Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Eдна кръвна група Oпит от първата победа за деня - удвоен ??? Как по 5 ,на кой сървар това ? И аз искам !
    Last edited by bigbeer; 14-10-2011, 10:28.

    Comment


      Уф че гадост, аз утре трябва д апътувам на една среща и ще го изпусна.
      а защо не показвате "персонал ачивмънт"" страницата, там има по-интересни неща.

      Comment


        Gaden Gogi написа Виж мнение
        Ex, ako rusначетата ен ги избият комплексите с британската линия ще да е изключително приятно да се играе, да се препуска насам натам с Кромуел или комета
        Има ли идея кога се очаква да пуснат Британските? 4 нации ли ще оставят,или подготвят и Франсета примерно ?

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Eдна кръвна група Oпит от първата победа за деня - удвоен ??? Как по 5 ,на кой сървар това ? И аз искам !
          На европейския. Промоцията е по случай Битката за Москва.
          Би трябвало и на американския да тече същата промоция.
          За руския - мисля, че ще е през ноември или декември.
          Last edited by feersum; 14-10-2011, 10:48.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            И аз влезнах в играта преди няколко дни, като цяло е доста доволна, най-вече щото сетовете са кратки и не губи толкова много време като стратегиите и дори като 3Д екшъните.

            Сега съм на Пц-2 и си е направо като лимузина в сравнение с Лайхттрактора сложих го да гърми с 20-мм "Флак" и скоро ше се натрупат кинти и за по-добър двигател.
            Това, което на пръв поглед ме дразни са ПТ артилериите, които държат цялата карта в обхвата си и могат да те изплющат навсякъде без нищо да можеш да им направиш.
            (\_/)
            (°_°)
            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

            Comment


              Изобщо не е така, ПТ-та аса си доста врткави з аигра, пък и не държат цялата карта...има си видима дистанция...

              Comment


                Warlord, просто не им давай повод да те отстрелват
                Не се кашонирай в храсти и не спирай за повече от 4-5 секунди на открито - артилеристите обичат статични мишени. Машината ти е бърза и повратлива - използвай го: с артилерия е доста трудно да уцелиш движеща се цел.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Warlord-под ПТ артилерия самоходната артилерия ли имаш предвид или противотанковата?
                  Иначе на ниските тиъри е много забавно да си артилерист и да пуцаш по несвикналите още...после тръгват да се изхитряват гадовете...пък и танковете стават по-държеливи...

                  Comment


                    иначе промото не е само за 5х експи, имаи танкове на половин цена, и слотове пак на половин....авно е подходящо време да изработим малко експи за един КВ и да си накупим слотове

                    Comment


                      Според мен има предвид точно САУ-та.
                      Сега е идеалният момент да се натрупа ударно ХР. Имам 8 или 9 елитни танка, при средно 6-7к за хубава победа х 3 дни промоция - над 150 хиляди излизат
                      Ето например Hummel-a ми - за победа с 8 убийства 7790 опит и купчина пари И медал на Фадин.

                      А и някои определени танкове дават двойни пари - КВ и PzIV например.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        А самоходната имам предвид да, то друга в играта май няма. Абе незнам дали е цялата карта, ама ме дразни тва, че те могат да ме гърмят, а аз в същото време - не, защото не ги виждам никъде въпреки, че въртя купола на 360 и се движа съвсем спокойно ме дотрошват гадовете. Беше големо чудене що така, преди да открия, че има и артилерии в играта )
                        (\_/)
                        (°_°)
                        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                        Comment


                          Гърмят те само ако те виждат, т.е. ако някой от противниците те е видял, ще те види и артилерията.
                          Обикновено няма да ги видиш, артилерия на предната линия не седи, освен ако не е някой самоубийствено настроен

                          Обхватът не е цялата карта, особено на малките артилерийки. Чак след Тиър 4-5 покриват цялата карта.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            пък и на всяка карта има достатъчно много прикрития...каза запаленият артилерист

                            Comment


                              Панцер 2-ката е достатъчно бърз и маневрен,за да опука всяко САУ на картата без да го докоснат.Просто влизай на скорост и ги търси по високите терени.Обичат да се кашират там за по-голям обхват.Ако не са в екип САУ-тата са сигурни и беззащитни жертви.В момента в който се разкрият,няма какво да ги спаси.Щтом те дразнят,продължи развитието си с танковете Pz II Luhs -> Leopard -> VK2801.Тези са класическуте САУ-убийци от немска страна.Pz IIIA -> Pz III -> Pz III/IV -> VK30001 могат да вършат същата работа с малко повече практика.Но ако държиш да правиш основно това,то Т-50-2 е незаменим за момента в тази роля.Като цяло на Европейския сървар е скучно.Вървиш и пуцаш безпроблемно,без да има кой да те спре.Далеч по-напрегнато е на руския,където опитни играчи се пускат с малки,напълно ъпгрейднати машини и се играе почти само отборно.Там всяка непредпазливост се наказва и за начинаещия е доста добра школа.Геймър започнал на Рашънския с лекота се адаптира към Сащианския или ЕУ-то,но такъв започнал на (детските),попадне ли в руския му се разказва играта.Проблема е,че,естествено всички надписи и гласови съобщения са рашънски и малко дразнят несвикналото ухо.

                              Comment


                                Според вас дали дулната спирачка на оръдието (muzzle brake) влияе върху камуфлажа и демаскирането на танковете в играта при стрелба?
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X