Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моделизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "имперски"? Не е нито руски нито немски ако това имаш предвид.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Може, може. Вярно бе.Ис-3 доставян ли е в Египет и арабският свят?
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        Да, даже израел пленяват доста от тях и ги използуват след като им сменят двигателя с такъв от Т-54/55. А късбите варианти имат люкове от страни , този е ранен а на всички снимки и схеми на Египетски машини са късни модели. Фотецваните чати на екстачех поправят това ама като не знаех и не съм си поръчал.

        Comment




          моделчето по което работи един приятел от холандия (не е реален танк)
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Ama не се отваря, да не е достъпно само за членове?
            А иначе ако има любопитни мога да напиша излижение за новите си модели, производство на АСЕ:БМП-2, БТР-50PK, Т-72М1, БРДМ-1 и LAV-AD.Питам да не се моря да пиша ако няма интересуващи се люде. Имам си и два комплекта декали руски на трофейна техника, и на ленд-лиовска,Ама трябва да ви кажа че т последната нищо не се продава в БГ-то, а от трофейната може да се скалъпи нещо,ама много трудно, иначе декалите самного добре отпечатани, как стоят не мога да кажа, не съм ги изпробвал, но са за доста машини.

            Comment


              Вече е официално

              Това са ленд-лизовските декали, за Sherman's, Valentine, Matilda, Universal Carrier, Lee, Stuart, Churchil, Sherman, Scout car

              А това трофейните за PzKpfw.IVF, Pz.38 (t), Panther V, SdKfz.251 Ausf. C, Volkswagen Kfz.82,Pz.Kpfw.III, PzKpfw.IV, Ferdinand, Tiger I, StuG.III, Hummel Spg, Marder III SPG, Opel Blitz truck

              Аз смятам да си направя трофейна Пантера, има я в сайта на Чубиток, даже е с цимерит и ще си изпробвам технологията, а ако ме огрее може и трофеен фердинант, това сса надписите и кръстовете в долния ляв ъгъл.

              Comment


                гоги от каде ги взе тия декали много ми харесват
                наи големият маитап е моят маитап

                Comment


                  иначе отговарям на въпроса зададен ми сигурно одавна
                  да моделист съм разбирасе ама за съжеление нямам снимки на компа нито пък имам скенер и дигитален фотоапарат :lol:
                  харесва ли ви аватарчето ми :lol: :lol: имам цялата папка на форума със емолшаните на компа :lol: 8)
                  наи големият маитап е моят маитап

                  Comment


                    Гога, пускай статия веднага за тези машинки на АСЕ. Ти в ЛС-то ми беше съобщил, че си получил декали за трофейна техника, ама аз не разбрах точно за каква.Сега ми стана ясно.
                    Поръчъл съм ти консервите чакам ги да дойдат.Много ще се изкефя да видя Тигър с петолъчка.Много ще е хищно
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      lutrissmo написа
                      иначе отговарям на въпроса зададен ми сигурно одавна
                      да моделист съм разбирасе ама за съжеление нямам снимки на компа нито пък имам скенер и дигитален фотоапарат :lol:
                      Аз пък имам и двете.Ако искаш мога да ти снимам колекцията и да ти я запиша на CD за да има какво да показваш.Какво ще кажеш а?
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Днеска ще напиша за Т-72, на него съм му напреднал най-много. А иначе аз смятам много неща да си ги направя трофейни. А за тигъра имам и тези декали:


                        даже си правя български Pz4 и штурмгешулц, ама танка съм го направил тъмно зелен, защото с тези кокарди ми се струва че вече са били превапцани.

                        Comment


                          А иначе на Тигъра не предлагат вариант с петолъчка, големите белите са за Пантера

                          някой хубав ден ще си направя такава, за гавра с германофилите.
                          .........
                          .........
                          Nяма да пиша днеска за Т-72, много ми е тъпо и ме боли и главата отгоре на това.

                          Comment


                            гоги тез декали -българските ,унгарските и другите от къде са
                            и на коя фирма са ????????? :? :?

                            Comment


                              На Атак, в София ги има на доста места. Ако са ти толкова на зор 'що не говориш с Митко (от форума на криле, там май вигледах на някаква обща снимка) та той да ти ги вземе. Има ги в магазина в Лозенец и в този в Младост.

                              Comment


                                lutrissmo написа
                                гоги от каде ги взе тия декали много ми харесват
                                Горните, дето са на АСЕ си ги поръчах от магазина в Младост и ми ги доставиха.

                                Comment

                                Working...
                                X