Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моделизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Е аз вече си имам друг по-любим- Леопрад 2А6- страшно хищно изглежда. А ти защо не си го купиш пак тигърът? според мен пантерите на ревел са по-добри от тигърът им, аз даже се изхитрих да и сложа страничните щитове и си спестих горната част на веригите, така имам резервни и мога да си ги кича по купола и насам-натам за по-красиво. Сега съм си намислил да се държа добре със всички дето сте в странство и когато се връщата да си изпрося да ми донесетя някаква играчка дето тука я няма :lol: 8) :roll:

    Comment


      #62
      Хе,Гоги добре си го намислил.Та какво искаш ако не е тайна?
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #63
        :roll: хасегавски корабчета, аерфиксовски корабчета,абе все ще измисля,даже адреса на магазина ще ви пратя
        а сега сериозно-дали има възможнос да ми ги изпратиш по пощата?? и колко ли ще струва? и аз как да ти ги платя на тебе? а най-удобно би било ако имаш роднини или някакви други хора в отечеството и чрез тях да стане.
        Може да съм нахален ама от половин час се потя да пиша пост за първите бронирани кораби 8)

        Comment


          #64
          Imam si nowo koraбче, Адмирал Граф Шпее, 1/720, Италери. препоръчвам го на всички, аз си го взех през обедната почивка и сега цел следобед си го карам по бюрото, Сега сериозно, моделът е много детайлен, с мног тънко изляти чаркове, качествени и красиви, ндстроиките са трепач, оръдията от главния калибътр могат да шават, на кожуха на торпедните апарати има разшивка, на самолета също 8) , както казах качеството е супер и дори смятам да мина на този мащаб (до този момент правех 1/570-600), скоро може да си взема Худ пак на същата фирма (аз го имам и на Airfix в 1/600) защото и тои ми се видя суперски, ама не го разгледах добре защото си бях наумил Графа.
          За тези дето не си падат моделисти (ипишат в темата "какви жени харесвате") ще спомена че щерката на собственика на магазина в малкия ЦУМ е сладурана :twisted: :twisted:

          Comment


            #65
            Гоги ще се разберем допълнително по този въпрос
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #66
              да бе, аз даже сам щях да ти предложа, щото съм такъв добричък
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #67
                аз ще приготвя списък и ще ви видя колко сте добрички :tup:
                по-късно днеска ще споделя впечатленията си от Аризона на Ревел 1/720

                Comment


                  #68
                  Сега за Аризона, Ревел, 1/720, цена около 14лв. Качество - лошо ,но се трайва. Моделът е доста постен, явно матрицата е стара, кулите от главния калибър са излети заедно соръдията, самите оръдия са с правоъгълно сечение (ако да бяха електромагнитни и то релсови а не тороидни, става) мнооого пилене и жулене с шкурка. Казематните оръдия и палубата над тях са ислезнали двускатни, също много пилене. единственото свясно в моделът е корпусът, то единствено осмисля придобиването на този кит, просто всичко друго може да се пили и доработва. цветова схема :o :o едноцветна, то така се е било коритото ама аз обичам шарените неща :twisted:

                  Comment


                    #69
                    Бях забравил, има още един магазин в Шопистан, на пазара в Младост, на мене цените ми се видяха по-високи, ревелските танкове бяха по 14, вместо 11, но за сметка на това имаше разни апокрифни неща като Блумбар от смола, и 251/17 пак от смола, ама за 43 пари там има изложени един Арк Роял и Белфаст на Airfix, моите обаче са по-добре направени
                    Абе кварталния магазин си е най-добър, най-много модели, най-много боички, и е само на 200м 8)

                    Comment


                      #70
                      Абе защо само аз писателствам тука??? Айде так и така отворих ново мнение за да не ми кажете че спамя ще споделя са моделите на PST:
                      КВ-1, аз конкретно си взех КВ-8 (демек огнеметна единица): в кутията се съдържа набор от чаркове, от него може да се зглоби всяка мислима модификация на КВ-1 със заварена кула, аз конкретно слепих КВ-1Е, доста добро качество на модела, прилична цена, абе спокино си пазарувайте. щях да пиша повече ама преплакаха за мене и трябва да бачкам.

                      Comment


                        #71
                        това КВ 1/72 ли е?
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #72
                          da,аз само в 1/72 ги правя, другите са прекалено големи и приличат на играчки, допълнителната броне на КВ-то е доста добре направена, а предвид че наборът е за много модификации остават доста резервни чаркове иначе моделът аз го права трофеен финлански, просто това беше най-шарения камуфлаж които усоях да намеря, а аз си падам по шареното :twisted:

                          Comment


                            #73
                            откъде ги намираш такива яки модели?...
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #74
                              Е че к'во му е якото, навсякъде по белия свят го има, даже ще ти кажа магазин в US та да си поръчаш (ей така покрай моите кораби, тези дето ще ми изпратите )
                              А мако по-късно ще напиша за Рузвелт на Италери, 1/720,

                              Comment


                                #75
                                W шопистан има 2 бр. КВ-1 (както казах от кита може да се събере всяка модификация със заварен купол)
                                За италерския Рузвелт: качеството на леенето е много добро, моделът е много детайлен,абе накратко струва си, имам само две замечатки:
                                -има едни мачти дето ми предлагат сам да си ги направя кати изтегля нагрята сламка,
                                - самолетите са напълно уснаваеми с изключение на това че на F-14 F-18 вертикалните стабилизатори са дадени успоредни (за да може да се извади от матрицата) и че на част от Хорнетите стабилизаторите са по-къси, иначе са супер, и за доста, към 30 парчета хвърколети.
                                Ааа сега се сетих един недостатък на модела-заема доста много място, вори в 1/720, И забравих да похваля надстроиката, много готино са направени мостиците.

                                Comment

                                Working...
                                X