Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Defeat
    Battle: Himmelsdorf 14 декември 2011 г. 11:53:26 ч.
    Vehicle: MS-1
    Experience received: 670
    Credits received: 6*166
    Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner
    + 8 враги панцери, т-та, ама ми свършиха снарядите.

    Comment


      цъ цъ, SS не т ели е срам да се гавриш с прохождащите играчи?...не че и аз не обичам

      Comment


        bigbeer написа Виж мнение
        Сега ми трябва само идея как да се свържа и кога.Защото сега започвам и до тиър 9-10 има доста да драпам.Но си е друго да има поне с кого да си лафя докато цъкам.

        П.П. Ника ми както и навсякъде е този "bigbeer".направих си и един акаунт за (агент провокатор) Zloy_Bobrik. С него смятам да извършвам наказуеми и неморални неща.
        За EPIC без Тр10 няма как да стане,но виж в EPICS спокойно можеш да кандидатстваш.В играта просто пиши на Coruin-вечер от 20 със сигурност е на линия.Що се отнася до двата клана по-горе коментара на feersum е леко неточен-не сме се делили,EPICS е клан от изцяло нови хора,такава беше и идеята понеже имаше доста желаещи за EPIC,но без Тр10.В EPICS единсвенно командира (Coruin) и още двама играчи са от EPIC и то временно-докато момчетата понаучат тактики и си стъпят на краката.Така че-успех ти желая

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          цъ цъ, SS не т ели е срам да се гавриш с прохождащите играчи?...не че и аз не обичам
          Е и аз съм горе-долу прохождащ. Ама пак не пречи.

          Comment


            въх леле, тия смятат да сложат АМХ-13/90 в играта...и това като вземе да ми се падне в играта срещу Шерман.... Фуу поне да сложат един премиум Шерман М50, 5 ниво, да видим как всички ще с еизтрепят да го купуват

            Comment


              Тази френска линия я скалъпват от как са пуснали играта.Накрая ще е голямо осиране докато я напаснат.И не толкова като бъгове,с което вярвам бързо ще се справят,колкото като инбаланс при тяхната система за събиране на играчите в битка.Френските "картонени" танкове ще могат да се движат в атакуваща формация единствено зад тежките и да насищат просветлени цели със снаряди.Тим с повече от 2-3 такива машини винаги ще е губещ поради тяхната уязвимост.Предполагам само на ниските тиъри (до 5) ще са пълна боза без никаква идентичност.По-добре бронирани,но с по-слаби оръдия и бавни.Играч развил съответната линия ще е неприятно изненадан от прехода на бавни и бронирани към маневрени и скорострелни,но картонени танкове.Дано да се лъжа.Реално до към 1935 - 1940г(тиър 4-5). френските танкове са водещи в света като т.т. характеристики.Превъзхождат по брониране,въоръжение и маневреност както немските,така и руските и английски серийни машини в съответните класове,и са със съвсем прилична скорост,надеждност и ремонто пригодност.Изостават като комуникации и комфорт на екипажа,но за играта това не е съществено.После идва голямата дупка,която трябва да запълнят от тиър 5 до 8.Тоест до към края на войната.За 9 и 10 имат достатъчно материал.Ще ми е интересно,как точно ще комбинират класовете с материала с който разполагат.

              Comment


                Следващото ревю на френските танкове. Този път имаме напълно стандартен ТТ от тиър 7 и скорострелен и картонен ТТ от тиър 9.
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Oha, Карелия, някъде в далечината нищо не подозиращ М6 пасе кротко трева....но Великият бял ловец дебне, бум, попадения, дистанцията е 632 метра М6 тътри да бяга, ВБЛ (великият бял ловец) презарежда своят М36 и бум, отново попадение, от 627 м, и М6 се скри зад едни скали, ВБЛ отиде да стреля другаде...трябва д аима медалчета за най далечни попадения в битка, ако са над 550 метра примерно, медалче някакво.

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    После идва голямата дупка,която трябва да запълнят от тиър 5 до 8.
                    А това са най-играните тиъри в играта... Ще гадаят на боб, на леща, на димни сигнали и кристални кълбета.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Отварят тука:

                      и почват да гадаят.
                      Иначе има чуденка- как стои китайският чиитърски танк спрямо другите средни танкове от същото ниво? в игра има предвид, не ан хартия.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Отварят тука:

                        и почват да гадаят.
                        Иначе има чуденка- как стои китайският чиитърски танк спрямо другите средни танкове от същото ниво? в игра има предвид, не ан хартия.
                        Гаден е, ако си срещу него.
                        Трудно се уцелва, щото е мъничък и маневрен, трудно се пробива, щото има същата форма като Т-54, и има лошо 100 мм оръдие - почти същите
                        характеристики като Д-10Т.
                        С КТ ми е трудно срещу него 1 на 1, ако не успея да го пробия с първите един-два изстрела и ми влезе близо, става кофти.

                        Хората, които го ползват, казват, че вадел доста пари.
                        Китайския фермер му викам аз.

                        Едит:
                        Аз да питам - в wotdb.ru в немското дърво са сложили някъв премиум танк PzKpfw IV Hydraulic - някой знае ли нещо за него?
                        Last edited by feersum; 19-12-2011, 12:20.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          експериментален от края на войната, видимо се различава по задницата...ако питаш за оригинала.
                          За Чиитърският танк- чудех се дали с Пършинг или патън ще мога спокойно да го изяждам, силно ме дразни този боклук. или поне присъствието му в битки с най-старичкият ми Шерман.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            експериментален от края на войната, видимо се различава по задницата...ако питаш за оригинала.
                            За Чиитърският танк- чудех се дали с Пършинг или патън ще мога спокойно да го изяждам, силно ме дразни този боклук. или поне присъствието му в битки с най-старичкият ми Шерман.
                            С Е-50 ги трепя без проблем, с Патън би трябвало да е същото. За Пършинга не мога да кажа, но например Т-44 си има проблеми срещу китаеца.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Искаш да кажеш "имаше проблеми". На руския сървър при последната версия Т-44 кърти наред.На една карта вървях заедно с такъв.С Е-75 цата взех 3-ма и контузих още 2-ма,преди да ме килнат.Вървейки пред мен да ми ги скаутва той взе 5-ма и помогна за всички мои.Между жертвите му 2 китаеца,ИС-3,Маус и един скаут(май беше Т-50-2).Оцеля до края на над 40% копелдака.Играеше грамотно,но не бих казъл особено добре.Просто отрази снаряди които биха ме заковали на мига и нямаше резисти при стрелбата до колкото видях.

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Аз да питам - в wotdb.ru в немското дърво са сложили някъв премиум танк PzKpfw IV Hydraulic - някой знае ли нещо за него?
                                В играта по поведение е близък до Шърмани-те,E4A3E2 u E8,PzIV/V,VK3002DB и Т-34-85.Keфи ме скоростта с която си върти куполката,нетипично за дойчовски танк.
                                Last edited by bigbeer; 19-12-2011, 14:10.

                                Comment

                                Working...
                                X