Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    За другите 5 тиър - Шерманът много хубаво се движи, и е повратлив, убер приятна машинка.Иначе е хубаво да т епуска срещу по-висок тиър, бумкаш ги с фугаци и вземаш много експи докато твоят Пз 4 примерно я издържи два 105 мм фугаса я не, докато издебваш примерно Тигър 2 и докато той се занимава с твоите другарчета (в висок тиър аз сам не се движа) го заобикаляш (шермънът е много повратлив) и (напъва ме пошла аналогия) и си го помпиш отзад с фугаси, първо някъде около задвижващотоколело, може двигатл д аму гръмняш, може и верига...пък ако е някоя голяма самоходка си е убер забавно....това най-често се получава в град...но за съжаление съотборниците обикновено ен се осещат че аз като с епоявя зад ъгъла всичко почват с мене да се занимават и е техен ред (на съотборниците) да излезнат и да се възползват от смута който създавам.
    Ъъъ, не се бях сещал да тваря фугаси в п4-ката. Аз все гледам да им пробивам ламарините Доста ме дразнят и танкистите с техните радостни възгласи, как даже и драскотина не сме му били направили.... В този ред на мисли, дали има вариант да накарам екипажите да говорят на немски ?
    Analog man...

    Comment


      pkolev написа Виж мнение
      Друга кофти черта на П4 е, че е тотално неповратлив когато не е на асфалт. В мочурищата и тревите е като шейна Така ли са и другите му събратя от тиър 5 по другите тех. дървета?
      При арийците,естествено Леопарда и VK-то след него са убер повратливи, и с добра скорост.Доста маневрен е и Pz III/IV.Руското чудо Т-50-2 оставям без коментар,щото е така нагрухано ,че ми се драйфа.По мое мнение Т-34-ката е дори леко спънат в играта,спрямо това на което са ме возили,въпреки това пак е приличен.При сащианците мисля,че М5 и М7 са доста игриви,само не помня кой точно беше тиър5 от тях.Естествено любимеца е Чафи-то,има си всичко да скача като козичка хахаха

      pkolev написа Виж мнение
      Ъъъ, не се бях сещал да товаря фугаси в п4-ката. Аз все гледам да им пробивам ламарините Доста ме дразнят и танкистите с техните радостни възгласи, как даже и драскотина не сме му били направили.... В този ред на мисли, дали има вариант да накарам екипажите да говорят на немски ?
      Оръдието L70 си пробива прилично и с фугаси.Натовари му маскировъчна мрежа,оптика за 25% радиус от седеж и 10% скорост на презареждането и можеш да си правиш парички с него доста след като си извъртял това ниво.Заема само 1 слот в хангара,а е доста полезен.Отделно добре качва умения на екипажа и може да ти го ъпгрейдне напълно още преди да си взел втората Пантера
      Last edited by bigbeer; 24-10-2011, 14:54.

      Comment


        Оръдието L70 си пробива прилично и с фугаси.Натовари му маскировъчна мрежа,оптика за 25% радиус от седеж и 10% скорост на презареждането и можеш да си правиш парички с него доста след като си извъртял това ниво.Заема само 1 слот в хангара,а е доста полезен.Отделно добре качва умения на екипажа и може да ти го ъпгрейдне напълно още преди да си взел втората Пантера
        Тук си доста прав. Екипажа се разви от 75 до 100, а аз още не съм успял да ресърчна следващият тиър. Ще направя няколко игри с фугаси и ще споделя после впечатления, но определено ме накарахте да погледна как са братята американци в това отношение. Може да повъртя малко игри със съответното ниво в хамериканското дърво, че да отключа Шърман-а...
        Analog man...

        Comment


          Шърман ае страшилище в смсъл мноого е удобен и приятен. аз вчера си взех Джъмбо, и ще видим кога ще има време да го пробвам.
          Иначе Е8 е много приятен също, а като му сложиш стабилизатор и може на воля да си подскачаш насам-натам.

          Comment


            Aaaaaaaaaaaaaaaaa Джъмбото е кеф на стероиди
            вървя си, стрелям си, разну щугоме ми с еплещят, и почти нищо не ми правят, кеф, само да съберем експи да ис вземем ново окачване и д асложа друго оръдие

            Comment


              При мене нещата стоят така в момента:

              100К xp и 6М кредита до Е-100

              1М кредити до Т34 (че го прескочих по пътя към Т30, но скоро ще го сменят с М103 и не трябва да изпускам като го дадат като бонус премиум танк)

              GW Panther си цъкам редовно, но не бързам за GW Tiger, че страхотно ми харесва.

              Всичко друго си го цъкам от време на време за кеф.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                При мене нещата стоят така в момента:

                100К xp и 6М кредита до Е-100

                1М кредити до Т34 (че го прескочих по пътя към Т30, но скоро ще го сменят с М103 и не трябва да изпускам като го дадат като бонус премиум танк)

                GW Panther си цъкам редовно, но не бързам за GW Tiger, че страхотно ми харесва.

                Всичко друго си го цъкам от време на време за кеф.
                Установих, че за големите танкове проблемът са ми парите. Опитът се изкарва сравнително бързо, ако можеш да прехвърляш свободен, но парите винаги са ми проблем.
                В момента съм събрал 4 млн, и отчаяно цикля с Хъмел и GW Panther за парици...
                Наличните ми премиум машини - Pz V/IV и бонусния Шърман - просто нищо не вършат в това отношение... КВ и Хъмел ги слагат в малкия си джоб като доходност.

                Снощи например с КВ - бях в долната част на таблицата, с общо 6 изстрела със 107мм направих 3 фрага и един повреден, който остана на 7% - нагрухтях почти 30к чисти пари

                За Е-100 си приготви и 60к опит за второто оръдие. За градски карти е безценно - удряш по един път и забравяш. На големи разстояния не върши много работа - стандартното оръдие е доста по-точно.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Снощи за пореден път бях вбесен на тъпата мачмейкинг система. Бяхме трима в платун - един с тиър 3 и двама с тиър 4. От 20 игри, в 16 бяхме мачвани с тиър 8. Когато си с тиър 4 лек танк срещу тиъри 7 или 8, единственото което можеш да направиш е да помолиш някой от вашият отбор милостиво да те застреля. Просто кошмарно трудно е. Даже скаутинга е почти невъзможен.

                  Съвсем по-друг начин стояха нещата когато бяхме мачвани с тиъри около нашите, плюс минус един. Има възможност да се промъкнеш и даже да те уцелят пак оживяваш и можеш да разкриеш цели за артилерията или да опукаш тяхната.

                  Днес мисля да им напиша един пост във форума. На път са да ни откажат и тримата, защото си е абсолютно губене на време да се опиташ с PzKpfw 38na да пробиеш бронята на IS-3 например... Надявам се да ми отговорят положително...
                  Analog man...

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Установих, че за големите танкове проблемът са ми парите. Опитът се изкарва сравнително бързо, ако можеш да прехвърляш свободен, но парите винаги са ми проблем.
                    В момента съм събрал 4 млн, и отчаяно цикля с Хъмел и GW Panther за парици...
                    Наличните ми премиум машини - Pz V/IV и бонусния Шърман - просто нищо не вършат в това отношение... КВ и Хъмел ги слагат в малкия си джоб като доходност.

                    Снощи например с КВ - бях в долната част на таблицата, с общо 6 изстрела със 107мм направих 3 фрага и един повреден, който остана на 7% - нагрухтях почти 30к чисти пари

                    За Е-100 си приготви и 60к опит за второто оръдие. За градски карти е безценно - удряш по един път и забравяш. На големи разстояния не върши много работа - стандартното оръдие е доста по-точно.
                    Прави впечатление, че високите тиъри предпочитат да се скатават и да чакат цели. Снощи в поне 10 от игрите никой не се мръдна от лагера ни. А имаше всякакви прасета нагрухани...

                    Друго впечатление, е че болшинството взели си висок тиър са май деца. Смело си взимат ИС-3 и се бухат с 5 врази без да се крият или опитват да предпазят...
                    Analog man...

                    Comment


                      Когато си в платун, мисля, че мачмейкинга ви отчита като по-силни танкове, съответно влизате в по-тежки битки.
                      Случвало ми се е три танка Т7 (примерно аз с Тигъра и още двама - с ИС и Т-29) да ни хвърли в битка срещу ИС-7... почти безнадеждно.

                      Високите тиъри - да, редовно си чакалеят. Според мен го правят предимно хора без премиум акаунти, защото при тях е по-трудно да си плащат ремонтите, съответно предпочитат да се крият и дебнат. Не че ги спасява особено... Когато 1/3 от отбора се кашира и не помага, другите измират бързо, после кашоните и те един по един...

                      Аз лично се каширам само ако съм с артилерия, и то не винаги
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Aaaaaaaaaaaaaaaaa Джъмбото е кеф на стероиди
                        вървя си, стрелям си, разну щугоме ми с еплещят, и почти нищо не ми правят, кеф, само да съберем експи да ис вземем ново окачване и д асложа друго оръдие
                        Абе,казвах аз,ама кой да ти слуша

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          Абе,казвах аз,ама кой да ти слуша
                          Какво е Джъмбо ?
                          Analog man...

                          Comment


                            Шърман Джъмбо, нов танк в американското дърво - вкараха го с последния пач.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              pkolev написа Виж мнение
                              Снощи за пореден път бях вбесен на тъпата мачмейкинг система. Бяхме трима в платун - един с тиър 3 и двама с тиър 4. От 20 игри, в 16 бяхме мачвани с тиър 8. Когато си с тиър 4 лек танк срещу тиъри 7 или 8, единственото което можеш да направиш е да помолиш някой от вашият отбор милостиво да те застреля. Просто кошмарно трудно е. Даже скаутинга е почти невъзможен.

                              Съвсем по-друг начин стояха нещата когато бяхме мачвани с тиъри около нашите, плюс минус един. Има възможност да се промъкнеш и даже да те уцелят пак оживяваш и можеш да разкриеш цели за артилерията или да опукаш тяхната.

                              Днес мисля да им напиша един пост във форума. На път са да ни откажат и тримата, защото си е абсолютно губене на време да се опиташ с PzKpfw 38na да пробиеш бронята на IS-3 например... Надявам се да ми отговорят положително...
                              Грешката си е изцяло ваша.Взвод се прави само целеви.Каква цел гоните с 3 малки скаута ? Къде ви е оръжейната мощ? Къде ви е бронята? Как ще компенсирате?
                              Ако искате тройна игра то структурирайте групите по-практично.Ето ви няколко идеи.

                              вариант1: - 2 Хетзера(заменими са с М3 Лий или ъпгрейднат Т-28) с ъпгрейднати пушки.Най добре разбира се става с 2 Щуга + скаут А-20 или Леопард или М2ЛТ до М3/5 Стюарт.С този вариант хващате една открита площ и я контролирате изцяло.В град контролирате основно кръстовище и няма кой да мине соло от там.Само масиран щурм над 4 машини може да ви преодолее.

                              вариант2: - Веспе + КВ+ скаут от горния вариант или класен скаут Т-50,Т-50-2.Скаута разкрива,КВ-то спира мерака за пробив,а арта методично доубива.

                              вариант3: - Хуммел + 2 М10,ако може и М36.Тук ПТ-артовете имат и броnя и купол и мощ да контролират терена и сами да разкриват,а арта е достатъчно мощен да бие до тиър8.Единия М10 може да се смени и с макс ъпгрейднат Pz IV.Все пак е по-практично да са ПТ-артове,защото имат бонус разкриване и маскировка.

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Когато си в платун, мисля, че мачмейкинга ви отчита като по-силни танкове, съответно влизате в по-тежки битки.
                                Случвало ми се е три танка Т7 (примерно аз с Тигъра и още двама - с ИС и Т-29) да ни хвърли в битка срещу ИС-7... почти безнадеждно.
                                Така беше до преди няколко пача, вече няма значение дали си в platoon или не, но все пак matchmaking-a изчислява срещу какво да ви пусне спрямо най-високия tier танк в platoon-a, та е добре да играете еднакви tier-и за да няма ощетени. Аз често играя с едно приятелче двамата в platoon 5-6-7 Tier еднакви heavy танкове и доста често ни пуска най-отгоре в класацията, даже май винаги сме над средата.

                                Снощи за пореден път бях вбесен на тъпата мачмейкинг система. Бяхме трима в платун - един с тиър 3 и двама с тиър 4. От 20 игри, в 16 бяхме мачвани с тиър 8. Когато си с тиър 4 лек танк срещу тиъри 7 или 8, единственото което можеш да направиш е да помолиш някой от вашият отбор милостиво да те застреля. Просто кошмарно трудно е. Даже скаутинга е почти невъзможен.
                                Леките танкове, до колкото си спомням, могат да ги пускат в до 4-5 tier-a по високи битки, освен това ако искаш да си скаут си на грешния клон на дървото, насочвай се към VK2801
                                Реално погледнато ако искаш да гърмиш по по-тежко бронираните танкове ще трябва да минеш на някой Heavy танк, TD или на Medium с фугаски, леките танкове са за скаутване и за трошене на артилерии.
                                <<..........>>

                                Comment

                                Working...
                                X