Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да не са сложили пак коледни елхи вместо флагове?
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Преди малко европейския сървър се ъпдейтна до 7.1, плюс че ми даде някакъв коледен бонус (руснаците сега празнуват).
      Резултатът е безплатен Light Tank Mk VII Tetrarch, плюс слот към него и още един слот, където е френския FT-17
      Това дализ а всички или само за избрани?

      Comment


        Gaden Gogi написа Виж мнение
        Това дализ а всички или само за избрани?
        Нямам идея.
        Пуснах играта и ми даде линк, на който имаше бонус кода. В същото време инсталираше 7.1, но като гледам колко масово народа цъка с Tetrarch процента намазали ще да е висок.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Подаръкът е за всички, просто след ъпдейта въвеждаш бонус кода NEWYEAR и получаваш танк и слотче към него.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            kato какъв го води? руски или ингилизки?

            Comment


              Не ставай смешен,руски естествено

              Comment


                А къде го въвеждаш този код


                намерих, вече го тествам
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  I нека грозотата започне, разгледах ги френчовскит енеща, от грозно по-грозно, и предвид че повечето са измислени са и гладички и без детайли по-тях...да бяха направили италиански като ги гонят комплекси за английските

                  Comment


                    Brrrr, това отвращение не се трае, пълно с хубави реално изглеждащи танкове...и сред тях истипосан някакъв боклук приличащ на пластмасова играчка...за деца до 3 години, отврат. май няма да се играе повече днеска.

                    Comment


                      я че интересно, нали уж бабунат ан амаханик-шофьора на Ис-4 беше много слабо място, два пъти го изджасках там от им аняма 30 метра (и видях че съм оцелил по обелената боя) нъц ефект

                      Comment


                        Tetrarch e прекалено мощна машинка за класа си. Според мен ще трябва да я поскопят малко, че прави невероятни поразии.
                        Оръдието му е скорострелно, дупчи практически всичко в диапазона тиър 1 -3 и е сравнително точно. Машинката е супер бърза и на права без проблеми прави 60 км/ч.
                        За щастие бронята е картонена, животът му е малко, ускорява доста зле, губи бързо скорост при маневриране и е ужасяващо неповратлив.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Много е бърз Тетрарха.Обаче тея френски машинки D1,D2,AMX 38 са много бавни.Едва-едва кретат по бойното поле.Един въпрос-някой използвал ли го е тежкия френски танк B1?

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            я че интересно, нали уж бабунат ан амаханик-шофьора на Ис-4 беше много слабо място, два пъти го изджасках там от им аняма 30 метра (и видях че съм оцелил по обелената боя) нъц ефект
                            Тц, и там са пипали. Даже с дебелото пушкало на Е-75 вече не пробивам там.

                            kamos написа Виж мнение
                            Много е бърз Тетрарха.Обаче тея френски машинки D1,D2,AMX 38 са много бавни.Едва-едва кретат по бойното поле.Един въпрос-някой използвал ли го е тежкия френски танк B1?
                            Отворих го, няма много разлика като поведение спрямо D2 - пак е бааавееееен и троооомаааав. Не съм отворил още ъпгрейдите за двигатели, но не очаквам да стане много по-добре. На хартия има по-висока максимална скорост, но толкова дълъг прав и равен участък не намерих

                            Стар виц: Как се спира френски танк? Като застреляш тия, дето бутат отзад.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              kamos написа Виж мнение
                              Много е бърз Тетрарха.Обаче тея френски машинки D1,D2,AMX 38 са много бавни.Едва-едва кретат по бойното поле.Един въпрос-някой използвал ли го е тежкия френски танк B1?
                              С В1 за 72 боя имам само 40 унищожени противника,но почти тройно повече поразени,дето друг ми ги доубива.Стреля точно и бързо,добра броня,но няма мощ на оръдието.Бавно трупа опит по тази причина.Като се бутнеш в някоя падина и покажеш само малката си куполка е много трудно уязвим.Много рефлектва на купола.

                              Виж,BDR G1B може да се играе ъпгрейднат.90 мм оръдие има мощ близка до базовото на Т29,с 2 изстрела отнася КВ например.Точно е на всички дистанции(както повечето френски до този клас),но презарежда мноого бавно за разлика от тях .Бронята му е добра,както и скоростта по права.Но да не дава господ да завиваш.А и е толкова висок с тоя чайник на купола,че се чудя как не се преобръща сам в движение.

                              Comment


                                Значи малко скромен опит от вчера. С АМХ-38 отврат, ама пълна отврат. Вярно, че поне 30 пъти ме целнаха в предната броня преди да ме наобиколят и довършат. Бавен, тромав, слаба огнева мощ. Поне бастисах един ПЦ38. С Тетрарха от 2 игри трима унищожени. Челната броня ми се види устойчива. Ще зарежя всякакво развитие по руска линия. Този бръмбъзък много ме кефи.

                                Comment

                                Working...
                                X