Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, аз също съм се насочил към машините на Порше, но първо искам да си направя и Пантерата. Спира ме очаквания бавен и неприятен гринд с Порше сериите защото съм чел доста оплаквания от тях особено от VK30001Р. Относно вентилацията - интересно ми стана- може да пробвам. Аз тази схема с оптика + рогатка я четох за PZ4 от един руски форум в който доста я хвалиха - пробвах я и на Jagdpanther и там сработи също така, а и рогатката ми е оборотна и я поставям на всяка машина с която влизам в бой, но може да пробвам с вентила и на Тигър. От твоя опит как се усеща? Аз ползвам Тигър основно като снайпер на далечни и средни дистанции въпреки скапаната си видео карта, но там определено силата му си личи, а по-бавното зареждане не пречи толкова. Ти на какви дистанции обичаш да го ползваш и как - като щурмови тежък танк (доколкото е способен с липсващата си броня) или като снайпер? Опитът ти ще ми е определено полезен.

    Comment


      Аз бях стигнал до Tiger P но от него се отклоних към нормалния Tiger и сега съм на Тигер 2.
      Tiger P някак муден и поне за мен неприятен за игра. Нормалния Тигър става за игра даже и със стоковия двигател , докато това не може да се каже за Porshe -то, поне на мен ми е отвратителен за игра

      Comment


        Мдааа,проклятието продължава.Днес пак съм без победа,а това на Т7 и нагоре е финансово болезнено.Не знам вече какво може да ми върне интереса към играта.Май ще чакам другите от поредицата

        Comment


          Zerg написа Виж мнение
          Мдааа,проклятието продължава.Днес пак съм без победа,а това на Т7 и нагоре е финансово болезнено.Не знам вече какво може да ми върне интереса към играта.Май ще чакам другите от поредицата
          Понякога дори не вярвал.
          Съм имал 12 поредни загуби. танк M18...
          В теорията на вероятностите, това не може да бъде.
          Мислех, че този заговор срещу мен.
          П.С.
          Играю без "премиума".
          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

          Comment


            Eguo написа Виж мнение
            Понякога дори не вярвал.
            Съм имал 12 поредни загуби. танк M18...
            В теорията на вероятностите, това не може да бъде.
            Мислех, че този заговор срещу мен.
            П.С.
            Играю без "премиума".
            Не е заговор приятелю,ММ е Win rating ми беше 68%,сега е 54%.И това само за по-малко от месец,при условие че съм имал и бая доходоносни дни.Както и да е,не искам да ви занимавам с повече глупости за това

            Comment


              Защо па глупости.Ето днес влизам да събера тройния на ИС-7 цата и седем поредни загуби.Като за тези 7 битки имам 23 фрага и още камара поражения.Въпреки това загуба след загуба.Казах си "може да съм тъп,ама съм упорит" и продължавах малоумно да гоня,гадния троен.Следващата битка -сюрприз!
              Изнесох 8 и напуках още 3-ма+5 разкрити.Целия тим викаше на една малоумна Е-50-ка,да ме остави да си доубия последния противник(сам си го бях намерил ,кампера гаден и го свалих на 128 кръв) Докато презаредя,нашичкия гадняр стигна до противника и го пуцна.

              -Нубы вперед остальные деф.
              -А что такое деф?
              -Тебе вперед.
              Last edited by bigbeer; 20-08-2012, 21:04.

              Comment


                Четири тарана един след друг!
                Pz 3 направо е създаден за това!!!
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Игра след игра, и пак, и пак с Грилето. Станах някакъв абсолютен гуро. Давам безплатни уроци! Използвам го за да се добера някак до 6 100 000 сребро, за да купя Т-62. Още 4 милиона, а трябват и още за оборудване.... От време на време поразнообразявам с хетцера, ама си е мъка - по 8-10 хиляди на игра, а при нуб мисия, където просто ни залива някаква лавина- около 3.
                  Преди малко се поразрових из склада продадох останали снаряди от всички танкове с които съм играл до сега и съм ги продал. Само от снаряди, един забравен двигател и 2-3 неизползваеми модула и консумативи събрах към 400 000 . Заинатил съм се да го купя по трудния начин и ще продължавам с артито, и така...

                  Comment


                    Амбицията да го постигнеш по трудния начин е похвална.За съжаление,едва след като я постигнеш откриваш,колко е нищожна.От друга страна фокусирането върху нещо под носа ни,често изкривява перспективата.Така съществените,но изглеждащи по-далечни цели остават извън полезрението ни и когато реализираме дребната си амбиция и се изправим пред тях,вече сме изтощени.
                    Активирай си премиума,цената му е по-малко от едно кафе дневно.Забавлявай се,и погледни на играта като на средство за разтоварване в което всичко е постижимо,и достъпно.Не го превръщай в още един товар към тези които ежедневно те мачкат.Такава малка инвестиция бързо се отплаща в чисто емоционален план.
                    Защо хората трудно приемат идеята,че и в забавлението си трябва да инвестират,ако имат очакването да е качествено?
                    Last edited by bigbeer; 21-08-2012, 08:21.

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      Тъкмо си мислех, край последна игра с тая гадост и я продавам...

                      Victory!
                      Battle: Himmelsdorf 20 август 2012 г. 17:45:41 ч.
                      Vehicle: ARL 44
                      Experience received: 3*627 (x3 for the first victory each day)
                      Credits received: 25*603
                      Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"
                      ААааа моля моля, ARL-то рулира! С предната броня съм боусвал на тиер8, и съм ги пробивал от пред..
                      War, war never changes..

                      Comment


                        Чакаме ред за да влезнем на тестовият
                        Иначе за трепането на съотборници...напоследък са се навъдили някакви кретенчета които влизат в играта само за да пречат, вчера, играем платуун с моят човек, пуска ни на ел калъф...тръгвам...аз Т29 той с КВ-3 че с енабира по тази руска линия...тругваме..и срещу мене една от нашите артилерии се носи...спирам аз за да ме заобиколи тоя....той право в мене...въртя камерат аи го гледам че превърта вериги ама се набира..и тъкмо се хиля по скайпа в стил "да го видим тоя как ще мръдне 70 тона" и това лайнце ме стреля (взе ми към 120)...аз си викам, айде бъгнал сее...ама сле дмалко ме стреля пак...дадох леко назад и го изпарих...тръгхан си по задачи и другите почнаха да реват "ама защо така" аз им пиша "той първи ме стрелна" лекенце то " не не съм" аз (при положение че много ясно съм видял кой ме стреля) " и 'що тогава съм ан минус" лекенцето "вражеското арти наслуки стреляше"....аааа лайнце мрънсо и нагло...как да е ние победихме...и си сгледам после че са ми начислени компенсации за това че е ме стрелял съотборнир...идеята беше че твърде много за сачестили тия кретеноидчета....иначе както реплеите никакво място не заемат така на харда ми бяха 2,5 гига

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          ...иначе някой има ли идея какво като настисна и ми изчезват всички неща от екрана? карти марти, снаряди..всичко..и как да го възтановя по време на игра
                          Само "M" и "V" са.М е за минимапа,V е за интерфейса на танка-снаряди,оборудване т.н.

                          Comment


                            А аз не издъжах и си го купих, май се движипо-бързо от колкото на тестовият сървър...на равно държи 25-28, нормален бензин, екипаж от главорези + вентилатор...първите две битки бяха засер...но ще му свикна...за Супер Пършинга иде реч...

                            Comment


                              ММ-а е силно прецакващ, за повечето неща срещу които ме пуска допълнителната броня изобщо не ефактор

                              Comment


                                два топ гъна в две последователни битки с ИС-а, подозирам че следващите след него ще ми се ослаждат още повече...особенно съдейки че след ИС-а нещата става вде по-подвижни...т.е мога да стига до повече противници и да им споделя част от боезапаса си

                                Comment

                                Working...
                                X