Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз играя с всякакви...и чърчила ми харесва...и М46 ми харесва когато е в битка в което не съвсем всички са с дед ай, респективно не ми чупчт модули в такив аколичества...а СП ми харесва и по принципни съонражения.

    Comment


      Аз сега поиграх малко със супер пършинга. За пари, да купувам аптечки, пожарогасители и ремонтни комплекти.
      В тази битка убих само двама тигър 2 и довърших един вк нещо си, дето е пред ботуша на малко кръв. Обаче изядох една гора бой от поне 5-6 танка. Половината им отбор ме спукваше от бой, докато моите каширани отзад спукваха тях.
      Click image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	600.5 КБ
ID:	531069

      Comment


        Mitko написа Виж мнение
        Аз сега поиграх малко със супер пършинга.
        A това е моят
        Click image for larger version

Name:	shot_031.jpg
Views:	1
Size:	587.7 КБ
ID:	531070
        тенденцията е да мо стане най-успешната машина в гаража, 137 битки от както го взех (реално два дена игра че се мотках по планини)
        59% победи , 81% попадения..и то като с еима предвид че аз обичам да стрелям по всичко което видя, включая много даече, включая ако съвсем мъничко се подава.
        Средният ми експириънс на битка е 50% над този на най-успешните ми танкове..подозирам че механик оводача като го дообуча ще може да държи спокойно 30 км/ч на равно.

        Comment


          двама от моите хора играят, или май 4-ма..трябва да ги преслушам по-подробно. За ротна битка трябва да се спретне клан пртедполагам?

          Comment


            Не е задължително да си в клан.Мен са ме канили без да имам клан Просто каниш хората,които поискаш и готово

            Comment


              аз защо ома чувството че поне един трябва да е в клан? иначе не епроблем да спретна едно фирмено кланче...да си призная блазня се само заради идеята да да си сложа шарена картинка на челната броня...иначе стигнах 60% победи със Супер Пича.убер машина...а ако и сложат и истинкото и оръдие ще е просто трепач...ако и да нее за всеки...тези които видях или пусийстват (което е тъпо) или си мислят че са безсмътрни (което не е така)

              Comment


                Виж,за това дали този,който организирва ротата да е в клан може и да си прав.Аз като приемах поканите не обръщах внимание дали момчетата са в клан.Но и това не е проблем

                П.С. Ау как ме издразни един ламер.Направих 5 кила,резултат 14:10 за нас.Намирам последния враг и тъкмо да го гръмна и някакво леке от нашите ме отпра в гръб.Обяснението беше,че никой освен него не можел да получава награди,медали и постижения,ако самия той нямал за дадената битка...

                Comment


                  баси, тоя сигурно е импотентен и дори не може да лъска, и си няма друга радост

                  Comment


                    Вчера топ танка в нашия отбор Е-75 уби шестима от нас. Защо го направи не ми е ясно. Репортнах го де. То целия отбор го репортна. Ей такива дебили не ги разбирам.

                    Comment


                      как точно става репортването?

                      Comment


                        Кликаш върху ника на играча и отваря падащо меню с опциите.

                        Comment


                          Дайте акъл за модули на Тайпа.
                          Сложих вентилация и дотиквач, но за третия се колебая между бързото прицелване и стабилизатора.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            Дайте акъл за модули на Тайпа.
                            Сложих вентилация и дотиквач, но за третия се колебая между бързото прицелване и стабилизатора.
                            Да ти кажа аз сложих на моя вентилация / бързо прицелване / сатбилизатор .
                            бързото прицелване ми тярябва като се подам зад някоя скала или зграда да не се бавя много с прицелване, а стабилизатора естествено да стрелям в движение а когато се дебна с някой от двете страни на зграда - подавам се и стрелям без прицелване ( от аркаден режим ).
                            Тия две неща са ми по важни от дотиквача, е то си е до стил на игра разбира се ...

                            Comment


                              Съгласен съм със seekerr.Аз слагам дотиквач на всичко,но играя предимно с ТД-та.С тайпа постоянно ще трябва да си в движение.Ако спреш-умираш.Ако си играеш на криеница с някой,ще те спипат и пак умираш.В такива ситуации дотиквач не ти е особено нужен.По-добре бързо прицелване,стабилизатор и вентилация,за да си стреляш спокойно в движение.Поне това е моето мнение

                              Comment


                                1951 написа Виж мнение
                                Дайте акъл за модули на Тайпа.
                                Сложих вентилация и дотиквач, но за третия се колебая между бързото прицелване и стабилизатора.
                                Стабилизатора ти държи кръгчето по-малко при всякакво движение (вкл. въртене на купола), а с медиум ти непрекъснато се движиш. За мен стабилизатора е абсолютно задължителен за медиум.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X