Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Имам чувството че някой се е закачал с артилерията, ужасно е неточна, само 4 попадения от 31 снаряда постигнах с много наточеният си приист, такова чудо до сега не е било

    Comment


      Шанс.Преди малко с Хуммел-а направих 5 попадения от 7 изстрела.Предишната игра имах 3 жертви,но не помня от колко изстрела - максимум десетина.Просто всяка битка е различно.Имах игра в която вкарах 10 от 11.Но там един Т34 по неизвестни причини,половината битка седеше на едно место за мишена.Най-странното.Имах отразяване на снаряда отгоре-отзад над мотора.Бах таз покривна броня над двигателния отсек,да отрази 150мм бронебоен.Да беше фугас,как да е.Но го бях оставил на 3% и не исках да рискувам напразно.10 попадения,повечето от които преки,за един калпав танк.Направо ми взе здравето тоя.Половината битка си го пусийствах,а той си се върти на едно место непукиста гаден.

      Comment


        e i az s тези попадения отнесох 3-ма все пак аз стрелям точно и имаше много близки попадения...а сега нещо друго ме смути...арктика...т-50 с еопитва да цикли около моят любим Е8, аз го подпирам в едн аскал аи почвам д аму се радвам....и тук става нещо невероятно....от УПОР ми дава рикушет, от УПОР, баси, това би трябвало да го пробия от двете страни...а начина по който това нещо се движи е просто срам за девелопърите...то умря де, ама ми достави емоции.

        Comment


          На мен пък ми С-51 ми взриви Льовето с един изстрел в началото на играта преди 2-3ч. Всичко се случва.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            bigbeer написа Виж мнение
            Шанс.Преди малко с Хуммел-а направих 5 попадения от 7 изстрела.Предишната игра имах 3 жертви,но не помня от колко изстрела - максимум десетина.Просто всяка битка е различно.Имах игра в която вкарах 10 от 11.Но там един Т34 по неизвестни причини,половината битка седеше на едно место за мишена.Най-странното.Имах отразяване на снаряда отгоре-отзад над мотора.Бах таз покривна броня над двигателния отсек,да отрази 150мм бронебоен.Да беше фугас,как да е.Но го бях оставил на 3% и не исках да рискувам напразно.10 попадения,повечето от които преки,за един калпав танк.Направо ми взе здравето тоя.Половината битка си го пусийствах,а той си се върти на едно место непукиста гаден.
            Хаха, снощи с КВ със 107мм прострелях от упор едно Т-50, което беше на 1%, даде ми "This went right through" и.... нищо, оня си продължи
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Това КВ-то наистина голямо дърво.Бях на това мнение докато го ползвах за мишена.Сега си купих едно да го покарам и направо съм втрещен.Е няма друг такъв танк.Бавно,мудно,все едно няма кула-толкова бавно я върти.Никакъв шанс за маскировка.Никакъв шанс да не го уцелят.Трябват му над 2 секунди да скипне разсейките при фиксирана -неподвижна цел.Уникално! Дайте идея с какви екстри да го екипирам та дано взема някоя игра повече от 2 фрага,плс.С Т-28,дето толкова го плюехте пусийствам далеч по-добре.Неговото 85мм оръдие е далеч по-скорострелно,при сравними щети от това на КВ-то.Много по бърз и маневрен е.Купола му се върти с лекота....абе приказка направо.Когато съвсем се отчаям от глупавия мастодонт се пускам с 28-цата да избия малко карък.

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                На мен пък ми С-51 ми взриви Льовето с един изстрел в началото на играта преди 2-3ч. Всичко се случва.
                Ем то Льовето не е като да е най-тежкобронираното нещо, пък С-51 си прави 2к щета, та не е толкова чудно

                За КВ-то ще се озориш да го ползваш за пусийстване, 107мм е звяр, но не е от най-точните и скорострелни оръдия, въпреки това в нисък tier битки би трябвало да отнасяш всичко с по 1-2 изстрела. Аз все пак си оставам привърженик на варианта с 152мм с фугасни, ама там вече си е съвсем друг стил на игра и не е за всеки, въпреки това да отнесеш 50% от ТигърII с един изстрел в куполата си е priceless
                За екипировка, аз го играя съвсем успешно без да съм му слагал нищо допълнително, разбира се rammer и вентилация биха помогнали, но не е като да са нещо задължително.
                <<..........>>

                Comment


                  bigbeer написа Виж мнение
                  Това КВ-то наистина голямо дърво..
                  Не е като да не беше предупреден
                  Иначе зяпах руското вики за играта, и там има секция с оценки на машините...и съвсем не се изнендадах като във ВСЯКА категория руска машина беше на чело, какво да се изненадвам, все пак всичко руско е най-най-по, включая комплексите и тяхното избиване

                  Comment


                    Дори и да съм тъп,то съм упорит.Ще го играя докато му хвана цаката.На всеки танк,най-слабата част му е задклавиатурното.Ще ъпгрейдвам докато се получи

                    Comment


                      Deimos написа Виж мнение
                      Ем то Льовето не е като да е най-тежкобронираното нещо, пък С-51 си прави 2к щета, та не е толкова чудно
                      Да, обаче за да докараш тая щета трябва да уцелиш някъде точно между двигателя и купола, на възможно най-незащитеното място. Късмет си е.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        Да, обаче за да докараш тая щета трябва да уцелиш някъде точно между двигателя и купола, на възможно най-незащитеното място. Късмет си е.
                        Точно където уцелих 34-ката за 0 дмж хахаха

                        Comment


                          Отгоре с артилерия ли? Ами късмета работи и в двете посоки.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            сложих и втората оптика на мардера...няма такова зверство....на ел нещо си...през цялата долина, първи фраг от 566 метра, после още 4 (и свършиха вразите), най-близкият от 411, другите между 460 и 490 м...съмнявам се че дори разбраха от къде им е дошло
                            Last edited by Gaden Gogi; 06-11-2011, 23:57.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              сложих и втората оптика на мардера...няма такова зверство....на ел нещо си...през цялата долина, първи фраг от 566 метра, после още 4 (и свършиха вразите), най-близкият от 411, другите между 460 и 490 м...съмнявам се че дори разбраха от къде им е дошло
                              Направо ме вдъхновяваш...

                              А аз тия дни нямам време, само влизам, обирам двойния опит и толкова...
                              Но и това не знам защо го правя, имам над 300к опит по елитните машини и няма злато да ги обърна

                              Последния път, като играх по-сериозно - петък вечерта - много се забавлявах със Су-85. Малко, дребно, хърбаво, и с голям ... топ
                              Сложил съм му бинокъл, ако спестя пари - ще му сложа и оптика. Засега не вижда много надалеч, но видя ли някой... 107мм му прави много лоши неща

                              Ще го пробвам и със 122мм гаубицата, въпреки че е доста неточна и зарежда ужасно бавно...
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Пфу, руска машина, пфу. По-старите във форума знаят колко недолюбвам германските неща, но мардера е просто върха, само д ами пуснат останалите по линията, осещам че насхорна силно ще ми хареса
                                Иначе това което за мен би било идеалната машина би трябвало да е Хелката, но понеже играта е руска, подозирам че девелоперите ще спретнат голям засер с него. Та идеалнта машина трябва да е- с много голяма видимост, скорострелност висока, пробивност висока, подвижност, прилична, да кажем колкото Шерман, висок камуфлаж...броня? няма нужда от нея купола- желателно но и широко завъртане на оръдието като на мардера върши работа.
                                Ако не беше руска игратат М10/36/18 биха били идеалните машинки.
                                Иначе другият авариант за идеална машинка е среден танк подобен на шерман...и подозирам че всичко след него ще ми харесва много също...ех вчера каква забавнабитка с Джъмбото стана, на манастира...тъкмо тръгвам през града и гледам един Рам се опитва да се промъкне към артитатат (аз напоследък много се старая да ги пазя, че твърде често ем пуска във висок тиър битки и там експи само с арт наводка получавам)...та промъква се този....аз гад до тенекето и право към него...една две кратки да го гръмна....то се скри в руините...аз след него с доброто желание да го таранирам....бръскам го...и на него нищо не му става .... бум бум още два пъти...то през това време ем помпи....и умра чак на петият снаряд...а аз бях със 105 мм гаубица, силно ме изненда как оцеля толкова....а на мене НИЩО ми нямаше, хем ме стреляше от упор...и после проклетисваше в чата човека....но ме изненада как това нещо издържа толкова попадения.
                                Иначе говорейки си за тарани- много странно ми се виждат на моменти, преди няколко дни на картата с акведукта....промъкнах се аз с Изи 8 до вражеската база, огърмях сума народ...и гледам един Хумел...викам си "супер, я да вземем медалче за таран" засилвам се по баира надоло и право в него "буф" в борда....и си повредих веригата, на него нищо му нямаше...и го довърших с оръдието. Май ще трябва да прочета по-подробно з амеханиката на таранирането.

                                Comment

                                Working...
                                X