Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    StrEagle написа Виж мнение
    Направо се чудя дали да махна стабилизатора и да сложа оптика или бинокъл xD
    Защо така? по моему този танк не става за снайпене, оръдието е много неточно, а за "танцуване" стабилизатора е ценен

    Comment


      Аз няма да ги сложа за снайпериране, понеже в момента в който стрелнеш от храста светваш на всички с този голям танк, не е като при малките скаути. Но пък с 410м видимост е идеален за стоене в храста и спотване за артирелиите и други снайпери. Забележи колко дмг съм направил в горната битка..
      War, war never changes..

      Comment


        Че той този танк не е за стоене по храстите....IMHO
        1085 ли ти е дмг-то? И явно страшно много от псотване.

        Comment


          Точно. В големите битки няма много скаути, или не знаят как да играят. В случая танка има 410м видимост, и е идеялен за скаут.
          War, war never changes..

          Comment


            http://postimg.org/image/pi9gnp9mt/

            Много готино 2 кадъра и 308 пинг

            Comment


              dragunova написа Виж мнение
              http://postimg.org/image/pi9gnp9mt/

              Много готино 2 кадъра и 308 пинг
              На телефон ли играеш?

              Comment


                Абе значи играя със ис-2 удрят ме където е механик-водача и ми трепят мерача как става тва?!

                Comment


                  dragunova написа Виж мнение
                  Абе значи играя със ис-2 удрят ме където е механик-водача и ми трепят мерача как става тва?!
                  Нормално,танка е екс съветски,експортиран в китай.Бронята му е правена от неизтрезняващи мужици.Поддръжката му е от китайски селяни,дето са виждали толкова желязо единствено на рисунка.Само го одраскват, и се кърти на люспи отвътре.Парчетата хвърчат и поразяват всичко.Радвай се,че не са ти скъсали веригата и да контузят командира ха ха.

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Нормално,танка е екс съветски,експортиран в китай.Бронята му е правена от не изтрезняващи мужици.Поддръжката му е от китайски селяни,дето са виждали толкова желязо единствено на рисунка.Само го одраскват, и се кърти на люспи отвътре.Парчетата хвърчат и поразяват всичко.Радвай се,че не са ти скъсали веригата и да контузят командира ха ха.
                    Командира не ми тря,най-важните са МЕРАЧА И зареждащият.Контузят ли мерача върви удрят вече някои

                    Comment


                      Командирът ти е най-важният член на екипажа...ама ти си знаеш.

                      Въпрос: как се напуска клан, че се хванах с едни глупендери дето клановите ги играят като рандъм, аз питам 'някаква тактика", те "нъц", за говоренето питам , командира "няма 'щото ми лагва нета"...
                      та понеже не ми се занимава с глупости, а и не искам да ми грозят името и танка....

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Командирът ти е най-важният член на екипажа...ама ти си знаеш.

                        Въпрос: как се напуска клан, че се хванах с едни глупендери дето клановите ги играят като рандъм, аз питам 'някаква тактика", те "нъц", за говоренето питам , командира "няма 'щото ми лагва нета"...
                        та понеже не ми се занимава с глупости, а и не искам да ми грозят името и танка....
                        В сайта отваряш падащото меню до никнейма ти.Като отидеш на my clan,в дясно има няколко опции.Най-горната е clan details,предпоследната е Leave clan.

                        Има и 48 часа наказание след напускането.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Командирът ти е най-важният член на екипажа...ама ти си знаеш.

                          Въпрос: как се напуска клан, че се хванах с едни глупендери дето клановите ги играят като рандъм, аз питам 'някаква тактика", те "нъц", за говоренето питам , командира "няма 'щото ми лагва нета"...
                          та понеже не ми се занимава с глупости, а и не искам да ми грозят името и танка....
                          Логваш се на сайта на играта, отиваш там дето са ти статистиките, трябва да има MyClan и там има бутон.

                          Comment


                            Мерси...бутона се оказ ана страницата на клан отстранив менюто...

                            Comment


                              Не схващам логиката при разпределението между двaта сървъра. В момента на EU1 има 110 000, a на EU2 - 50 000.

                              Освен това разликата в пинга е невиждана, поне при мен. EU1 дава нещо от типа 30 - 50 ms, а EU2 - 50 - 120 ms.
                              Last edited by 1951; 24-03-2013, 17:06.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Някои да знае га ще се пуска тест сървъра? и въобще някаква информация за него

                                Comment

                                Working...
                                X