Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нямаш идея колко е гадно на Е-75 със 128мм,рамер,оптика и камуфлаж.Убива удоволствието от играта направо.Всичко под неговия тиьр мре с 1 удар.Равните и по-големите мрат с 2-3,но не успяват да видят от къде им е дошло,за да се защитят.Пълна лудница.

    Comment


      И руските чудо-юдота? не вярвам, тъкмо гледам техното 85 мм каква скорострелност дава...и тя беше 50% повече от моето 90 мм,

      Comment


        ха ха кил от 560 м с джъмбото
        в момента е със 76 мм

        два снаряда, две попадения, един фраг

        Comment


          Просто съм ЗВЕР, Зигфрид, 586 м в полето, 3 снаряда три попадения един Пз3/4 по-малко това с Мардера,+ още няколко Т-34-ки и отново Халонен. Чудя се дали да не махна камуфлажа и да го сменя с още някаква оптика, от друга стран ацелият екипаж се учи на маскирана, и на карти като Кошмарин е полезно.
          Теоретично видимоста може да стигне към 750 м, но ме съмнява точност ана оръдието да позволява точн атрелба след 600 м, освен по нещо много голямо. примерно Т-28 или КВ с голяма купола.

          Comment


            Oптиките не се наслагват.Едната работи само в движение за 25%,другите дават макс 15% бонус сумарно доколкото помня.Просто по-високия клас ПТ артове имат по голяма базова далекобойност и по-малки разсейки.От там и далечната прицелна стрелба.С малките класове ( под тиър 7 ПТ) мисля е недостижима.Като минеш на по-висок клас автоматично ще ги пецкаш и от по-далеч,ако не се бъркам.Личното ми постижение с Ферди е 5 поредни битки с достижение "Коса смерти".С малките класове не знам някой да е правил подобна серия.Съмнява ме дали и теоретично е възможно.Много ми се иска да тествам и ПТ Тигъра с топ оръдието,но все не остава време да се преборя за него.Пускат разни бонуси и хуквам да ги гоня,а мерака ми си остава само мерак.

            Comment


              в тяхното вики пише че се наслагват бонусите, освен това дори когато си на макс видимост (което се постига и само с едната оптика) повечто оптики дават бонус във вероятноста да видиш маскиран враг.
              А аз съвсем не случайно се върхан и си взех Мардер той е ТД-то с една от най-високите видимости отделно оръдието е сравнително точно, дават му 0,33
              Видимоста на Мардера е 460 м, на Фердито е само 420м притова разлката с машините от същият клас не е толкова голяма колкото при Мардера, което осигурява по-малка зона на комфорт, отделно високите нива машини обикновенно биват кичени също с хубаво оборудване, там където е МАрдера ме съмнява някой да ръсне една милка з аоптики като мене, просто защотоги нямат пък и бързат за високите тиъри...а объркал съм се, 0,38 е най-мощното оръдие на МАрдера срещу 0,31 на Ферди, на пак се трайва. иначе аз точно към него се бях засили, но после прецених че снайперскит ему възможности няма да са толкова добри. Но някой ден ще го взема да го пробвам, за съжаление повечето други ТД-та са силно фантасмагорични, и с тях няма д аиграя...примерно так аи не намерих снимк ана това нещи Т25, дори в книгата на Хънинкът за Т20 серията няма нищо.

              Comment


                Хмм,по тази логика Хетзера би трябвало да е практически невидим дори на открито,освен в няколкото секунди след изстрел,когато се демаскира.А вчера с Хуммела взех един с първи изстрел през цялата карта.Явно обявените параметри се променят с всеки пач,без някой да си прави труда да го уведомява.Според писанията Фердито трябва да е мощна,но по всички други параметри калпава ПТ стъкмистика.На практика след последния пач или са я буустнали неимоверно,или имам дяволски късмет в голяма серия от битки.Скоро пак се задава пачване,та ще видим...

                Comment


                  Хетцера не става за снайперистване, има само 300 м видима дистанция и малък ъгъл на завъртане, тия ги рейпвам без дори да разберат какво им се е случило, чак ягдтигъра стига Мардера по далечина на виждане. От руските няма нищо което да е близо, от американските само Т40, но той е по-висок тиър и с доста по-калпави оръдия, отделно е доста габаритно.
                  Аз съвсем не случайно съм избрал Мардерът за свой снайперски танк, с него ми е еи най-висок процента победи, и най-много килове на битка, както като максимален брой так аи като среден показател.
                  Въпреки че нямах някакви особенно приятни спомени първият път като го игра, когато сметките показаха че той е снайперистът, си го взех пак, и даааа, сметките бяха верни

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Нямаш идея колко е гадно на Е-75 със 128мм,рамер,оптика и камуфлаж.Убива удоволствието от играта направо.Всичко под неговия тиьр мре с 1 удар.Равните и по-големите мрат с 2-3,но не успяват да видят от къде им е дошло,за да се защитят.Пълна лудница.
                    Ххахахахха, мдаа, гадно е, ама за другите

                    Вчера си взех Т-34, бях забравил колко е забавно. Сложих му 57мм, сега остава само да обуча пълнача до 100% и става картечница
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      Нямаш идея колко е гадно на Е-75 със 128мм,рамер,оптика и камуфлаж.Убива удоволствието от играта направо.Всичко под неговия тиьр мре с 1 удар.Равните и по-големите мрат с 2-3,но не успяват да видят от къде им е дошло,за да се защитят.Пълна лудница.
                      Аз точно така играех xD много е забавно
                      но после смених мрежата за spall liner - понеже повечето игри изигравам ключовия ръш, и за това - да държа малко повече фронта, преди да умра
                      вчера на Малиновка ръшнахме средата, аз бях острието, а от 2-те ми страни още 2 тежки и 2 средни танка - аз умрях като минахме къщите, но другите не бяха дори одраскани и съсипаха останалите защитници и артирелии
                      War, war never changes..

                      Comment


                        Както намираме удоволствие от еднакви неща в играта,ако играем по едно и също време и се съберем в един сървър,в една рота......маалийй.

                        Comment


                          Ho Ho, malinowka, obiknoweno sled първият ръш на леките, ако никой не тръгне да се крие зад къщите (и аз съмот нея страна) е много забавно да се пълзи с ТД-то напред, по 10 метра, стоп, чакане да зацепи всичката оптика...някой бива изненадан...още 10 метра...по някое време нашите се осещат (винаги страва така) че е забавно, припълзяват с мене и прави през полетов чуждата база, а ако има и артилерия все пак е важно да има някой такъв всевиждащ като мене....което ем подсеща за хетцерите, като мъ вкарам първият снаряд, горкият обикновенно почва да се върти и да се чуди от къд ему е дошло, без да осъзбава че аз съм поне 150 м отвъд видимата му дистация...обикновенно това връткане води до показване на борда ..и няма вече хетцер...но аз съм си извратенец дето играя с Мардер друг въпрос че същият номер става и с М36, но други тилкова далековиждащи ТД-та няма, освен Ловният тигър и М40, но до първият има много страдание пък предимството спрямо машините по близките тиъри не е толкова голямо, а М40 е фнатасмагоричен (експериментален) пък и глозен, и твърде голям също.
                          Иначе аз си търся някой който да обича да играе в околните на Мардера тиъри, желателно с лек или среден танк, на евро сървърът.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Ho Ho, malinowka, ......
                            Иначе аз си търся някой който да обича да играе в околните на Мардера тиъри, желателно с лек или среден танк, на евро сървърът.
                            Може да направим комбина, на европейския съм отскоро и по тая причина съм още ниско - PzII. Ника ми е CaptMickDRD [TZAR]

                            Колко до Мардер-а - спор няма, страхотна машинка е! Играя с него при руснаците, ама пусто като все не ме сдържа - писва ми в един момент да им гледам малоумието и тръгвам в атака, а той не е за ръшове
                            Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                            Comment


                              то и аз съм тръгвал сам..бавничко, с прибежки и припълзявания...и или загивам нелепо или правя геройства..... иначе аз не съм много ниско, просто машината ме кефи, ама много а Пз2Л би бил идеален за компания, хем ще може да откриваш пред мене, хем оръдието е достатъчно мощни да стреляш по каквото аз видя ако се скатаваме...веднъж на кошмарин един М2 среден така изтарикатя и се движеше смен, аз гъцнах 7 той още 4 от тези дето аз повредих...по едно време ме доядя на него...но посел се сетих какво би станало ако някой ме види и реши да ми скочи...

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Иначе аз си търся някой който да обича да играе в околните на Мардера тиъри, желателно с лек или среден танк, на евро сървърът.
                                За съжаление в момент на бяс от малоумието на съотборниците ми изтрих акаунта си на европейския.Свикнал съм на руския,където се играе преимуществено отборно.Сам трудно би оцелял и най-добрия.От ниските тиъри поддържам оборудвани Т-28;КВ и Hummel.Пазя си и един КВ-3,който също не е особено висок клас.Соло си позволявам да вляза минимум с Е-75,щото малко трудно мре.С Е-100 влизането е равнозначно на самоубийство.От първата минута всички ЛТ ,СТ и артове,започват да го издирват и атакуват неистово.Много криене пада. В момента в който нашите леки се справят с артовете на противника,ситуацията се обръща.Излизам на максимално изчистен терен и се почва една касапница....От американските логвам само Щърманите-тиър 6.Харесва ми комбинацията от скорост,маневреност,баланс на оръдието и прилична броня за класа.

                                Comment

                                Working...
                                X