Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    wse edni zagubi s 4:15...dokaot se obyrna i moит еолигофрени с ауспели половината д апогинат...говирим за първите 2-3 минути
    Е именно де,за това си говорим,но повечето не ми вярват.Оценявам съветите,че можем да победим ако се организираме и т.н.,но говорим за 10 загубени танка в първите 2-3 минути.После ти влизат 5 отзад и край.И това не е вражески ръш.Просто нашите отиват да умрат без да направят абсолютно нищо.Превъзхождат по бройка враговете,но пак са избити до един.
    Гоги-вече написах,преглъщаш и натискаш "next battle"

    Comment


      100% съм сигурен че са бърникали по Супе рПършинаг...айде до вчера сер врях напред да кажеш че ми целят слабите ,етса...днеск стоя все на задна линия...и с никое оръдие не може от 320 м (специално мерих последната битка) д аме цели в слабие места...стреляха ме Т8-Т9 средни танкове челно...всичко което ме оцели ме проби.
      В момента както са го омазали танка не си струва парите....освен ако не искат точно това заради самото него...както е моят случай

      Comment


        Zerg написа Виж мнение
        Гоги-вече написах,преглъщаш и натискаш "next battle"
        това и правя, но дразни, и ми се засира статистиката...и то при положение че в някой от битките аз се представям съвсем добре...ама гато ме налазят 4-5 чудо голямо...

        Comment


          Вие с какво средно FPS играете и на какви машини? Защото аз се опитвам на един лаптоп НР 625 ама играя с 17-18 FPS ако се опитам да стрелям през храст пада на 4-5 FPS .

          Comment


            ako iзключа треволяците, н на макс качество на текстурите и на маск видима далечина ми е около 100-120, а тревоялци, гъсти и хубаво (т.е макс) около 60

            Comment


              FPS-то ми е около 120-80,зависи само от това колко маймуни са около мен.Много често са повече от 8,защото гледам да се бутам напред,така че средното FPS ми е 90-100.Тревата и водата са изключени.Машината е i5 4x3Ghz,8GB ram и има най-доброто охлаждане - климатик 12ка

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                Бронята на ИС-3 ще получи огромен бонус в 8.0
                227мм ефективно означава над 90% отразени изстрели от 9ти тиер оръдия на средни дистанции, ще взема да му изтупам праха като излезе 8.0, че скоро не е излизал от гаража.
                <<..........>>

                Comment


                  Най-накрая яка битка,която ме изпълни духовно Мурованка,стандартна битка,три Т8,три Т7,две арти и останалото Т6,аз с JP II.ММ пак беше планирал да загубим,резултатът беше 7:13,останахме аз и Ферди (двамата с 128мм) срещу Т6 и артитата,бяхме избили всички врагове висок тиър.И като се почна едно уан-шотване...Двамата завършихме с по 5 фрага,5 имаха и артитата ни общо,другите от нашия отбор бяха статисти.Получих и "reaper" за четирима.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    100% съм сигурен че са бърникали по Супе рПършинаг...айде до вчера сер врях напред да кажеш че ми целят слабите ,етса...днеск стоя все на задна линия...и с никое оръдие не може от 320 м (специално мерих последната битка) д аме цели в слабие места...стреляха ме Т8-Т9 средни танкове челно...всичко което ме оцели ме проби.
                    В момента както са го омазали танка не си струва парите....освен ако не искат точно това заради самото него...както е моят случай
                    Омазали ??

                    Загуба
                    Битка: Ел Калъф 07 септември 2012 г. 12:52:30 ч.
                    Танк: T26E4 SuperPershing
                    Опит: 1*201
                    кредита: 121*129

                    Comment


                      и какво? а зне съм казал че са пипали доходоносноста, а че бронята не работи, от 320 м 10 попадения ми дадона пробитие....е мож еи на мене да ми е бил такъв късмета, отдлено като гледал отношението пари експи ще да си бил в топа.

                      Comment


                        Взема сериозно да ми писва да чета за stealth nerfs, просто няма такива неща. Всеки път като прочета че Льове бил нерфнат ми се вдига кръвното. Имам 1000 битки с него, също толкова ефективен е колкото на ден 1ви - друг е въпросът че вече противниците му са съвсем различни. Със СП историята ще е същата, в началото никой не знае къде да го стреля, обаче се научават хората лека полека, има достатъчно големи слаби места отпред.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Всеки който е отворил игрояият форум знае че има, въпросът е как да ги оцели от 320м.

                          Comment


                            Вчера играх с Е-100 на ел хашиш със 150мм. Стрелях само по танкове на отсрещния склон, с нормални бб снаряди. Уцелвах всеки път, пробивах всеки път (с-у Т10 танкове). Статистически невъзможно.

                            Всичко се случва.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Тоя дебилизъм с пlалууните дето вкарва неадекватни танкове в битка трябва да го махнат, току ще опраскахме едни с 15:0, ама кой им е виновен като Т8 тежък дебилозавър бешe помъкнал с него си един Т-28 и един Т-34, дето дори не си струваха снарядите да ги стреля човек, и айде това иди дойди...ама те имаха късмeта да им се падне още един тиквеник който беше взел КВ за компания...това дори ме дожаля да го свитна...просто пародия...аз бях с М26 и пак не ми достигна скорст да стигнa до повече от два фрага, те просто измряха за норматив....
                              Last edited by Gaden Gogi; 09-09-2012, 19:08.

                              Comment


                                JTiger започва обещаващо.100% точни попадения и поне фраг на битка.Обаче пак ме пуска с идиоти и падаме зверски лошо.
                                Click image for larger version

Name:	shot_044.jpg
Views:	1
Size:	252.3 КБ
ID:	531097

                                Comment

                                Working...
                                X