Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Angelmr написа Виж мнение
    като изключим топ оръдието на ИС 4.
    Което е и топ оръдие на Т-10...доста приятен танк

    Comment


      Много интересна, поне за мен статийка за китайските играчи на WOT -
      http://world-of-kwg.livejournal.com/172297.html
      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
      Очередь возмущалась, но не расходилась.

      Comment


        Абе нз кви измлени истории са ставали при вас но това Д-25 ме вкарва в лайната със парите днесак съм със поне 50,000 вътре заради това оръдие.И неща от сорта оръдието е ок НЕ не е ок,тва няма пробивна сила себе си да пробие (демек др ис-3) сам 1 път взех 400 "живот" и тва беше т-50 срещу мен и се чу РИКОШЕТ!!! http://postimage.org/image/d6cg4y5e7/ .То тва гулта пари вместо да дава не че при победа сме ок ама... ако рекъл господ взема едно 5000.Пак питам как е възможно 100 и 122 да имат еднаква пробивна сила??? тва няма смисъл.

        Comment


          Д-25 си беше страхотно оръдие на Ис, а Ис-3 се играе с БЛ-9 и не ми е ясно защо се мъчиш с първото. Ако не ти се харчи свободен опит ползвай Д-25 само за да проучиш топовото - много добро е.

          Comment


            uzi71 написа Виж мнение
            Д-25 си беше страхотно оръдие на Ис, а Ис-3 се играе с БЛ-9 и не ми е ясно защо се мъчиш с първото. Ако не ти се харчи свободен опит ползвай Д-25 само за да проучиш топовото - много добро е.
            Ко не ми се харчи убивам да си взема тва бл-9 та именно заради него събирам криво-лява опит.Как няма да ми се иска да харча опит.Вие ся едно е ис там няма кои знае какви противници макар че и там се случват ..... големи!и къде е ис3 кат ме тури със ис7 и ела ти кажа колко забавно става.Като вида такива (Му сиконете и кольо триха).Аз играя със тая крива тръба наречена Д-25,и както сам каза си БЕШЕ дб оръдие!!!

            Comment


              В момента играя със китайската 110-ка,стоков има аналога на Д-25,с леко занижени статистики.Представя се прекрасно,като за стокова машина.При всяка победа съм твърдо напред с парите,при някои загуби също.Вероятно е до стил на игра или до слаби съотборници.Подбирай си по-здрави бойци за взвод и ще станат нещата.Обичайно влизаме една ИС-3-ка,аз със 110-ката и едно АМХ 50-100,като само аз съм стоков.В тази комбинация сме избили доста 10-ки.Обичайно БЛ-9 ката ги траква,аз ги паля,а франсето доубива.

              Comment


                Снощи ми се случи игра с по 6-7 Type 59 от всяка страна - отдавна не бях виждал такова нещо.
                Битката беше супер динамична - орляци от Типове летяха навсякъде, страшно се изкефих А и победихме.
                Скрийншот - довечера.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  dragunova написа Виж мнение
                  Ко не ми се харчи убивам да си взема тва бл-9 та именно заради него събирам криво-лява опит.!
                  Другият вариант е да си заредиш малко златеникави снаряди и при голям зор да ги ползваш.....вчера точно така изненадах много неприятно един Е-100....беше тръгнал да насилва моят съвсем стоков Тигър 2....докато се осети му откризнах 1К хп през долният челен лист, другият вариант е да пукаш с фугасни...въпреки че аз относително скоро минах през ИС-3 и не помня да са били чак такива зорове. при това само с нормални снаряди.

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Снощи ми се случи игра с по 6-7 Type 59 от всяка страна - отдавна не бях виждал такова нещо.
                    Битката беше супер динамична - орляци от Типове летяха навсякъде, страшно се изкефих А и победихме.
                    Скрийншот - довечера.
                    Ще ми е много интересно на следващия пач,като се разтичат едни ми глутници от Леопарди.На по ниско ниво може и Indianpanzer-и примерно.Че то до сега на средни нива само тайпа има необходимия комплекс качества за подобни изпълнения.По-рядко се групират 13/90 ки,но не им се получава точно същото.Малко ми е странно,че все още не съм виждал комбинация от ВЗ-ки и хамериканцки 71-ци примерно.Поне твеоретично биха били ефективни.

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      Ще ми е много интересно на следващия пач,като се разтичат едни ми глутници от Леопарди.На по ниско ниво може и Indianpanzer-и примерно.Че то до сега на средни нива само тайпа има необходимия комплекс качества за подобни изпълнения.По-рядко се групират 13/90 ки,но не им се получава точно същото.Малко ми е странно,че все още не съм виждал комбинация от ВЗ-ки и хамериканцки 71-ци примерно.Поне твеоретично биха били ефективни.
                      И донякъде Т-44, но напоследък са рядкост. Всъщност и Тайп 59 вече много не се срещат, сравнително рядко виждам повече от един във всеки отбор.
                      Снощи даже някакъв тип не знаеше, че Тайп 59 е премиум танк, беше много изненадан.

                      Вече съм струпал някви милиони, само малко свободен опит ми липсва, та директно да скоча на Леопардчето като дойде
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        dragunova давай го малко по-спокойно!
                        Последните страници от темата са пълни само с оплаквани от оръдието на ИС-3! Обясниха ти няколко пъти как стоят нещата и че Д-25 не е толкова лошо и ти пак продължаваш.

                        Това че оръдието е 122мм не означава, че задължително ще пробива повече от 100мм - зависи и от други неща.

                        Ако въпреки това не можеш да пробиваш тежките железа, ходи на места където обикновено ходят медиумите и избягвай местата, който са сборище на тежки танкове като "банана" на Химелсдорф например.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Ultramarine написа Виж мнение
                          Последните страници от темата са пълни само с оплаквани от оръдието на ИС-3!
                          И изобщо с оплаквания.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            dragunova написа Виж мнение
                            Ко не ми се харчи убивам да си взема тва бл-9 та именно заради него събирам криво-лява опит.Как няма да ми се иска да харча опит.Вие ся едно е ис там няма кои знае какви противници макар че и там се случват ..... големи!и къде е ис3 кат ме тури със ис7 и ела ти кажа колко забавно става.Като вида такива (Му сиконете и кольо триха).Аз играя със тая крива тръба наречена Д-25,и както сам каза си БЕШЕ дб оръдие!!!

                            Просто спри да излизаш на тежки танкове челно, и си готов. А по отношение на десетките, аз съм дупчил долната плоча на Е 100 със зис 6, което е с още по-слаба пробивност. ИС 3 е достатъчно повратлив, за да се играе малко като медиум. Фланквай, или си избирай позиция в която само купола ти се вижда и им цели слабите зони (добре ще е вече да ги понаучиш) и си готов.

                            Comment


                              Пичове как и как събирам опит само и сам ода си взема бл-9,вериги купол и т.н после.Дб че бл-9 става на кировеца .А колкото да слагам златните снаряди е там вече ще съм затънал до не знам си къде в лайната заради тях..Само да преборя до бл-9 и вече ще е дб за игра.Като правия взвод винаги играя със ис-3 с някои колега

                              Comment


                                dragunova написа Виж мнение
                                Като правия взвод винаги играя със ис-3 с някои колега
                                Гледам, че си сменил клана, на какъв принцип ги избираш?

                                Comment

                                Working...
                                X