Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хора, в EPIC ли сте?

    Comment


      Diadoch написа Виж мнение
      Хора, в EPIC ли сте?
      Не,човече,не са
      В HWBG sa
      Тук май само аз съм в EPIC

      Comment


        100 ли е максималният брой членове на клан?
        Иначе е безкрайно вбесяващо как пуска тази измислица Тип 59 в битка смашини от началото на войната. Разборам че искат да провокират/насилят хорат да си го купят, но може и с малко по-малко нагли похвати

        Comment


          Аз съм на американския сървър.

          100 члена е техническия лимит, големите кланове имат по няколко дъщерни, което си е абсолютно позволено. Ако ме питаш какъв е смисълът от лимита при това положение, няма да мога да ти отговоря...

          А иначе е много възможно тази вечер да се сдобия с Е-75... прескачам КТ че просто нямам време да го работя.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            100 ли е максималният брой членове на клан?
            Иначе е безкрайно вбесяващо как пуска тази измислица Тип 59 в битка смашини от началото на войната. Разборам че искат да провокират/насилят хорат да си го купят, но може и с малко по-малко нагли похвати
            Еми... могат да си правят каквото си искат. А Тип 59 е доста куца машина. Равна е по тиър на Т-44 и влиза в същите битки като него, и обикновено го яде голям. С КТ или даже с ВК3601 го правя да си говори сам, а уж е умален Т-54. То затова толкова играчи се хвърлиха да го купуват, изглежда като мъничък зловещ Т-54, ама е скопен отвсякъде.

            Imperial написа Виж мнение
            А иначе е много възможно тази вечер да се сдобия с Е-75... прескачам КТ че просто нямам време да го работя.
            КТ е много добро училище за Е-75, поцъкай го поне малко, ако не си. А и влизат в горе-долу еднакви битки.

            При мен пък остават само още 2.5 млн до Е-100...
            И много се чудя - дали да търпя още 2-3 седмици да ги изграйндя тия пари, или сега веднага да си взема пак Е-50...

            Преди време продадох Е-50, че да финансирам Мишката, екипажът му седи в казармата, бият карти и люпят семки... А бях толкова доволен от тая машина!
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              С Type 59 правят пари, даже и да ги убиете, ако са направили 1-2 фрага са напред с около 30-50к кредита..

              Аз съм доволен от почети всички танкове - всички имат слаби и силни страни. Само от време на време стават изцепки - като ме пуснеше с JgPz4 с 88мм, 136мм бронепробивност и 80мм предна броня с/у KV-3 със 122мм оръдие, 175мм бронепробисност и 130мм предна броня направо издивявах - само 1 от 4 изтрела от пред пробиваха.. и се почваше едно отстъпване и прегрупиране, а KV-то си настъпва безпроблемно..
              War, war never changes..

              Comment


                Че правят пари правят, девелоперите. въпросът е защо в същото време на мене трябва да мие гадно, предвид че също не малко кеш съм им налял. Като искат да правят хубаво на 59-каджиите да сложат един филтър и да ги пускат в битки с играещи безплатно. Битката която мене силно ме възмути беше на мините, аз с атилерийка ...появиха се две такива от към осторва, отвяха там някакви Пз 4-ки...после минаха през две Кв-та (ъпгрейднати доста) все едно ги няма и накрая гръмнаха и мене (е аз единият го бумнах без видим резултата).
                Но гати наглоста, машина от 60-те в битка с такива от началото на 40-те.
                Като искат да се кешират да вземат да направят един Чифтен, с видимост километът и всеки пусийник ще си примре от кеф.
                С уранови снаряди за злато,
                Тотално ми скапа кефа да си играя, и повече на тези мискини и едно евро няма да дам.

                Comment


                  Аз също съм доволен от танковете, горе доло, все пак не върви германците да имат всякакви фантасмагоричности, половината от които нереализуеми технически, а американците в същото време да са със стандартна комплектация на техните, примерно по шерманите няма нищо което не само не е било стандарно, ами и масово.
                  Примерно 90 мм, оръдия, за разлика от германските неща на него са го слагали реално, разни пакетидопълнителна броне дори не ги мечтая...

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    КТ е много добро училище за Е-75, поцъкай го поне малко, ако не си. А и влизат в горе-долу еднакви битки.
                    Нямам пари за КТ сега, просто непрекъснато харча. Е сега довечера трябва да изкарам 300К за 128мм оръдие и след това ще събирам за Е-100 и за Т34 (който също прескочих по пътя за Т30).
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Аз също съм доволен от танковете, горе доло, все пак не върви германците да имат всякакви фантасмагоричности, половината от които нереализуеми технически, а американците в същото време да са със стандартна комплектация на техните, примерно по шерманите няма нищо което не само не е било стандарно, ами и масово.
                      Примерно 90 мм, оръдия, за разлика от германските неща на него са го слагали реално, разни пакетидопълнителна броне дори не ги мечтая...
                      Hellcat-а ще се появи, само че в британското дърво. Девелопърите са казали, че ще слагат допълнителни брони, но не се знае кога. Точно ставаше дума за Stug-3 който имал 50+30мм броня.

                      А относно германските прототипи - специялно ги сложиха в играта, понеже се оказа, че Пантера2 '44 се изправя с/у Т-54.. и ги вкараха, за да може и германците да имат нещо с което да се противпосотавят на руските и американски танкове от ерата след войната.
                      War, war never changes..

                      Comment


                        Az за Чифтен си мечатех, точно за британското дърво
                        Колкото до германските прототипи- разните пантера 2 и Е-та са едно, но да кичнеш 75/71 на шаси на Пз 4 е смешно, просто шасито няма да го издържи, а факта че това чудо-юдо успява да надбяга Шърман е вече прекалено.
                        Но основното ми възмущение е от това че пускат танк от студената война в битка с такива от началото на втората световна....просто трябва да си убер некадърен за да не опаткал лично половината чужд отбор.
                        Иначе в едн аот "нормалните" битки, точно бяхме опаткали почти всички врази и им капвахме базата и бум-бум аз оставам без вериги и без купола...и си стоя и гледам как ме довършват..но не това е интересното, появява се един друг Шерман (аз също със шерман работя да ис взема джъмбо) и бум...и гадният хетцер изчесва, с едно поапдения...викам си я да го гледам този какво прави....и след малко едно САУ, бум и него го няма, с едно попадения...техният последен А-20 и той се появява и тръгва на таран...бум, и се изпарява...заглеждам се аз с какво е въоръжен този...а той с 105 мм , свършва играат веднага си взима таквоа и...голям кеф, на подходяща карта, примерно град...видиш нещо малко, бум и го няма...ил пък някое Кв/ИС се засилва бодро към мене...бум, и или го няма или сериозно размисля и тръгва да се крие...почти толкова забавно колкото и с Чърчила, последният с махнат ограничител на оборотите ускорява по-бързо от повечето КВ-та и Пз4-ки. а ако с еползва внимателно няма опасност да се прекофти двигателя.
                        Last edited by Gaden Gogi; 03-10-2011, 16:11.

                        Comment


                          Хехе, ти сега ли откри 105мм Шърман. Аз само така го играех. Малките ги громиш с по един изстрел, големите пак им нанасяш поне 100 поражение без значение дали пробиваш бронята, а особен бонус е това, че ако има по-големи наоколо, не ти обръщат внимание. Онзи ден един КТ така докато се занимаваше с други пое над 1000 поражение само от мен понеже ме игнорираше.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Ми да, и то съвсем инцидентно, сел допита с късото оръдие на т-43 разни подобни изобщо не ги гледах. Но колкотои да е забавно си е з акарти с ограничена видимост=град, иначе не е удобно....ето акоиграта беше читава трябваше да може такова да се сложи и на Т14, а той да е нормален, не д ами слагат Т1 и М6 едновременно при положение че са един и същи танк.

                            Comment


                              Говореше се, че ще позволят 105мм и на M4A3E8.
                              War, war never changes..

                              Comment


                                Хм, нещо ме съмнява да е имало такова на Ийзи 8. Но ако ще се разщедрят да вземат да сложат 90 мм
                                Също така сигурно не им е известно че доста от танковите двигатели са разглеждани и като турбинирана версия
                                Пък аз знам...защото работата ми е да го знам

                                Comment

                                Working...
                                X