Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    МРАЗЯ Тайп 59! МММММММММММММ......! Иде ми д гърмя по тях даже и да са съотборници!ММММММММММММММ.......!
    И аз ги мразя.... щото нямам

    Comment


      Lyutskanov написа Виж мнение
      Т54 ще да е бил голям ламер. Туй китайче 59 -16 освен за линейка за друго не става, мъча ги мъча го ама уви.
      Е аз нали това разправям, цял ден само с глупендери ме пускаше, 38% победи при положение че ефективност ами беше 60% по-висока от предният ден когато имах само 60% победи.....обаче типичнят пример е 1/3 от отбора нищо да не прави и да е с нулева щета...

      Comment


        Аз ги мразех, когато трябваше да се бия срещу тях с КВ1.

        Comment


          Ама аз съм с ИС 3 и пак ме правят на кайма!

          Comment


            Проблема тук е другаде. Сам по себеси нито един среден танк не може да победи едно на едно тежък танк от същия тиер. Но типовете, които в момента са в движение се управляват от играчи с над 10 000 битки на седни танкове и имат екипажи с по 4 умения. Но принципно тяхната броня не е проблем за твоето БЛ9, докато без злато те не би трябвало да те пробиват отпред. Така, че играй по-внимателно и ще се научиш да ги биеш, независимо от екипажите и опита им. Ако те наобиколят си развалина, това не трябва да допускаш. Остане ли само до стрелба ти си победителя.

            Comment


              Съгласен съм с теб. Но не го ли улуча в ходовата част докато презаредя ме правяд на луд!МММММММММММММ...........!!!!!!!!!

              Comment


                Angelmr написа Виж мнение
                Проблема тук е другаде. Сам по себеси нито един среден танк не може да победи едно на едно тежък танк от същия тиер. Но типовете, които в момента са в движение се управляват от играчи с над 10 000 битки на седни танкове и имат екипажи с по 4 умения. Но принципно тяхната броня не е проблем за твоето БЛ9, докато без злато те не би трябвало да те пробиват отпред. Така, че играй по-внимателно и ще се научиш да ги биеш, независимо от екипажите и опита им. Ако те наобиколят си развалина, това не трябва да допускаш. Остане ли само до стрелба ти си победителя.
                Битките и уменията са едно, а това че танка е невероятно напомпан си е съвсем друга песен. съвсем редовно това нещо не мога д аго пробия челно с тежък танк от същият тиър, дори с Т34.
                При това екипажът ми съвсем не е от льохмани. А това че някой има 10К битки съвсме не му пречи да е зомби с 45% WR.
                От друга страна ИС-3 си се пробива доста лесно челно, особенно когато "чело коте книжки" без д авключи мозъка и тръгне да застава на ромб, пораид което му се изправя единият от ъглите и бронята си се дупчи лесно

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Проблема тук е другаде. Сам по себеси нито един среден танк не може да победи едно на едно тежък танк от същия тиер. Но типовете, които в момента са в движение се управляват от играчи с над 10 000 битки на седни танкове и имат екипажи с по 4 умения. Но принципно тяхната броня не е проблем за твоето БЛ9, докато без злато те не би трябвало да те пробиват отпред. Така, че играй по-внимателно и ще се научиш да ги биеш, независимо от екипажите и опита им. Ако те наобиколят си развалина, това не трябва да допускаш. Остане ли само до стрелба ти си победителя.
                  Не съм много съгласен с теб. Днес точно си имах добра битка(изключвам многото когато компа ми лагва). С Т43 изнесъх 1 в 1 един черен принц, завалията даже не успя да ме удари докато се усети, че му минах в гръб, и после подпуках останалите тежки. Тактиката и разстоянието според мен са доста важни за средните танкове.

                  Comment


                    Аз пък не съм играл от миналата сряда
                    Петъка скочих до Унгария и в понеделник обратно, пък и премиумът ми изтече... Леко ми е на душата
                    Да видим колко ще устискам
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Lyutskanov написа Виж мнение
                      Не съм много съгласен с теб. Днес точно си имах добра битка(изключвам многото когато компа ми лагва). С Т43 изнесъх 1 в 1 един черен принц, завалията даже не успя да ме удари докато се усети, че му минах в гръб, и после подпуках останалите тежки. Тактиката и разстоянието според мен са доста важни за средните танкове.
                      Имам предвид чисто абстрактното математическо сравнение при надстрелване между два танка на открито, между танкисти, които не са "мозъчни донори". Силата на медиумите е в тактическото маневриране и естествено, че медиума ако се използва правилно може да унищожи същия тиер тежък танк. Но с умна игра и надхитряне, докато тежкия може да разчита просто на груба сила.

                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Битките и уменията са едно, а това че танка е невероятно напомпан си е съвсем друга песен. съвсем редовно това нещо не мога д аго пробия челно с тежък танк от същият тиър, дори с Т34.
                      При това екипажът ми съвсем не е от льохмани. А това че някой има 10К битки съвсме не му пречи да е зомби с 45% WR.
                      От друга страна ИС-3 си се пробива доста лесно челно, особенно когато "чело коте книжки" без д авключи мозъка и тръгне да застава на ромб, пораид което му се изправя единият от ъглите и бронята си се дупчи лесно
                      Е да естествено, че ако водача не знае как да застане се дупчи лесно.
                      А типа наистина е много странен. С тежък танк нямам проблем, но ако съм с медиум, който няма време да се прицели прецизно, го дупча много трудно. Имам предвид ситуацията със скорострелното оръдие на Т-54 с 200мм пробивност сравнено със оръдието на тигъра. Вчера например замалко да пребия един тип с моя тигър, но разчитах моите хора да ми помогнат и предимно го траквах, но никой не се мръдна да ми помогне, та накрая само го оставих на 50%. Но всеки мой изстрел насочен към бронята пробиваше. Докато в същата ситуация с Т-54 поне 50% от изстрелите рикушират.

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        С тежък танк нямам проблем, но ако съм с медиум, който няма време да се прицели прецизно, го дупча много трудно. .
                        С Т32 (много приятен танк) челно тип-а не можеш да го пробиеш. ако съм с Т34 и съм сам съм безплатен фраг...дори фригият да е зомби. Просто танка е прекомерно назобен дори за нормален танк, а за премиум си е вече наглост.
                        Гокато съм със среден и видя такова веднага включвам на злато...и винаги го гърмя първи, за назидание нанаглите чиитъри това ако съмс ам, ако е групов бой типа не е безопасен защот оен може да влезне безнаказанов кличн и да разчита на челното брониране. При соло среща ми е най-лесен когато съм с Кернавона,

                        Comment


                          Някой ако има Т-54 нека да сподели впечетления за танка. Надъхал съм се да си взимам такъв , ниския профил , маневреността му, не лошо оръдие и броня май го прави доста добър танк. Тука гледах едно клипче и още по добри впечетления изградих за него. http://www.youtube.com/watch?v=37v-UEYxIKA

                          Comment


                            T-54 много ме радваше и със сигурност ще го купя пак.
                            Хубавото е, че освен, че е забавно можеш да си един от основните фактори в битката. С 59-16 също много се забавлявам, но каквото и да правя трудно мога сам да изнеса битката.
                            Аз го играех с Д–54, но напоследък виждам много Т-54-ки с другото по-скорострелно оръдие.Моето мнение е, че в тези битки му трябва повече пробивност и за това Д-54 е по-подходящо. Другото оръдие предразполага към опити за снайпване и изобщо игра подобна на тази с Т-62А.
                            Аз обаче си го играех като чист медиум и се справях доста добре.
                            Има много добра броня доста по-добра от тази на Т-62А например.
                            Иска обаче много правилна игра, за да се реализира силата му - много маневриране, много дебнене и дойде ли момента атака по фланг.
                            Може и челно да скочиш на тежък танк и да победиш, но ще е за сметка на много ХП точки.
                            Ако играеш без премиум задължително ще те вкарва много вътре с парите.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Аз го карах със скорострелното оръдие, но при него проблема е, че ако се наложи да се биеш със друг Т-54 или тип или с който и да е тиер 9 танк (без френските) се налага превключване на злато. Прекалено много тиер 9, че и тиер 8 танкове има, за които 200 мм бронебойност не е достатъчна да им нанесе сериозни щети, освен от перфектни ъгли на стрелба.

                              Comment


                                Т-54 иска свикване. Не е като се качиш и да почнеш да жънеш. Всъщност последно съм играл с него в бетата... имах малко под 200 битки, и накрая го продадох - стана ми скучен
                                Сега го имам отключен с отворени всички модули от не знам кога... чака си реда за финансиране.
                                Last edited by feersum; 28-03-2013, 14:53.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X