Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    T-34 ne e mnogo po-stoка, моят е напълно ъпгрейднат,с хубав екипаж, и е мнооого туткавои неповратлво нещо, и оръдията не ми харесват...шермъна е къде по-арна машина...напоследък отново си сложих 76 мм, сега събираме парички за патън
    Пършинга е доста приятна машинка, повратлив е , и почти всичко мога да дупна...поне ако се целя добре.

    Comment


      Шърмана бая си озорва моето 88мм оръдие. Инак, за да стигна до Т-54, трябва да се мине през тези чудеса.

      Comment


        tconiotconev написа Виж мнение
        И с това френско дупкало гледам бързо да си реша проблема с него от далече, че инак става лошо и много болезнено на близко
        Играя прехващач с него. Кръжа близо зад останалите и в момента в който усетя удобен момент хващам някой тежък отстрани или в гръб и той изчезва. Понякога само прелитам, вкарвам 2-3 снаряда и изчезвам ако е много напечено. Любими са ми Т28 (не Т-28), две такива съм свалил от 100% до 0%, горките нямаха шанс. Само днес ме посрами един 704 че го хванах само с 2 снаряда в барабана и като презареждам 40с колкото и да го ръчках и блокирах накрая успя да се извърти така че да ме отнесе с 1 изстрел.

        das reich ss написа Виж мнение
        Шърмана бая си озорва моето 88мм оръдие. Инак, за да стигна до Т-54, трябва да се мине през тези чудеса.
        Имаш предвид 100мм, руснаците нямат 88мм.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа Виж мнение
          Имаш предвид 100мм, руснаците нямат 88мм.
          Грешката е моя. Имам предвид ВК3001Х, че с неговото 88мм. Я ме светнете с кое оръдие ще трупам ХП и кредити най-бързо на Т-34?

          Comment


            das reich ss написа Виж мнение
            Грешката е моя. Имам предвид ВК3001Х, че с неговото 88мм. Я ме светнете с кое оръдие ще трупам ХП и кредити най-бързо на Т-34?
            Аз лично ползвам 57мм ЗиС-4 - малка гадна дупчилка. Правя лошите на игленици
            Поражението е малко, но пробива наред, пък и стреля с почти 30 изстрела в минута при обучен екипаж.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Imperial написа Виж мнение
              Играя прехващач с него. Кръжа близо зад останалите и в момента в който усетя удобен момент хващам някой тежък отстрани или в гръб и той изчезва. Понякога само прелитам, вкарвам 2-3 снаряда и изчезвам ако е много напечено. Любими са ми Т28 (не Т-28), две такива съм свалил от 100% до 0%, горките нямаха шанс. Само днес ме посрами един 704 че го хванах само с 2 снаряда в барабана и като презареждам 40с колкото и да го ръчках и блокирах накрая успя да се извърти така че да ме отнесе с 1 изстрел.



              Имаш предвид 100мм, руснаците нямат 88мм.
              Руските Т 28 много ги харесвам, защото изстрел ... и е вече е гътнат, а от там и кредити повече + опит, същото важи за Т 50 и А 20 + любимите ти леки френски перфоратори, но те + руския Т 50 гледам от далеко да ги челастря.
              С другите танкове се боря по внимателно, че там изненадите са големи, като аз ги изненадвам с моята т 34 със 100 мм оръдие.
              Вчера хлапето седна да играе ... в момента който тръгна един АМХ 12 взе че се блъсна в него и след това му пусна един снаряд в задницата. Синът ми спря за да избегне сблъсъци, но едно КВ 2 реши да му пусне един снаряд и стана така, че унищожи VK - то. Ядосах се и ги напсувах на български и изневиделица един ми писа на български , че трябва да пиша на руски.

              Comment


                Аз имам предвид американските Т28 (8мо ниво танкоизтребител). Те имат точно толкова здраве, че да умрат от пълен залп на 13/90. И са достатъчно мудни, че да нямат шанс да се завъртят като ги хвана.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Необикновено добра игра с BDSM 1
                  Чак ми идва да се похваля Общо шест жертви...

                  Victory!
                  Battle: Abbey 11 февруари 2012 г. 02:56:07 ч.
                  Vehicle: BDR G1B
                  Experience received: 2*160 (x3 for the first victory each day)
                  Credits received: 13*873
                  Battle Achievements: Top Gun
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Определено си е постижение.

                    Comment


                      Имам вече AMX-50/100 но още няма 100мм оръдие... до 1-2 дни ще го имам, но дори сега върши работа, все пак дългото 90мм пробива 212мм, а подвижността му е като на среден танк.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Аз не бях играл от ноември и тези дни се възродих пак, че ми писна Батълфийлда.

                        Comment


                          Взех 100мм оръдие на AMX-50/100, трябва да се кара с МНОГО мислене (45с презареждане на барабана...), но е брутален при правилна употреба. Задължително трябва да има дружка наоколо, за предпочитане някой с броня, който да държи вразите заети докато презареждаш.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            От известно време имам AMX 40, но чувствата са ми доста смесени.
                            Наистина бронята не е от този свят. Всичко отскача от нея, но май това му е единственото добро.
                            Танка се влачи с феноменалната скорост от 20 км/ч, не дай си боже да катериш баир. Оръдието дупчи добре и има добър демидж, но се прицелва бавно и презарежда цяла вечност.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              lele какъв ужас, всички са плъзнали с валентинки...то и аз де...

                              Comment


                                7 валентинки в нашият отбор, естествено ни помляха

                                Comment

                                Working...
                                X