Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз си продадох Хумела в момента в който отключих ГВ Пантер.

    Е-75 е много подвижен за класа си... да не би да не си отключил 1200кс двигателя? Той е същия като от Е-50.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Така взех си Т-34. Моля Ви посъветвайте ме с какво оръдие да го играя с 76mm 57mm.

      Comment


        57мм определено.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа Виж мнение
          Аз си продадох Хумела в момента в който отключих ГВ Пантер.

          Е-75 е много подвижен за класа си... да не би да не си отключил 1200кс двигателя? Той е същия като от Е-50.
          Не съм издрапал до Е-50.На линията на средните още съм c Pz III/IV.Предпочетох първо да развия Американските.Паралелно събирам за шаси на Е-75,довършвам Pz III/IV и бия за удоволствие и парички с американските.

          Comment


            ha, ха Карелия някой от скалите са прозрачни, или поне меме през скала ме гръмнаха в D3 мног неприятна изненада

            Comment


              Имам поредния въпрос:
              Как трябва да се прицелвам аз винаги чакам кръгчето(мерника) да стане възможно най-малко, а през това време вече врага ме е ударил поне два пъти, ако не стане кръгчето малко просто ни ги оцелвам.

              Comment


                Worcho написа Виж мнение
                Имам поредния въпрос:
                Как трябва да се прицелвам аз винаги чакам кръгчето(мерника) да стане възможно най-малко, а през това време вече врага ме е ударил поне два пъти, ако не стане кръгчето малко просто ни ги оцелвам.
                Цели ги, преди да са те видели.
                Иначе - да, ако кръгчето не се свие, нямаш много шанс да уцелиш отдалеч. Изобщо на руските танкове оръдията не са особено точни.
                А-20 и Т-34 са маневрени, пробвай да въртиш кръгчета около някой лош и да го помпаш отблизо
                Last edited by feersum; 19-10-2011, 10:00.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Здравейте,

                  Снощи и аз се включих в манията WoT
                  Пуснах се на европейският сървър, с ник DALT. По едно време видях играч с ник Gollum

                  В развитието стигнах до Light Tank PzKpfw 38 (t) (цел Т4 и Тигър) и трябва да споделя, че в момента играя ролята на фраг. Постоянно ме пуска в компанията на тиер 4 и тиер 5 хиени и обикновено с жалката ми пуцалка нямам абсолютно никакъв шанс да оцелея, камо ли да направя някоя точка

                  Чудя се дали като се развия до Тиер 5 ще ме пуска с Тиер 3, за да си го върна ) Днес смятам да отделя малко време за да проуча разни тактики за оцеляване. Ако имате някакви съвете - моля, ще са добре дошли
                  Analog man...

                  Comment


                    Добре дошъл
                    Като стигнеш тиър 5 ще те пуска с тиър 3 и ще отмъщаваш... ама ще те пуска и с тиър 7
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Light Tank PzKpfw 38 си е съвсем прилична машинка. Иначе ако имаш възможност играй по-рано през деня, тогава обикновенно ням атолкова много играчи с висок тиър машини, респективно те пуска по-често с такива като тебе, иначе за всеки случай зареди боекомплекта на половина с фугаси и ако има колеми машини ги стреляй с тях, другот е да си подбираш танко изтребители и артилерии и да ги пукаш отзад.
                      Също така дръж всякакви женски индивиди далече докато играеш, много урочасващо действат.

                      Comment


                        До колкото се зачетох от мен се очаква да играя като скаут. Въпросът е, че 38-цата е ужасно бавна... Чудя се..ако се върна назад в дървото и си взема 35-ца или Трактор и се заиграя с тях, дали няма да трупам повече опит, респективно да се развия по-бързо...(тук предполагам, че опита и кредитите са общи)
                        Analog man...

                        Comment


                          Само кредитите са общи.
                          Опитът е ограничен към конкретна машина. Обаче, ако research-неш всички модули на даден танк + следващата машина, танкът става елитен, и натрупаният на него опит можеш да го конвертираш във free experience срещу злато. Тоя free опит можеш да го използваш на всяка една машина.

                          Иначе не мисля, че има смисъл да се връщаш към 35t и трактора за опит и пари. 38t не е чак толкова бавна, но трябва да отвориш най-добрите окачване и двигател.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Мда...Снощи инвестирах опита в 45мм оръдие, което явно е грешка. 38т май се играе с най-добрият двигател, окачване и 20мм пуцалка за скаутване. Тази сутринт преди работа се пуснах в три битки с 45 милиметровката и от 30-ната изтрела най-честата реплика на екипажа беше гордото "Даже не го одраскахме"
                            Analog man...

                            Comment


                              По едно време видях играч с ник Gollum
                              Не съм аз - никът е достатъчно разпространен . Сигурно бих се пробвал с тази игра (звучи забавно), но ме преследва хроничен недостиг на време.

                              Comment


                                Хм, 38t обикновено го играя с 47мм оръдието. Срещу танкове от същия и по-нисък тиър върши работа, срещу по-големи - изобщо не се занимавам да стрелям, само ги скаутвам
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X