъзходни модели.
                            Моделът на Кралският Тигър направо ме закопа- първо с мащаба си и второ с боядисването си.
                            101st Airborne The Screaming Eagles At Normandy

                            Comment


                              #29
                              Интериора на лодката е меко казано куц,но поне боята която използвах за боядисването на стените е 100%бяла,сивото в случая е грешка,а колкото до Тигъра и щуката-верно бая си играх...Но като ги погледна и...изпълва ме гордост :twisted:
                              Състраданието е слабост...

                              Comment


                                #30
                                Цеков, случайно твойта щука да е със зимен камуфлаж?
                                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                                Comment

                                Working...
                                X