Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз нямам време да лепя моделчета, ако имаше М103 готов, боядисан и тн щях да си взема веднага. Имам такава пантерка, май че на Dragon. ... Май точно тази беше

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      И аз нямам, ама имам сръчни служители иначе тоно ТОЗИ М103 за да е готов ще е една нула отгоре на драгонската пантера.
      Как да е ...кога ли ще ни огрее и нас 7.4 че ми писна да ми късат и двете вериги и аз да стоя като мишена...особенно е гадно като не обърна внимание че са и двете и поправя едната...

      Comment


        От 4-5 години се занимавам с 3ds Max. Ако имаш интерес може някога да пробвам да измоделирам нещо... ей тук имам разни стари модели качени http://www.turbosquid.com/Search/1?k...iev&page_num=1 та нещо ме сърби да моделирам танк

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Е да ама не с еправи за самото модлеиране, иначе на мен Т57 ми е по-любим, даже се чудя на кой да възложа да ми го направи ...
          Ау изобщо не обърнах внимание... а Т29 серията кога ще я пуснеш?
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Едва ли скоро ще с еправи Т29, прототипирането му ще е твърде скъпо, пък и всиките ми хора имат забавлявки за доста време напред...но ще има доста интересни неща. Примерно разни русначете много се облизват по Т95...и то щяхме да го правим април още но се набутах с този М103 и още едно нещо близо двойно по-голямо + разни подводници в 1/350 и голямо олекване се получи, пък и няколко други приоритетни неща изникнаха....иначе ако съм на кеф в неделя (че събота съм си шибнал една командировка) и ако Мерцедес (много долнопробна марка) не провалят пак мултикратният шампион (за Ф1 иде реч) та ако съм на кеж може да се спретна и д анаправя TV-8, за личен кеф основно.
            Впрочем айде да не си обсъждаме моите деятелности баш в тази тема

            За Петър - има личнои съобщения за подобни дискусии
            Last edited by Gaden Gogi; 18-06-2012, 19:23. Причина: бях забравил

            Comment


              На играещите из руските сървъри - честито. http://worldoftanks.ru/news/1217-event_collector/ който го хване да почерпи.

              Comment


                Специално издебнах един Чърчил да си го стрелям в челният лист..та той може и да е 178 мм както твърдят, но амбразурата ан картечницат аи на механик-водача са хартиени...и МНООООГО големи...иначе рашките пак са се оляли с КВ-то, с нормалните машини от околните тиъри това няма пробиване...2К експи до 105 мм на Патъна

                Comment


                  Само с КВ-то ли са се оляли мислиш? Ей го ИС-а кви ги върши.При това ми е първа битка за деня и съм още малко сънен и некоординиран.

                  Победа!
                  Битка: Арктика 19 юни 2012 г. 10:00:04 ч.
                  Танк: ИС-7
                  Опит: 3*170 (x2 за първата победа за деня)
                  кредита: 82*791
                  Постижения в битки: Значка за майсторство: I степен, Медал Бюлтер, Стоманена стена, Войн

                  През повечето време една 95-ца от моя тим ме псуваше невъздържано,щото него който го мерне и го дупчи,а от ИС-ката само рефлекти....той скъса веригите на някого да си го стреля,аз го отнасям с 1 критикъл и така 7 пъти.Скъса се от нерви горкия.

                  Comment


                    FREEEDOOOOOOOOOM!

                    Вече официално съм свободен агент.
                    Безкланов.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      FREEEDOOOOOOOOOM!

                      Вече официално съм свободен агент.
                      Безкланов.
                      Това па що ? Поради временната липса на кланови битки ли ?

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        През повечето време една 95-ца от моя тим ме псуваше невъздържано,щото него който го мерне и го дупчи,а от ИС-ката само рефлекти....той скъса веригите на някого да си го стреля,аз го отнасям с 1 критикъл и така 7 пъти.Скъса се от нерви горкия.
                        Има един партньое руснак, той също играе, и то с Т95, от два месе ца ми се тръшка че са окепазили играта и вече Т95-цата не ставала за игра, нес тига че тойне можел никой да гръмне ами и него го трепвали лесно.
                        Иначе КВ-то ем дразни защото дори в борда ен мога да го дупна, а естествено го пусна в битки с нисък тиър машини, докато по-високите Ис-ове все пак са в битка с неща който могат да ги пробиват ако знаеш къде да стреляш...а тази гадост независимо къде я гърмя си държи

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          Това па що ? Поради временната липса на кланови битки ли ?
                          Поради разминаване в мненията - моето и на висшето командване.
                          Нямаше драми, просто поехме по различен път.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Абе Колеги, случвало ли ви се е да сгънете 6 или повече врази в една битка и все пак играта да не ви даде медаля "Топ Гън" или "Войн" както е в превода? На мен ми се случва поне два пъти тая работа. Далеч не страдам от мания за медали. Просто питам от любопитство - бъг ли е или има там някакво правило дето не го знам? :-)
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                              Абе Колеги, случвало ли ви се е да сгънете 6 или повече врази в една битка и все пак играта да не ви даде медаля "Топ Гън" или "Войн" както е в превода? На мен ми се случва поне два пъти тая работа. Далеч не страдам от мания за медали. Просто питам от любопитство - бъг ли е или има там някакво правило дето не го знам? :-)
                              Ако някой друг е убил същия брой врагове като теб и по някаква случайност е изкарал същото количество опит, медалът не се дава на никого. И на мен ми се е случвало - с един противник имахме по 6 убити, никой не взе медала.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Ето го Чърчил-а. 178-мм e само на едно не много голямо място.

                                Click image for larger version

Name:	Orkel_1334474131.png
Views:	1
Size:	93.8 КБ
ID:	530836
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X