Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нещо бъркаш в тактиката. При мен играта с Ис-3 си беше гут още с Д-25, даже 1-ва степен му взех с него. Вярно, че ас вземах с БЛ-9, обаче това стана с по-малко точки опит отколкото бях изкарал за 1-ва степен - просто щастлива седмица, а и не помня Ис-3 като цяло някога да е бил на загуба с кредитите. То сега и Ис-8 като цяло е на плюс.

    Comment


      С тоя танк имам 55.56% победи, без изобщо да съм си давал зор с него. Вярно, че прескочих повечето модули без последното оръдие със свободен опит... но пак е лесен и приятен за игра.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        uzi71 написа Виж мнение
        То сега и Ис-8 като цяло е на плюс.
        С това съм излизал на плюс дори при загуба, и нормален акаунт. А Ис-3 си е доста доходоносен.

        Comment


          Alex2004BG написа Виж мнение
          Гледам, че си сменил клана, на какъв принцип ги избираш?
          Математически

          Comment


            От днес стартира вторият европейски сървър - EU2.

            Играещите на втория сървър могат да чатят с играчи на първия, но не могат да играят заедно.
            Клановите войни се провеждат на EU1.

            Русия:
            RU1 - Русия, Москва (178.20.235.151) (login.p1.worldoftanks.net)
            RU2 - Русия, Москва (178.20.235.83) (login.p2.worldoftanks.net)
            RU3 - Германия, Мюнхен (213.252.177.91) (login.p3.worldoftanks.net)
            RU4 - Русия, Новосибирск (193.110.91.28) (login.p4.worldoftanks.net)[1]
            RU5 - Русия, Москва (94.198.55.167) (login.p5.worldoftanks.net) [2]
            RU6 - Русия, Москва (188.127.241.30) (login.p6.worldoftanks.net) [3]

            Европа:
            EU1 - Германия, Мюнхен (213.252.177.122)
            EU2 - Германия, Мюнхен (213.252.131.29)

            Китай:
            CH1 - Китай, Хебей (Шицзячжуан) (221.192.143.165)
            CH2 - Китай, Хебей (Ченду) (61.188.177.46)
            CH3 - Китай, Шанхай (114.80.73.87)

            Америка:
            US1 - САЩ, Вашингтон
            Last edited by feersum; 20-03-2013, 11:17.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              И какво сега? Докато не се напълнят и двата сървъра здраво всъщност ще играем с по-малко хора, отколкото преди ли?
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Така излиза. Аз лично мисля да стоя на EU1, ако там са повече хора.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Простете невежеството ми, но при влизане в играта избираш на кой сървър да играеш или биваш автоматично разпределен? Правилно ли смятам, че няма да може да се прави взвод от играчи от различни сървъри? Така като ви чета, май няма да е възможно. Не съм наясно с тези клъстъри - моля обяснете по-подробно! Благодаря! :-)
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Може да си избираш, може и автоматично - настройката става от лънчера. От различни сървари взвод не става,но може да си чатите.
                    Ако ще влизаш в кланова трябва да си на ЕУ1 задължително.
                    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                    Очередь возмущалась, но не расходилась.

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Така излиза. Аз лично мисля да стоя на EU1, ако там са повече хора.
                      На RU сървърите са физически на различни места и заради качеството на връзката аудиторията е различна, последно като играех там, на RU3 нивото на играчите беше забележимо по-ниско от колкото на RU1.
                      EU1 и EU2 физически са на едно и също място и подобни разлики едва ли ще има, но само времето ще покаже дали ще е така.

                      Comment


                        http://worldoftanks.ru/news/2006-tanks_akademy_5/

                        Интересно видео

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Снощи ми се случи игра с по 6-7 Type 59 от всяка страна - отдавна не бях виждал такова нещо.
                          Битката беше супер динамична - орляци от Типове летяха навсякъде, страшно се изкефих А и победихме.
                          Скрийншот - довечера.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Eх, тълпите от Тип 59 ми напомниха времето преди да стеснят ММ-а, е тогава беше кошмар, пускам се с М4Е8, и въ всеки от отборите по поне 5 типа, при това тогава нямаше златеникави снаряди. е те топва беше гадост и отвращение. ако другарят драгунов го беше пробвал това нямаше сега да се оплаква от Ис-3-ката.

                            Просто ми навяхте спомени.

                            Comment


                              Снощи врътнах няколко рунда на Eu2, почти не се чака за влизане в битка.
                              Но пък и платуни нямаше много, бяха предимно солови играчи.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment




                                Battle Achievements: Dumitru's Medal, Patrol Duty, Scout, Reaper

                                Направо се чудя дали да махна стабилизатора и да сложа оптика или бинокъл xD
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X