Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой може ли да ме упъти каква е приличната компютърна конфигурация за WoT.
    Под прилична разбирам играта да върви безпроблемно на средно високи настройки.
    Видях какво пише на сайта им, но все си мисля, че реалния опит ще е по-добър ориентир.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Някой може ли да ме упъти каква е приличната компютърна конфигурация за WoT.
      Под прилична разбирам играта да върви безпроблемно на средно високи настройки.
      Видях какво пише на сайта им, но все си мисля, че реалния опит ще е по-добър ориентир.
      От многоядрена машина няма смисъл, защото играта не е оптимизирана да ползва повече от едно ядро. Също и повече от 2 гб памет нямат значение - играта не ползва повече от това.
      При мен на двуядрен Intel на 2.75 гигахерца с NVidia 9600 я играя на почти максимални настройки, като кадри ми държи средно около 30-35/сек.
      На втората машина - едноядрен 3-гигахерцов Intel с NVidia 8600 или по-слаба (не помня конкретно) върви на средни настройки с около 20-25 кадъра/сек - изводът за мен е, че видеокартата оказва доста видимо влияние.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        От многоядрена машина няма смисъл, защото играта не е оптимизирана да ползва повече от едно ядро. Също и повече от 2 гб памет нямат значение - играта не ползва повече от това.
        При мен на двуядрен Intel на 2.75 гигахерца с NVidia 9600 я играя на почти максимални настройки, като кадри ми държи средно около 30-35/сек.
        На втората машина - едноядрен 3-гигахерцов Intel с NVidia 8600 или по-слаба (не помня конкретно) върви на средни настройки с около 20-25 кадъра/сек - изводът за мен е, че видеокартата оказва доста видимо влияние.
        С две думи да си търся по-мощна видео карта, защото другото го докарвам.

        А има ли проблем с лага до руския и европейски сървър? Горе-долу колко връзка яде?
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          С две думи да си търся по-мощна видео карта, защото другото го докарвам.

          А има ли проблем с лага до руския и европейски сървър? Горе-долу колко връзка яде?
          За руския не знам, не съм пробвал. Европейския - рядко ми качва над 50-60 милисекунди, средно около 30 - на Мегалан съм. Иначе редовно играя докато имам пуснати торенти, нямам проблеми.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            От няколко дена разцъквам яко играта, като играя основно в руския сървар. Между другото ми прави впечатление, че когато се изтърва и пиша на български някой реагира малко остро а други дори учудено и дори те подкрепят в боя. Днес попадам в една ситуация като помолих за помощ на български , а масата реагира с негативизъм, като картата бе рибарското пристанище. Заех позиция зад една къща и за мой огромен късмет срещу мен тръгнаха всички тежки танкове на противника. Видях ги и помолих за помощ, но вместо да дойде и някой да ми помогне всичко взе, че избяга на другия фланг.Започнах престрелката, като се подавах от едната страна. В последствие решиха да ме атакуват от другата , но ги усетих и отново им нанесох много поражения, но накрая се усетиха и ме атакуваха от две страни като се наложи да се разправям с един ИС 3, който бе подпомаган от другите. Получих 5 попадения и ме унищожиха. Равносметката от боя ми бе 3 поразени , 4 обезоръжени и 7 повредени машини. Ядосах се им написах на български, че са тъпунгери, който ме оставиха сам да им пазя и удържа десния фланг , а те не ми пратиха дори и помощ.

            Comment


              Благодаря feersum! Надявам се до края на месеца да се присъединя.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Надявам се да съм бил полезен.

                Битка от преди малко:
                Победа!
                Битка: Арктика 06 декември 2011 г. 22:26:25 ч.
                Танк: VK 3601 (H)
                Опит: 3*846 (удвоен за първата победа за деня)
                кредита: 44*953
                Постижения в битки: Воин, Медал Бюлтер, Най-добър стрелец, Снайперист




                Конично оръдие със златни снаряди. 20 изстрела - 20 попадения
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  опУлих се и Озверих се, един Е-75, изманеврирах с чисти новият си двигател на М6, излезнах му в груб, от 40 метра, в задника...и не го пробивах, е вярно като се прицелх еосноват ана ленивеца го дупнах, ам ато се осети че му се радвам и тругна да с еобръща...но нашите с евъползвах аот това че го залисах и доприпкаха...но от ЧЕТИРЕДЕСЕТ метра, в задният лист, с 90 мм оръдия, и да не го пробия....


                  Сег апогледнах, явно е трябвало да го цепна в куполата

                  Comment


                    Задния лист на Е-75 е не само дебел, ами и с остър наклон. Гаден капан за незапознатите.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      наклона не беше проблем, аз му идвах не само отзад ами и от оло, катерех се по баира на Ел Нещо си, нашите минаваха по северният път а аз бях слезнал в долината и под прикритието на едн аскала стрелях по варазит екоито атакуваха, после нашит епродължибна по пътя, аз минах направо и му излезнах в гръб на това...

                      Comment


                        Чудесата в тази игра нямат край, Хумел, от има няма 100 метра, на равно на степите ми даде рикошет от 90 мм оръдие на Т20.

                        Comment


                          Е, такива неща се случват. Снарядът едва го е закачил и е отскочил. Т.е. разминал си се с неулучване съвсем за малко, но то е точно колкото да отскочи снаряда.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            хах снощи с още две приятелчета пробвахме platoon T-50ки, няма такава гавра, като се врежеме със 60 между лошите и става шаш и паника, аз съвсем собственоръчно си пречуках един ИСУ-152, който беше имал неблагоразумието да остави достатъчно място за маневриране около него и да се отдели от основната им група, отнесе двайсетина снаряда преди да гръмне де, ама пак си е 8ми Tier животното.
                            Общо взето на по-широките карти ако сме двама-трима координирани, артилериите им не доживяват да стрелнат повече от веднъж
                            <<..........>>

                            Comment


                              Ужас, много ги мразя такива, особено като съм артилерия... а отборът редовно ги проспива и ги пуска да вършеят в тила
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                За руския не знам, не съм пробвал. Европейския - рядко ми качва над 50-60 милисекунди, средно около 30 - на Мегалан съм. Иначе редовно играя докато имам пуснати торенти, нямам проблеми.
                                На руския върви най-прилично.Качва ми до 160 fps,обичайното е ок.110-125 със стара карта(най-старите Phenom II/X6 Quad Core 2GB) на почти 3 години.Нета ми е на Близу - новия оптичен пакет,не знам дали е от значение.На европейския учудващо е малко по-слабо 100-120 fps.Най-тегаво на американския,75-90 рядко над 100.

                                Comment

                                Working...
                                X