Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    На руския върви най-прилично.Качва ми до 160 fps,обичайното е ок.110-125 със стара карта(най-старите Pfenom II) на почти 3 години.Нета ми е на Близу - новия оптичен пакет,не знам дали е от значение.На европейския учудващо е малко по-слабо 100-120 fps.Най-тегаво на американския,75-90 рядко над 100.
    Ъъъ, да не бъркаш fps (кадри в секунда) с пинга към сървъра?
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Определено не.Пинга ми варира в далеч по-големи граници от 60 до към 120.В редки моменти съм имал и пинг над 240,но тогава всички реват,че цикли и предполагам не е мой проблем.В няколко случая ми дава дори пинг 999 и после ме дропи.

      Comment


        Не мисля, че това на кой сървър играеш има общо с fps на играта.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Я дай скриин с 160 fps че е много любопитно.

          Comment


            Честито на печелившите...

            The following changes relating to game economy will be applied in 7.0 updates:

            - GW-Panther: credit income decreased by 10%.
            - GW Tiger: credit income decreased by 20%.

            - M37: credit income decreased by 30%.
            - M7 Priest: credit income decreased by 8%.
            - M41: credit income decreased by 3%.
            - M12: credit income decreased by 10%.
            - M40/43: credit income decreased by 20%.
            - T92: credit income decreased by 15%.

            - SU-14: credit income decreased by 13%.
            - S-51: credit income decreased by 15%.
            - Object 212: credit income decreased by 25%.

            Changed gold prices in gold for the following tanks (used when selling a tank for conversion into credits):
            - M6A2E1: 10000 -> 7500
            - PzV_PzIV: 1500 -> 3000
            - A-32: 1250 -> 2500
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Ебаси наглеците! Артилериите тотално ще станат не-играеми. Първо намалиха поражението, после въведоха Т-50 и Т-50-2, а сега и това...
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                Я дай скриин с 160 fps че е много любопитно.
                Обикновено е така от към 2 до 5 сутринта.Ако не заспя ще копна.

                Comment


                  Хм, какво общо има скороста която ти дава видеокартат с времето на денонощието?
                  Иначе гледайки промените с еоказва че хамериканските артилерии за били неоправдано напомпани...човек не би се сетил

                  Comment


                    Вероятно бърка fps с ping.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Ми не, и други предположиха така, той твърди че е fps. Иначе при мене повече от 90 не е докарвало.и то пка зависи на коя карта и с какви машини....и може би какво върви като бакграуд, т.е какво работя.

                      Comment


                        Има чувството че тия водкосмучещите наистина искат да ис изгонят клиенттие, и зорлен засират ММ-то. Днеска половинат абитки са ми на Ел Нещо си, а преид малко ни пусна срещу една сурия бързи леки танкове...които просто прелетяха покрай нас...аз с мардера в ролята на беззащитна жертва.

                        Comment


                          Как по дяволите снимате играта? Номера с принт скриин и контрол+ ве, при мен не става (:

                          Comment


                            С ctrl+принтскрийн, снимките се пазят автоматично в папката на играта.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Само дето няма игра.Закачили са табела: Четвърти тест на общ ъпдейт 0.7.0. и Сървърът е временно недостъпен.

                              Comment


                                Взех си едно Т40 снощи да изтествам как се държи, че не бях пробвал TD до сега, а и това на хартия много ми хареса как звучи... голям звер е, закачих му оптика, бинокъл, камуфлажна мрежа и снайперисткото оръдие с 128 penetration и на откритите карти ги прави сами да си говорят
                                Оръдието пробива почти всичко преди Tier7, ако успея да ги издебна отстрани и тигрите и Т29ките отнасят по някой друг снаряд, едната игра на Arctic Region им овършах половината отбор, 6 унищожени и още 3-4 които успяха да се измъкнат на по 50%
                                <<..........>>

                                Comment

                                Working...
                                X