Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_024.jpg
Views:	1
Size:	291.2 КБ
ID:	530839Click image for larger version

Name:	shot_025.jpg
Views:	1
Size:	276.6 КБ
ID:	530840
    Загубихме но какво от това, аз си направих кефа, пък това че разни блейки не опазиха базата..ми с този двигател не мога на всякъде да огрея.
    Каквото стрелнех дупвах, само едн апантера ми се криеше зад камък в тяхната база и ми направи два пропуска...
    Много скъпи тези снаряди...ам апак съм си стабилно на плюс...вярно почти никакви повреди нямах.
    Почва д ами харесва този танк...но зависи и от картата, трябва да предполага много движение

    Comment


      Танкът е велик. И няма равен в експлоатацията на терена. И има супер висок DPM. И броня не му трябва.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Хубав танк но прекомерно кекав, на откритите карти не става за нищо освен да стоиш и да кампиш...всичко го пробив аи не му и трябва много за да си замине

        Comment


          Това ARL почна да влиза в час!

          Victory!
          Battle: El Halluf 20 юни 2012 г. 00:30:27 ч.
          Vehicle: ARL 44
          Experience received: 918
          Credits received: 16*788

          Сред трите жертви бе и Т30, който подпалих от 500 метра.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            Поради разминаване в мненията - моето и на висшето командване.
            Нямаше драми, просто поехме по различен път.
            Ех ама и дипломатично го оформи-просто кажи че на 40% от клана ви му писна от великия ,,Лидер'' и неговото мъдро ръководство.Отдавна трябваше да се случи-много издържахте даже...
            Ако мислиш,че може да издаяниш 3-8 кланови на вечер и имаш достатъчно танкове да не виснеш без машина-знаеш къде сме

            Comment


              Честито на цъкащите в европейския. http://worldoftanks.eu/news/2827-version-74-going-live/ Доживяхме,дет се казва......

              Comment


                bigbeer написа Виж мнение
                Честито на цъкащите в европейския. http://worldoftanks.eu/news/2827-version-74-going-live/ Доживяхме,дет се казва......
                Едно време по-бързо пускаха ъпдейтите...
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Нямам търпение да видя какъв буламач са забъркали блядовете тоя път.
                  С тоя пач ли пускаха физиката или следващия обещаха?
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    (Обещаха), с половин уста за по-следващия или евентуално за по-по-следващия.Този френците,следващия ебентуално медиумите 10-ти тиър и "може би" физика или към края на годината английската врътка и тогава по-вероятно физика.Щото тестовете щели да са дълги и бля ,бля ,бля ...

                    Comment


                      Като ги гледам само водка тестват, блядове разни. Верно ли след този пач изхвърляло редовно от играта, гледам се оплакват. Ако е така ще им сера в шапките на унтерменшите.

                      Comment


                        Някой има ли впечатления от новия премиум IS-6 на тестовия сървър.От това което гледах като битки със и срещу него ми се струва че има доста сериозна броня за Т8 и слабите места по челната броня са нищожно малки в сравнение с тези на КТ и IS-3.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          aiwara написа Виж мнение
                          Като ги гледам само водка тестват, блядове разни. Верно ли след този пач изхвърляло редовно от играта, гледам се оплакват. Ако е така ще им сера в шапките на унтерменшите.
                          Всъщност - имате ли представа какво означава поддържане на сървъри с по около 300 000 играчи едновременно?!
                          Близард, уж фирма с много опит, се окъкака с Диабло
                          Не са много прости тия неща. Нека малко да уважаваме чуждият труд
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            Диабло има мааааалко повечко играчи, освен това сървърите носят и ИИ-то, отделно много бързо си ги оправиха.
                            Иначе новият режим атакуващи/отбраняващи е много як, вярно аз все отбраняващ с ебях, ама предполага много агресивно кране насам натам и абе готин е...ще видим като ме пусне атакуващ...не че за мен има разлика, аз никога не кампирам. изглежда ми приятен за средни танкове обаче.

                            Comment


                              aiwara написа Виж мнение
                              Като ги гледам само водка тестват, блядове разни. Верно ли след този пач изхвърляло редовно от играта, гледам се оплакват. Ако е така ще им сера в шапките на унтерменшите.
                              Изхвърля. До тук за час игра - два пъти. И пак редовно имам червен екран на снайпер режим.

                              ValBo написа Виж мнение
                              Всъщност - имате ли представа какво означава поддържане на сървъри с по около 300 000 играчи едновременно?!
                              Близард, уж фирма с много опит, се окъкака с Диабло
                              Не са много прости тия неща. Нека малко да уважаваме чуждият труд
                              В случая според мен проблемът е в клиента, не сървъра. Играта си крашва.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Аз играя на руският сървър на 7.4 - не крашва
                                Е вентилатора на компа вие, но това е от жегата
                                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                                Comment

                                Working...
                                X