Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    О вие имате заключване...
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Eguo написа Виж мнение
      "Wet" Ammo Rack
      може и така
      Знам за какво ми говориш, не съм сигурен за българския термин.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Imperial написа Виж мнение
        О вие имате заключване...
        явно това е катинара...а какво значи и какво представялява...и защо с еползва.

        Comment


          Значи да дам мнение за превода. Какви са тия глупости? Можеш да бъдеш уверен, че през ВСВ никой в България не е използвал думата аморак. Ако искате да звучите достоверно питайте някой танкист или прочетете книги писани тогава. Тоест, не книги за танковете тогава, а писани през тези години. По това време нямаме танкове, а "бойни коли", аморак най вероятно ще е боезапас. Колкото до "Пичка му лелина", приветства по цветущите изрази, армията не е пансион за благородни девици, и са псували доста. Но ще е добре псувните също да са автентични.
          Ако желаете, мога да ви дам превод на диалект от моя край, средногорски..

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            явно това е катинара...а какво значи и какво представялява...и защо с еползва.
            Всеки танк се заключва за определено време от участие в кланови войни ако бъде унищожен в кланова битка. Ако си спомням правилно?...

            На амер. сървър решиха да не активират тази опция.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              fidelis написа Виж мнение
              [ATTACH=CONFIG]18417[/ATTACH]

              без коментар
              Да.
              Коментари не са необходими.
              Всичко се вижда на снимките...

              Въпрос.
              Имате повече от 2 хиляди битки на ИС.
              Използвате за подобряване на руски екипаж?
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                Относно заключването-от около 4 месеца е,за тежък хеви-168 часа,медиумите-по 5 дни,артитата мисля по 3
                2000 битки на ИС-ами имах ги още когато общото количество битки ми беше 4000-някога ми беше любим танк с 100мм Д-10-ама тогава бях пълно нубче и се кефех на ниски тиъри танкчета а и стрелбата ми беше трагедия...
                Сега всико извън тиър 10 ми е адски несериозно-в тази игра можеш да напреднеш единственно ако се биеш със зверовете-не че и там нямам кретени,но надоло е просто трагедия
                Онзи ден си взех КВ-1С(блъскаме освен клановите и турнир 6 тиър)да го понаточа екипажчето-ми под 4 кила в битка не паднах а и за 20+ игри докато направя екипажа избласках 6 топ гъна(единия път бяха 8 кила)-в никакъв случай не мога да ги броя за постижение или реални убийства-просто в ниските тиъри е блъсканица от мозъчни инвалиди.
                За Империал-имам 10 топ машини и вярвай ми-съвсем са недостатъчни с това заключване-в ЕПИК при средно 4-5 кланови на вечер и в първи отбор-два танка са фира средно

                Comment


                  май не ще да е толкова калпал Супер Пършинга щом средното ми експи на битка е най-високо в целият гараж...друг въпрос че ММ-то е отвратно...но аз като видя аки гадове ги стрелям с подкалибрени и май това допринася за експито доста....не един Т-28 беше изненадан докато вървеше смело към мен

                  Comment


                    fidelis написа Виж мнение
                    ...не че и там нямам кретени,но надоло е просто трагедия...
                    Искренно се надявам да си прав за Т10.С новия ММ ме пуска предимно в отбор с дечица или военно-тактически инвалиди (битки Т9-Т6).Играя вече предимно с ентусиазъм и упоритост,отколкото с желание.Дано при Т10 такива хорица да намалеят драстично и удоволствието при мен да се върне

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      май не ще да е толкова калпал Супер Пършинга щом средното ми експи на битка е най-високо в целият гараж...друг въпрос че ММ-то е отвратно...но аз като видя аки гадове ги стрелям с подкалибрени и май това допринася за експито доста....не един Т-28 беше изненадан докато вървеше смело към мен
                      Събери повече битки, всичките ми танкове в началото имат много висок среден хп.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        Събери повече битки, всичките ми танкове в началото имат много висок среден хп.
                        68 битки за сега с него, качва се непрестанно, с 50% спрямо първите ми 10


                        П.П. тия самолети на летището..прелитащите...ми навяват спомен за душите на загиналите танкове, дето били ставали хеликопетери...то ВСВ хеликопетерие нямало та....
                        Last edited by Gaden Gogi; 25-08-2012, 21:56.

                        Comment


                          Хахаха,разгледах си досието и зърнах "Стоманена стена".Стана ми странно,защото в този акаунт нямам тежки танкове.Поразрових се с коя машина съм я взел...Хетцера...Ти да видиш.Друго си е,когато нубчетата са оцветени в червено,а не в зелено



                          П.С. оказа се,че имам и медал Халонен с PanzerJager.Мислех,че само Мардерът е способен да го вземе.

                          Comment


                            Mitko написа Виж мнение
                            Значи да дам мнение за превода. Какви са тия глупости? Можеш да бъдеш уверен, че през ВСВ никой в България не е използвал думата аморак. Ако искате да звучите достоверно питайте някой танкист или прочетете книги писани тогава. Тоест, не книги за танковете тогава, а писани през тези години. По това време нямаме танкове, а "бойни коли", аморак най вероятно ще е боезапас. Колкото до "Пичка му лелина", приветства по цветущите изрази, армията не е пансион за благородни девици, и са псували доста. Но ще е добре псувните също да са автентични.
                            Ако желаете, мога да ви дам превод на диалект от моя край, средногорски..
                            Аз имах предвид по скоро гласа как звучи, дали ви харесва (не е мой) и ефекта на радио . А какви ще са репликите - това зависи от нас. Дайте предложения , трябва да има по около 5 реплики за всичко, тоест за пожар 5 реплики, за рикушет -5 и така ... ( по 5 са за да не се повтаря едно и също и да стане дразнещо, те и оригиналните са по толкова )
                            Руснаците имат няколко варианта за аудиото, ние да не сме по-долу
                            Last edited by seekerr; 26-08-2012, 00:42.

                            Comment


                              Тип 62 ми е много съмнителен, с всяко попадение ми трепваше по един човек от екипажа на Супер Пича..иначе с много напомпан екипаж, и 100 октанов бензин машината е съвсем поносима като манавреност даже ако е равна карта е приятна...на равно може да се разчита на 27-28...като той и до 30 може да ускори ама отнема много време и трябва да е все направо...и паваж...ама водаче още ням асъвсем всички умения...но ще ги придобие...иначе жалко ч ене мога едновременно д аима златна и нормална аптечка.

                              Comment


                                Не знам, аз го карах с доста добър екипаж и просто не е за мен. Винаги предпочитам подвижен танк с добро оръдие и без броня пред тромав и слабо въоръжен но добре брониран танк. Иначе си има приложения и съм виждал играчи добре да се справят.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X