Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Срам ме е да призная но май ще мина на фашистки танкове...взех си 3601Н....веднаг адвигател и 105 (него имах ресърчнато) и мъъъъка, ама мъъъъка... верно аз бях проблям и бях заредил бронебойно....допълзах до куполата и сложих 75....ооо кеф, стрелба на поразия, точност колкото си искам...кеф...викам си "снайпер"...взех окачванто....ооо ощ епо голям, маневреност, динамика...убер кеф...мислех д аго избутам и д аго разкарам...ама ще си го държа ще видим 88 как и дали ще ме зарадва.

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Warlord, B1 e по-прост за игране и печелене, отколкото изглежда.
      Първо да минем през основните му характеристики.

      Живучест:
      1. Няма Тиър 4 танк, който да има толкова живот (400)....
      ...Ако видиш слаби танкове се хвърляй смело отгоре им. Бидейки тежък танк най-отгоре в листата имаш известни възможности да командориш. Така, че смело подкарвай народа, в повечето случаи слушат.

      Успех!
      Голяма и интересна статия.
      Аз предлагам вие да сложа и тук.


      П.С.

      Обновление
      0.8.0
      Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

      Много обещаващо ...
      Белорусия - тзе бест!
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Ся ша ви покажа моя ИС чак къде се изкатери ка'т косар е кацнал горе
        цъкни тук да видиш
        и тук
        и тук
        и тук

        Явно аз съм с новата физика вече
        Last edited by seekerr; 19-08-2012, 22:09.

        Comment


          Относно горните разяснения за B1, вероятно всичко е вярно, но изобщо не съм съгласен с това, че няма да има проблеми с артилерията. Обемът му е горе долу колкото 4 хетцера а по горната му броня... то май не е и броня а някави ламарини, с Wespe (III ниво артилерия) съм гърмял на поразия от тия френски чукалаци, а ако ме пусне около и над средата с Grille когато видя силуета на автобус с малкото елегантно куполче, мед ми капва на сърцето докато се свива мерника

          Comment


            Eguo написа Виж мнение
            Обновление
            0.8.0
            Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

            Много обещаващо ...
            Белорусия - тзе бест!
            За камуфлажът ми се вижда малко рекет след този бонус от 5% към прикритието. А ако купя пустинен камуфлаж и се падне снежна карта явно ще ме пусне гол. Значи трябва да купуваме зелен (а повечето карти са летни), есенен, зимен, пустинен... или аз нещо не разбирам? А примерно в градските карти логично е сивите немски неоцветени танкове да са с предимство... малко недомислено ми се струва но ще има разяснение някакво. Най-логично е на цената на един камуфлаж да си избираш варианти за всяка карта, но като гледам рекетът ще е троен

            Comment


              ММ-то си припомни доброто старо време
              Attached Files
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Петър Илиев, тук говорим за обобщен боен опит, а не за конкретика от типа "а на мен един път какво ми се случи...".
                В Тиър 4 битките, когато В1 е в топа и има най-добри шансове да прави поразии, артилерията наистина е най-малкият проблем, най-вече защото в повечето случаи с нея играят новобранки (Тиър 2/3), които още не знаят кое и как. Да, сигурно опитен артилерист би направил големи поразии, но честно казано за 220+ боя нямам спомен да ме е трепала артилерия (вероятно се е случвало). В Тиър 5 бой, където има тиър 4/5 артилерия нещата са друго, но и там нито на В1 артилерията е основният проблем, нито артилерията много се интересува от В1.
                Не си прав и за това, че Хетцера има четири пъти по-малко обем от В1, както може да се види от долните скрийншоти:
                Click image for larger version

Name:	shot_038.jpg
Views:	1
Size:	396.9 КБ
ID:	531028 Click image for larger version

Name:	shot_039.jpg
Views:	1
Size:	494.2 КБ
ID:	531029 Click image for larger version

Name:	shot_037.jpg
Views:	1
Size:	492.6 КБ
ID:	531027

                Ultramarine, проблемът е в твоя телевизор
                Играеш във взвод, което автоматично ти вдига тежестта в ММ разпределението и резултатът е, че виждат Тиър 8 тежки танкове
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  За пръв път ми се случва след 7.5 да ме пусне така а и от това което четох останах с впечатление че въпреки взвода пак не трябва да Т8. По-скоро да ме пусне в по наситена Т7 битка.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Петър Илиев написа Виж мнение
                    За камуфлажът ми се вижда малко рекет след този бонус от 5% към прикритието. А ако купя пустинен камуфлаж и се падне снежна карта явно ще ме пусне гол. Значи трябва да купуваме зелен (а повечето карти са летни), есенен, зимен, пустинен... или аз нещо не разбирам? А примерно в градските карти логично е сивите немски неоцветени танкове да са с предимство... малко недомислено ми се струва но ще има разяснение някакво. Най-логично е на цената на един камуфлаж да си избираш варианти за всяка карта, но като гледам рекетът ще е троен
                    Камуфлаж - три вида.
                    Зима.
                    Лето.
                    Пустиня.
                    Преход - автоматично.

                    Цена (по мое мнение) е много висока. 500 злато.

                    За клан войни - вероятно е необходимо.
                    Но аз (например) не в състава на клана.
                    Аз има в хангара (еднократно) повече от 15 танка.
                    Камуфлаж е само 1. Су-85Б.
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Срам ме е да призная но май ще мина на фашистки танкове...взех си 3601Н....веднаг адвигател и 105 (него имах ресърчнато) и мъъъъка, ама мъъъъка... верно аз бях проблям и бях заредил бронебойно....допълзах до куполата и сложих 75....ооо кеф, стрелба на поразия, точност колкото си искам...кеф...викам си "снайпер"...взех окачванто....ооо ощ епо голям, маневреност, динамика...убер кеф...мислех д аго избутам и д аго разкарам...ама ще си го държа ще видим 88 как и дали ще ме зарадва.
                      хъ-хъ-хъ

                      късото 88мм е отвратително

                      но като вземеш 88мм L/71 на пантера 2 ще се родиш. това ще ти стане любимия танк (да не говорим за Е-50).
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        пантера 2 ще се родиш. това ще ти стане любимия танк (да не говорим за Е-50).
                        Няма да стане защот това са фантасмагорични танкове и аз с тях няма да играя, отделно пълзя по пътя за Тигър и КТигър, понеже са истински. Пантератаняма какда се играе в конфигурация в която да прилича на Пантера, пораид което няма да я одостоя с внимание...иначе с нетърпение чакам 8.0...последноте дни ми с еповръща от тази "атака/отбрама" като нарочно ме пускаше все на тая тъпня...насрещният бой е хубав, особенно на енск

                        Comment


                          1951 написа Виж мнение
                          Не си прав и за това, че Хетцера има четири пъти по-малко обем от В1, както може да се види от долните скрийншоти:
                          верно била малка тая гадина, значи съм останал с погрешно впечатление . Благодаря за разяснението и дано не са те гръмнали докато си правил шотовете

                          Но колкото до "а на мен един път какво ми се случи...", при мен е: "нанасям сериозен демидж или го убивам/доубивам много често с Wespe" а какво правят новобранците в играта дори с GW Panther и нагоре, не ме интересува
                          Last edited by Петър Илиев; 19-08-2012, 20:57.

                          Comment


                            Чудя се, дали М46 е наистина толкова трощлив или Т9-10 (където отделно са предимно тежки) всички са ис развили перковете за повече критикал демидж...като резултат при поадение имам по два модума и екипажка...

                            Comment


                              Интересно, днеска с него само в насрещни битки ме пуска, до сега все на енск...където ВИНАИ с еполучават зверски битки с него...сега в момента на ел калъф

                              Comment


                                Мен пък ме пуска само с пълни кретени, последните 10 игри ни мажат без значение какво правя.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X