Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Абсолютно правилно.Не отричам,че PzIV е one-shot в Т6 битка,особено на КВ-1С.Но аз залагам на финтовете,вярно някой път се получават неприятни ситуации,но почти винаги ми се получава
    Ето малко "войни" от днес.Докато чакам финала по баскетбол натрупах повече пари и експ.,отколкото бях взел за целия месец досега

    Comment


      Victory!
      Battle: Port 12 август 2012 г. 15:59:44 ч.
      Vehicle: M46 Patton
      Experience received: 1*506
      Credits received: 43*018
      Battle Achievements: Sniper

      na gradските карти много ми се отдава тоя М46, един Е-100, две Т95, и един ИС-8 убер кеф, друг въпрос е че въпреки че останах само ан 117 хп ми счупаха само беокомплект аи то само един път...но това в град...иначе мъка...
      Колкото до КВ-1С- аз с него играя много агресивно, затова почти никога и не оцелявам, но пък вземам 2-3 с мен задължително...никакво спиране, само газ напред, стрелба и само з априцелване спирам, докато зареждам гад, ако е близо таран...просто звер машина и вади много добри пари...

      Comment


        Ето за това си продадох Хумела, колкото и да ми харесва на външен вид, с него не мога да правя такива битки, каквито с грилето:

        Comment


          Victory!
          Battle: Mountain Pass 12 август 2012 г. 21:40:02 ч.
          Vehicle: T-34-85
          Experience received: 1*276 (fine for causing damage to allies: 158)
          Credits received: 5*109 (fine for causing damage to allies: 17*700; compensation for damage caused by allies: 415)
          Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun

          разправяйте ми после че са го орязали
          убер битка..аз през моста без да спирам в движение опатках 5...и гледам нашите по левият път реват за помощ..тръгвам да се връщам и гледам едно КВ дето им е на 20о метра но вместо да се върне и да помогне бяга...аз му преградих пътя и му викам- обратно тези имат нужда от нас...то ме блъска и ме стреля...аз го заобиколих и тръгнах да помагам...обаче стана "ооо музо възпей гнева..." та се върнах и го трепнах...после отидох при нашите дето бяха на зор, трепнах още двама от лошите и ние победихме...все пак 7 от 15 собственоръчно ги опатках...и още един щях ама се скри зад гънка на местноста и ...абе страшна битка, танка точно както КВ-1 след "орязването" е станал убер ОП...а да и вдига 55...което няма как да стане, Т-34-85 вдига 48...ама налие руско т аможе всичко

          Comment


            Малък поглед в бъдещето.

            Click image for larger version

Name:	6.jpg
Views:	1
Size:	480.9 КБ
ID:	531008
            Пантера замаскирана като М10 - премиум американски танк Тиър 7

            Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	239.1 КБ
ID:	531009
            Су-100М - Тиър 6 от втората руска TD линия. Ще се появи в 8.0.

            Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	1
Size:	385.1 КБ
ID:	531010
            Е-25 - германски премиум TD от неизвестен тиър.

            Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	1
Size:	242.9 КБ
ID:	531011
            Уралмаш-1 - Тиър 7 от втората руска TD линия. Ще се появи в 8.0.

            Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	409.2 КБ
ID:	531012
            Обект 263 - Тиър 10 от втората руска TD линия. Ще се появи в 8.0.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Малък поглед в бъдещето.
              Красота!

              Zerg написа Виж мнение
              Ето малко "войни" от днес.
              Супер!

              П.С.
              Исках да хвърли тази игра...
              Но "обновления" от разработчиците... Не мога да го направите...
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                Гоги, КВ-1С е готин, но ... оръдието зарежда дълго, неточно е и бронята е слаба. Това са слабите страни които забрави да споменеш.

                Comment


                  Az da съм казал че е вундервафе? не. Просто е силно небалансирана машина...а ако по стечение на обстоятелствата силните стрени пасват ан стила на игра на човека...примерно аз съм свикнал на машини без броня...а този дори се отличава в приятан посока....покрай тоз боклук М46 дори свикнах с неточните оръдия,, и остават силните страни- машинат а е МНОГО бърза, и ускорява дорбе, което аз ползвам да запълвам времето между презарежданията, дългото прицелване не е голям проблем, аз обикновенно стрелям от много близо.... най-обичам да зацикля някой...което постигнато с тежък танк си е гавротия Иначе пак- не съм забравил да ги спомена, просто не ми пречат тези страни...
                  Иначе сега мъча ИС, но не е същият кеф, той е по-бавен ако и да ускорява добре....на него за сега ми е по-удобно да играя със 100 мм , но може второто 122 мм д ами допадне...за сега не ми се очертава като любима машина и сигурно екипажът ще продължи нагоре към ИС-3...те са подбрани главорези, второ умение на 75%, тъкмо до тогава ще са стигнали трето а докато се докопам до ИС-7 може и до 5 да стигнат
                  А да за КВ-1С- в момента това мие машината с най-висок среден експи на битка, и то с доста голямо откъсване...явно съм я налучкал добре

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    [ATTACH=CONFIG]18347[/ATTACH]
                    Пантера замаскирана като М10 - премиум американски танк Тиър 7

                    .
                    каква ли е логиката това да е американска машина? отделно камото е германско.

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      каква ли е логиката това да е американска машина? отделно камото е германско.
                      Така пише:

                      А логиката не я търси при мен
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Така пише:
                        Ми пишат си, "хартията всичко ще изтърпи"

                        Comment


                          Най-накрая пречуках първия си Супер Пършинг!
                          От бая време го издирвах за попълване на колекцията!
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            men baq `esto em puska sre]u takiwa...вчера даже бяха платуун...аз се опитах да се гавря да видя дали на заден ще вдигна повече от него...

                            Comment


                              10-12 хил. средно на битка, без преиум, след платени снаряди... Става ли за мъни мейкър грилето или да развия Pz-IV? С Т-34-85 съм от -5 до +25хил и нещо не ми е много постоянен. Пък и по-ми харесва на края да видя 5-6 фрага

                              Comment


                                Pz IV средно изкарва там някъде.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X