Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ако съдя по коментарите ви, относно параметрите на машините, то с моята по никакъв начин не бих могал да играя! Обаче го правя с едноядрен 7-8 годишен процесор на 2.4 ГХц, 256 РАМ на НВИДИЯ 7600. Верно, рядко държи фреймрейт над 12-13, ама се играе нормално.
    Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

    Comment


      и при мен фреймовете са толкова, и проблемът е че като сумна да си избирам къде да се прецеле и мерника ми подскача с по 1-23 кръгчета насам натам, не се движи плавно, което ще рече че не мога да снайпериствам...а в близки битки прости хит поинта не ми стига да трепна много харод...освен вчера с КВ-то с 122 гаубичка но ще ми трябва още време да свикан с нещо което зарежда тоооолкоооваааааа баааавнооооо, явно няма да слагам 152, и без това голямата купола ми е грозна.

      Comment


        Българската локализация на играта е факт от днес.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          какво ще рече това?

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            и при мен фреймовете са толкова, и проблемът е че като сумна да си избирам къде да се прецеле и мерника ми подскача с по 1-23 кръгчета насам натам, не се движи плавно, което ще рече че не мога да снайпериствам...а в близки битки прости хит поинта не ми стига да трепна много харод...освен вчера с КВ-то с 122 гаубичка но ще ми трябва още време да свикан с нещо което зарежда тоооолкоооваааааа баааавнооооо, явно няма да слагам 152, и без това голямата купола ми е грозна.
            Мен ако питаш - сложи голямата кула, нищо че е грозна. Дава ти още 100 хитпойнта, което не е за подценяване. Оптималният вариант за оборудване на КВ е 107 мм плюс усилител. Недостатък е, че усилителят не може да се свали повече, а си струва бая кредити.
            Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

            Comment


              Сваля се с 10 злато. Може да си купиш 160 злато за 2.40лв с SMS, или 1500 злато за към 14лв.
              War, war never changes..

              Comment


                да ама голямата кула е ужасно грозна, а аз играя за кеф, не за постижения (не че ен мога да си сменя моделите и да ми изглежда като с малка кула)

                Comment


                  Играя на руския сървър, не мога да пращам SMS за там. Ако има вариант - помогнете!
                  Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    какво ще рече това?
                    Превод на играта. Вътре почти всичко е на български. Отначало като пуснеш лаунчър-а има вече опция за български език.

                    Пуснаха я днес по случай деня на Будителите
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      World of Tanks team is glad to announce that the modified game client launcher will be updated on October 31st with Bulgarian to be added as another game client language package!

                      The game client will update automatically at the launch, offering the renewed dropdown list with the currently available language packages. All you will have to do then is to simply choose the preferable language for the game client interface; this done the launcher will download the respective language package.

                      Enjoy the update and see you on the battlefields!
                      Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                      Comment


                        CaptMick написа Виж мнение
                        Играя на руския сървър, не мога да пращам SMS за там. Ако има вариант - помогнете!
                        Защо са ти СМС за там? Искаш злато да ис купиш или има някакви други екстри?
                        Ако е за злато мога да ти преведа на пейпал-ски акаут, аз така плащам, ако е непременно СМ мога д апипитам един тамошен клиент...ама първо трябва да му пратя поръчката..което затутквам

                        Comment


                          Момчета според мен Т-34-80 е пълно "куцо пиле". Просто като се изправя срещу КВ му вадя по 15% това нормално ли е ? Да не говорим ако се среща с някой 6 тиер (като мен) просто ми разказва играта например КВ-3 аз просто му люпя боята. С 85мм оръдие съм и с тия фугаски нищо не вадя.

                          Comment


                            Че защо се изправяш СРЕЩУ него? ти си среден, заобиколи го, метни му се отзад, содомията срещу тежки танкове е забавно нещо...със реден танк става, с лек с гаубица си е силно забавно. метваш се близо и се забваляваш, бум едната верига, бум другата, бум оръдието...тов амного го обичам с М5 /75 или Пз3 пак със 75 мм, ако се въртите около къща ако направиш макс зуум аут може д апогледанеш зад ъгъла дори без да с еподаваш...за да видиш на къде му гледа купола.

                            Comment


                              Worcho написа Виж мнение
                              Просто като се изправя срещу КВ му вадя по 15% това нормално ли е ? .

                              Е ти с какво, искаш с едно попадение да го капичнеш ли? все пак това е тежък танк...аз вчера с КВ-то отвях един Т-28 с едно попадение...сигурно много се напули...гледа ме такъв с малка скромна купола много като него вчера плакаха

                              Comment


                                Worcho написа Виж мнение
                                Момчета според мен Т-34-80 е пълно "куцо пиле". Просто като се изправя срещу КВ му вадя по 15% това нормално ли е ? Да не говорим ако се среща с някой 6 тиер (като мен) просто ми разказва играта например КВ-3 аз просто му люпя боята. С 85мм оръдие съм и с тия фугаски нищо не вадя.
                                Не ти е работа да си СРЕЩУ него, остави това на тежките танкове. Хвърчи около него, зад него, над него ако трябва
                                Танкът ти е бърз и маневрен, възползвай се.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X