Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    uzi71 написа Виж мнение
    На мен Т-34-85 ми харесваше много, даже мислех да го оставя за постоянно, ..... но после премислих.
    Иначе ВК-3602 според мен го превъзхожда много, Шърман Е8 е на неговото ниво, а Кромуел е по-слаб.
    VK3601 не е точно среден танк, а по-скоро тежък, официално класиран като среден
    Има си слаби местенца, но с кадърна игра е страшен мазач. И с него имам 60% победи. За Е8 нямам наблюдения.
    Кромуел е слаб само като е сам - в платун прави невероятни злини на лошите. Има и прекрасно оръдийце. С него имам 70% победи от 70 игри - почти всичките в платун с още два Кром-а. Помня ситуации в които излизаме сами срещу някой ИС-3 или Кралски Тигър и ги правим да си говорят сами...

    Май наистина Т-35-85 просто се обезличи. А и не се среща вече толкова често.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Що бе, на мен ми беше приятно с Т-34-85. За 110 битки с него имам 60% победи. Вярно, че повечето игри ги направих докато машината имаше 100 мм Д-10Т, но и с 85мм съм направил поне трийсетина битки.
      Има разлика м/е т-34-85 и тип 59.
      Дръпнятя танк има пробиваемост колко 90мм първото 2 то оръдие 95мм кадето понякога ако ли не никога не стига.И да екипажа в него измира от рас точност никаква я няма.Инача ка ксе пали мале от всякъде резорвари има,има си + но май (-) са повече мъка е с него.Природен зако не с негод не пробиваш и да мреш!

      Comment


        dragunova написа Виж мнение
        Има разлика м/е т-34-85 и тип 59.
        Дръпнятя танк има пробиваемост колко 90мм първото 2 то оръдие 95мм кадето понякога ако ли не никога не стига.И да екипажа в него измира от рас точност никаква я няма.Инача ка ксе пали мале от всякъде резорвари има,има си + но май (-) са повече мъка е с него.Природен зако не с негод не пробиваш и да мреш!
        Нещо не се разбира какво точно искаш да кажеш.

        Comment


          Здравейте всички!Виждам че без да искам съм ви накарал да коментирате качествата на моя любим Т 34 85.Към този танк изпитвам носталгия защото съм карал истинския танк-неговия ПРА ПРА ДЯДО ВЕЛИКИЯ Т34 85!Даже танка във военното училище в В.Търново съм го поддържал 4 години!НО иначе сте прави танка в играта е слабичък-има какво да се желае от него.При мен той остава завинаги в гаража!

          Comment


            Type58 а не Type59
            Бронебойността на единствените му 2 оръдия е 120 и 128мм с/у 144мм
            Много малък ъгъл на наклон надолу на оръдието
            520 коня двигател вместо 600 (този двигател го сложиха след като махнаха 100мм оръдието на Т-34-85)
            Малко по-бързо се върти от оригинала

            Според мен е много по-зле от оригинала, специално заради оръдието и наклона на оръдието
            въпреки това съм правил големи поразии с него
            War, war never changes..

            Comment


              dragunova написа Виж мнение
              Има разлика м/е т-34-85 и тип 59.
              Очевидно има. Тип 59 е премиум танк, тиър 8.

              Ние коментираме и сравняваме Тип 58 - редовен среден танк, тиър 6.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Колега dragunova, недей с рогата напред.
                Опитахме да те съветваме - получаваме в отговор неграмотно написани мрънкания. Сега вече минаваш на откровени заяждания. Като не искаш съвети или нормален разговор - окей, твоя воля. Аз лично нямам намерения да се главоболя да хвърлям повече усилия да разчитам словоизлиянията ти.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Този раздел беше на по-високо ниво до скоро!
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    Този раздел беше на по-високо ниво до скоро!
                    Отдавна му е време да отиде към архив.Все пак това е прототемата.Накрая би могло несъдържателния спам леко да се модерира,за да не остава доскоро хубавата дискусия с такъв завършек.

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      Отдавна му е време да отиде към архив.Все пак това е прототемата.Накрая би могло несъдържателния спам леко да се модерира,за да не остава доскоро хубавата дискусия с такъв завършек.
                      Мисълта ми е, че нямаше подобни простотии, като заяждания и прочие.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Мисълта ми е, че нямаше подобни простотии, като заяждания и прочие.
                        А,закачки винаги е имало,понякога доста хапливи.Но нивото на изказа беше различно.И преди тона се е изострял,но на такава откровена и агресивна неграмотност не бяхме попадали.Доста нахално погазване на форумните правила,при това нехайно и безцелно.

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          А,закачки винаги е имало,понякога доста хапливи.Но нивото на изказа беше различно.И преди тона се е изострял,но на такава откровена и агресивна неграмотност не бяхме попадали.Доста нахално погазване на форумните правила,при това нехайно и безцелно.
                          Съгласен, съгласен...
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Моля ви дайте съвет!Имам отключен Т50-2,да го купя ли или да изчакам?Имам предвид дали да чакам промоция и дава ли добри приходи?

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Моля ви дайте съвет!Имам отключен Т50-2,да го купя ли или да изчакам?Имам предвид дали да чакам промоция и дава ли добри приходи?
                              Никой не може да ти каже дали и кога ще има такава промоция.
                              Пари Т-50-2 не изкарва, ако си на премиум ще си горе-долу добре, а без ще губиш пари по малко.
                              Ако ти е кеф да играеш с Т-50 ще ти е кеф и с Т-50-2.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                1951 е новият модератор на форум World of Tanks
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X