Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ne go podu`waj `e artileriята е беззащитна, нямаш идея колко такива дето си го мислят съм опукал, в една игра на енск баш трима, силно ме изумиха, но и т еможе да са си мислили "хоп открихме го, лесен фраг"...просто артито може да те изпари с едно попадения, тъй че се подхожда мнимателно...пък и не знаеш кой и къде го пази.
    Леле какъв боклук е Т-28 и как ме дразни.

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      пък и на всяка карта има достатъчно много прикрития...каза запаленият артилерист
      Е има да, ама да се криеш като мишок през цялата игра не е много забавно а и се случи веднъж да ме пуснат на Прохоровка, където всичко беше открито и прикрития не видях (само шума) или не успях да стигна до такива щото ме очистиха за норматив
      (\_/)
      (°_°)
      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

      Comment


        На Прохоровка през полето си е самоубийство. Освен ако не сте целият отбор, тогава е друго...
        Но самотен да тръгнеш напред, даже и с цел да разкриеш противника - само се жертваш.

        Иначе си прав, от едната страна няма солидни укрития, само храсталак и една траншея отпред, но и тя не спасява. Там е по-добре с групичка да тръгнете нагоре по баира и да слезете през гората.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Koj kazal да се криеш като мишок? упражнението се нарича "с прибежки и припълзявания", ти си с бърз и маневрен танк, от прикритие на прикритие...ако искаш геройски д ацепиш напред тогав аи тежък няма да те спаси, колкото до прохоровка там може ако си в северната част да припълзиш до протувника ..леко...им аедни храсти, ако си на 15 метра зад тях все още няма да те виждат,дори като стреляш...и се иска един с бинокъл да засветва чуждат апозиция...или ако ти си лек и имаш такъм , и има артилерия...да с епромъкнеш, да ис кроткаш...и да си вземеш половинат аот експито което артилеристите ще направят...
          леките имат поне 40 м по-голяма видимост от другит емашини, т.е това е постижимо....но трябва да се внимава.

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            Но самотен да тръгнеш напред, даже и с цел да разкриеш противника - само се жертваш.
            Не съм съвсем съгласен.Има играчи специализиращи в това да са "светулки" .Теглят здраво напред,минават на скорост през противниковото разположение и отстрелват САУ-тата им,ако се налага дори като камикадзе.За това си изпълнение получават маса опит в края на битката.На повечето карти добрата светулка може да предреши битката още в самото и начало.А ако тръгнат група от 3 такива,могат да вземат играта в рамките на 2-3 минути.Да артилериите са мощни,но и страшно бавно презареждат,трудно маневрират и бронята им е калпава.След демаскирането им е чист късмет да се справят дори с един Т-50.Срещу няколко,нямат дори теоретичен шанс.От друга страна една добре охранявана артилерия прави маса поразии сред противниковите ТТ.За съжаление това предполага екипност в битката ,която трудно се постига.Любима тактика ми е да застана броня в броня с Арта или ПТ-то.Като си го заклещя се отстрелва на спокойствие.Просто завърташ купола и пуцаш и ако няма кой да го пази,само стои и гледа как мре.Ако остане под 5% може дори да върнеш леко назад и да си направиш кефа да го унищожиш с таран.Обикновенно арта е доста по-висок клас и взимаш много опит за такова изпълнение.Днес в първата битка си отстрелях един Фердинанд и един Обжект по този начин.Удоволствието е голямо.

            Comment


              В тези случаи - да, съгласен съм. И аз обичам да играя скаут.
              На нивото на Warlord - Панцер 2 - повечето танкове са леки и от време на време средни, функцията на светулка е почти липсваща - всеки танк практически може да е скаут.
              Ако няма инсталирана подходяща екипировка за скаут е безсмислено да тръгва напред сам. Ще разкрие 3-4 танка от предната линия на противника, ако изобщо успее да стигне до там преди да го разстрелят.


              А ето един интересен материал на тема камуфлаж и прикриване в играта - на руски език.

              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Всичко това ако никой не пази артито аз понеже играя дост акато такъв...и когато не съм гледам да ги паза...вчера примерно (това с еканех д аго пиша по пово дколко удобен е М4А3Е8) на карелия...бяхме на 1/3 на картата ти гледам един лек прелита...и гледам две артита и никой друг в базата...а и т екацанли убер глупало...на открито...върнах се, гръмнат Т-50-ката...вярно единият арти го загъбихме...ама никой не може д апомогне на тъпите...какво правеше штоя на долнат аплощадк аи ама СЪВСЕМ н аоткрито? та върнах се, после пак на фронта, бум бум два парцала и капнахем базата, 0 демидж по мене само т-50-кат ами повреди веригата...това по темат аколко удобен маневрен и т.н,т е шермъна. а артилерият апо моему трябва да се пази в началото от средни, когато и ако битка анапредне те имат скорост д анаваксат основната група. Друг върос е че и артилерист трябва д амисли като се позиционира, и ако се губи играта да се гътне последен. С ниските тиъри артилерия аз се движех близо зад нашите, първо защото так аи так не достига далекобойност, после за д аме пазят. при тях и скорострелност ае ниск аи докато се презарежд аима време да се препозиционираш. От американскит еприисйат е много забавен, стреля дост абързо, доста дочно, и покрива практически цялата карта.

                Comment


                  Още съм доста дървен, прибежките и припълзяванията не ми се удават много-много сега от руските минах на Т-26 да видя как е, и с него най-накрая успях да мина Прохоровка, сега видях, че покрай десния фланг има жп линия с насип та покрай нея. Направо ги попиляхме тоя път 14:2 фрага преди целия ни отбор да им влезе с мръсна газ в базата
                  (\_/)
                  (°_°)
                  (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                  Comment


                    Офф, много съм зле, за Прохоровка ставало въпрос... Аз през цялото време си мисля и обяснявам за Малиновка
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      To i аз за Малиновка си мислех...значи причината не е в нас

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        а и т екацанли убер глупало...на открито...

                        По някога е по-добре да спреш на открито, отколкото да се "скриеш" в единствения храст в околността.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          понякога...ама баш на карелия, и то на втората площадка дето се вижда от другият край на картата.
                          Иначе днеска тончо такива дето в "единственият храст" се крият опатках трима, на лейквил в долната част на каньона, ей така контролно пуцнах някоко пъти с каубицат аи получих радостни възгласи по радиото...а тия хем виждат/осещат че ги пуцам и продължават там да си стоят

                          Comment


                            хм, уж обещаваха слотовете в гаража да са по 150 злато но при мене са по 300

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              хм, уж обещаваха слотовете в гаража да са по 150 злато но при мене са по 300
                              Не е само при теб.
                              М7 се оказа учудващо приятна машинка, а QF разплаква наред.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Не четете внимателно.

                                Enlarging barracks are half off (150 gold).

                                Казармата, не гаража.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X