Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Защо са ти СМС за там? Искаш злато да ис купиш или има някакви други екстри?
    Ако е за злато мога да ти преведа на пейпал-ски акаут, аз така плащам, ако е непременно СМ мога д апипитам един тамошен клиент...ама първо трябва да му пратя поръчката..което затутквам
    Да, злато ми трябва. Имам много опит на КВ-то, минах на КВ-3 с намерение за път към ИС. Не смятам да оставам на КВ и ми се ще да прехвърля опита. Нямам кредитни нито дебитни карти, за руския сървър СМС-и от Бг не вървят. Май ще трябва да почвам отначало на европейския....
    Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

    Comment


      e ako e e za злато мога да ти преведа на пейпал, само трябва да си направиш акаунт, ти ще ми ги пратиш по еконт.
      Опит можеш да прехвърляш само когато танка е елитен. т.е трябва всичко да си ресърчнал, включая следващияте машини, всички.

      Comment


        Баси гредата! Сума време събирам точки за да сложа по-мощно оръдие и по-брониран купол на новия ми PzII-Luchs и накрая като ги ресърчнах се оказа, че немога да му ги монтирам защото са прекалено тежки за тоя танк.

        А Т-46-ата продължава да ми къса нервите, макар че почвам да й свиквам вече на таратайката, даже в една кофти мрежа дето бях с най-кьопавия танк от цялата игра успях да пречукам един американски медиум М-3 Lee, ама веднага след това и мене ме потрошиха щото се завърза адска престрелка до жп линията и нямаше места за прикриване.

        п.п. почнах и американските, врътнах една туристическа обиколка с Т2 засега ми се струва, че не е зле, само е изнервящо бавното презареждане на снарядите.
        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment


          На мен ми остават под 80К хп и 6М кредита за Е-100. Дотогава ще са пуснали френските танкове и ги почвам.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Warlord написа Виж мнение
            Баси гредата! Сума време събирам точки за да сложа по-мощно оръдие и по-брониран купол на новия ми PzII-Luchs и накрая като ги ресърчнах се оказа, че немога да му ги монтирам защото са прекалено тежки за тоя танк.
            To на леките първо окачването се сменя, после двигател..и накрая разните глезотии..иначе Пз ИИ е много приятна машина, аз след него някак не се паснах добре с Леопарда, много тромав ми идваше.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              To на леките първо окачването се сменя, после двигател..и накрая разните глезотии..иначе Пз ИИ е много приятна машина, аз след него някак не се паснах добре с Леопарда, много тромав ми идваше.
              Леопард без всички ъпгрейди е тромав. Не и със.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Gati, praweh STRAHOTNA игра с Пз3...гръмнах 1, помогнах за друг, тъкмо се въртях с един е* и го ядях....и наш тиквеник ме утрепа...Пз4 с мутирала купола....битката свърши...скромно бях пропуснал един Т-50 също на моя сметка...и само 414 пари компенсация че ме е трепнал....

                Comment


                  Jа значи: Дърпам сега евро-клиента и почвам отначало. Ще развивам немската линия към Тигър, артилерия също ще пробвам. Да видим какво и кога ща се получи. Руският акаунт си остава...
                  Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                  Comment


                    Аз дали споменах че Пз 3 е убер кеф?непременно го пробвай със 75 мм...нарочно го казвам защото към тигрите май не с еминава от там, пък и да с еминава ниските тиъри могат много бързо да се прескочат

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Аз дали споменах че Пз 3 е убер кеф?
                      Единици са играчите на същото мнение.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        На мен ми остават под 80К хп и 6М кредита за Е-100. Дотогава ще са пуснали френските танкове и ги почвам.
                        Много ми е любопитно,като какво ще да са натворили там.Долу-горе на същото положение съм.Правя по някоя битка с Е-75 за удоволствие,по някоя с Хуммела за кинти,и потривам ръце,като знам,че на руския сървар пръв ще имам нововъведенията.

                        Comment


                          От това, което ми говорят съотборниците за Е-100 - мненията са доста противоречиви. При мен остава под милион и ще го пробвам
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Аз дали споменах че Пз 3 е убер кеф?непременно го пробвай със 75 мм...нарочно го казвам защото към тигрите май не с еминава от там, пък и да с еминава ниските тиъри могат много бързо да се прескочат
                            Имам PzIII от дълго време, развит е на макс, но нещо не ме кара да примирам по него... Слаба броня, не е чак толкова маневрен, слабо оръдие - дори 75 милиметровото не е ефикасно, особено с фугасни. Държа го, щото малката ми щерка му е фенка и го припалва от време на време
                            Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                            Comment


                              Ако PzIII се падне в битка ниско ниво, върши работа. Срещу нещо по-голямо от собствения си тиър е безполезен.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                E не може всичко да е непробивамемо и да дупчи мишоци през другият край на картата. В битка по-ниско ниво е убервафе,на неговото и по-високо си става, вчрно иска се да се връткаш много...и съотборниците ти да не те стрелят,
                                Иначе аз не казах че е най-силен, а че е много забавно да с еиграе с него. Всеки намира забавление в различни неща. За мен това е да играя с инстинска, не фантасмагорична машинка. да е динамично, и по възможност резултативно. Да се шава насам натам, да се стреля, да се стреля отново и пак и again. Подозирам че Т-50 би ми паснал много, но с това комплексарско извращения няма да играя.
                                Просто за протокола, в момента в статистиката ми дава че Пз 3 ми е с най-много килове в битка, той е на равно в м37, чърчила и май още нещо, но е постигнат последен.
                                Иначе леко ми тъпее идеята да с епуска френск алиния, че тях по-голямата част от войната ги няма, сигурно са зяпали (девелоперите)

                                ама дори всички фантасмагории да прерисуват, и д аим менкат леко времето, пак едва с еполучава дърво...вместо д апуснат първо британското...

                                Comment

                                Working...
                                X