Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Iteresува ме дали някой има обосновано предположение или достоверна информаци до колко конфигурацият ана машинат авлияе на битките в които я пускат, това основно за средните тиъри, применро ако не съм с топовото оръде и топовата купола...върти ми се спомян че четох някъде как някой обясняваше че не слагал най-доброто оръдие на някакъв танк за да не го пускало в кофти битки
    Достоверната информация е, че има една таблица кой тиър в какви битки може да се пуска, + специалните настройки за няколко танка. Освен това тежките "тежат" 1.5 пъти повече от средните (освен тиър 9 средните, те тежат колкото тежките).

    Оборудването няма абсолютно никакво значение.

    Всичко останало са слухове.

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Империале, всяка една техника, пък било то и софтуерна си има чалъми и бъгове. Всички ние знаем от ежедневния си живот, че понякога техниката действа противно на всякаква логика и здрав смисъл. Та и тук така.

      Comment


        ?

        Постнал съм правилата, по които се събират отборите. Това доколко са адекватни те, и доколко са балансирани резултиращите отбори, е съвсем различна тема.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          таблицата я знам, но ми беше направил впечатление слухът

          Comment


            T14 e stanal убер приятен след разделянето на КВ-тата и пипането по ММ-то, сега винаги е топ машина, и бронята държи доста, оръдието е калпаво... айд ене калпаво, като щомност стига за всички ситуации, но прицелва бавно и не е много точно...а да и пак наблюдавах колко бъгнат е чърчила, с това оръдие му пробих челният вертикален лист...иначе той може и да е 178 мм, обаче поне половината е отслабени зони...при това големи.

            Comment


              Патъна е Шейтан-машина, вече излизам стабилно на плюс а още не съм с хубавата косачка (оръдие) и мотор и купола...предполагам с тях ще съм ужас на крилете на ноща иначе ще с еслага 105...аз съм го бъркал с това на Т29, което е бозаво.

              Comment


                Самые свежие новости и события из мира компьютерной графики и анимации.


                Ето за плакнене на очи, модел на руснак-изрод, който може да се използва за филми и за детайни визуализации.. Та ми е интересно тази дървена трупа отзад за какво се използва? До сега мислех че е нещо като броня (омекотител ), но в WoT съм я виждал окачена на страничния борд на ИС - 8. Явно има някакво предназначение

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  иначе ще се слага 105...аз съм го бъркал с това на Т29, което е бозаво.
                  Със 105мм и всичко на макс. Патън е почти най-добрия танк в играта (в ръцете на майстор разбира се).
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Петър Илиев написа Виж мнение
                    http://www.render.ru/tmp/gallery/12/...95788490_3.jpg

                    Ето за плакнене на очи, модел на руснак-изрод, който може да се използва за филми и за детайни визуализации.. Та ми е интересно тази дървена трупа отзад за какво се използва? До сега мислех че е нещо като броня (омекотител ), но в WoT съм я виждал окачена на страничния борд на ИС - 8. Явно има някакво предназначение
                    Картинката не се отваря. Качи я другаде. Иначе ако имаш въпроси кое какво е по Т-10 (в играта наречен Ис-8, име употребявано по време на разраотката) ще мога да ти отговоря....по една случайност тъкмо работихме над него.

                    Comment


                      Петър Илиев написа Виж мнение
                      http://www.render.ru/tmp/gallery/12/...95788490_3.jpg

                      Ето за плакнене на очи, модел на руснак-изрод, който може да се използва за филми и за детайни визуализации.. Та ми е интересно тази дървена трупа отзад за какво се използва? До сега мислех че е нещо като броня (омекотител ), но в WoT съм я виждал окачена на страничния борд на ИС - 8. Явно има някакво предназначение
                      Най-обикновен Т-64. а дървото отзар служи са самооткопаване, закрепя се за веригите...ако ти е много любопитно ще изровя схема как точно става.

                      Comment


                        Знам, че танкове и артилерийски установки при руснаците имат възможност за самоокопаване, посредством предно гребло-нож. Обаче тази дървена трупа не ми е ясно как действа. Благодаря за отговора!
                        Иначе какво точно имаш предвид под "работихме"? Да не моделираш 3D?

                        Comment


                          http://armor.kiev.ua/ някъде тук имаше картинка как се ползва, в момента не ми се рови. Иначе работеше един мой служител. И да нещо като моделиране. ей го как изглежда:Click image for larger version

Name:	t10_m.jpg
Views:	1
Size:	30.2 КБ
ID:	530828

                          Comment


                            бревно для само вытаскивания
                            се казва нещото, гугъл ще ти покаже достатъчно картинки как се ползва.

                            Comment


                              Моделиране си е точно, няма значение дали е SolidWorks или 3ds max или нещо друго.

                              Прочее погледнах ти сайта и видях, че сте пуснали М103, респект.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Е да ама не с еправи за самото модлеиране, иначе на мен Т57 ми е по-любим, даже се чудя на кой да възложа да ми го направи ...
                                просто за протокола конкретният дизайнер работи на Рино, аз съм любител на Солида.

                                Comment

                                Working...
                                X