Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Worcho написа Виж мнение
    Купих 107мм оръдие на Т-150 първите впечатления са зле. Имам чувството, че пробиваемоста е силно завишена в статистиките. Остана ми надеждата в двигателя.
    Не възлагай особени надежди в тази насока.Цялата линия е подчертано тромава.Ако сериозно си решил да го играеш наблегни на подходящите скилове за екипажа.С опита ще дойдат и резултатите.

    Comment


      Ами аз не знам какво съм решил да си развивам, защото по принцип съм много неорганизиран човек. Играя я от година година и четири месеца и още нямам 10тиър. Най-високия ми е 7 - Т-43. И винаги ми се струваше, че моите танкова са най-слабите и се отказвах от играта, но пак започвах и така сега съм до под кривата круша.

      Comment


        Worcho написа Виж мнение
        Ами аз не знам какво съм решил да си развивам, защото по принцип съм много неорганизиран човек. Играя я от година година и четири месеца и още нямам 10тиър. Най-високия ми е 7 - Т-43. И винаги ми се струваше, че моите танкова са най-слабите и се отказвах от играта, но пак започвах и така сега съм до под кривата круша.
        злато+тип 59= от година аз е 2 бр. 10 тиър
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          Worcho написа Виж мнение
          Ами аз не знам какво съм решил да си развивам, защото по принцип съм много неорганизиран човек. Играя я от година година и четири месеца и още нямам 10тиър. Най-високия ми е 7 - Т-43. И винаги ми се струваше, че моите танкова са най-слабите и се отказвах от играта, но пак започвах и така сега съм до под кривата круша.
          Всичко е в детайлите.За да и се насладиш пълноценно има няколко зависимости,които първо трябва да бъдат покрити и нещата изведнъж се получават.

          1/Задължително си инсталваш TeamSpeak3 и намираш активно играеща група/клан/изпушили геймъри,говорещи твоя език и готови да те коригират при всяко буксуване.В майтапи и закачки гринденето минава на заден план и почти не се усеща.

          2/Инсталираш си XVM или WoT Statistiks,по възможност двете.Така добиваш някаква,макар и най-обща представа,за реалното развитие на акаунта си в играта сравнимо с другите на твоя сървър.Каквото и да ти се струва в даден момент,веднага проверяваш до колко е реалистично.

          3/Играта е направена да носи пари на създателите си.Закупуването на премиум акаунт и пожелателно на правилния премиум танк,много облекчава нещата.

          4/Една машина се държи коренно различно като стокова и като топ конфигурация.За целта си нагрухваш някоя машинка ниско ниво с всички възможни екстри като и слагаш екипаж от изпечени убийци на поне 3/4+ скила.Уменията на екипажа променят много поведението на всеки танк.Това ще ти е машинката за чисто удоволствие.Като се вкиснеш от не-вървежна машина по високите нива,логваш тази и след няколко битки настроението се променя

          5/Изчиташ внимателно съветите на Imperial ,касаещи подобряването на играта в индивидуален план http://forum.boinaslava.net/showthre...EE%E2%E5%F7%E5 и поне месец ги следваш неотклонно,каквото и да ти се струва лично на теб,като усещане за играта.Така не се налага да откриваш топлата вода и придобиваш (при това free) адекватно игрово поведение.

          Следвайки тези насоки,остава само да гледаш,как рейтинга ти расте неотклонно и постиженията идват едно след друго.Успех!

          Comment


            баси какво става днеска, пълно е з безмозъчно олигофренчета тиим килърти...и на всичкотоотгоре не мога да ги репортна.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              баси какво става днеска, пълно е з безмозъчно олигофренчета тиим килърти...и на всичкотоотгоре не мога да ги репортна.
              В 1050 играта (на Европейския сървър) - срещнах само един път.
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_114.jpg
Views:	1
Size:	580.0 КБ
ID:	531636Click image for larger version

Name:	shot_113.jpg
Views:	1
Size:	591.8 КБ
ID:	531635Click image for larger version

Name:	shot_115.jpg
Views:	1
Size:	581.9 КБ
ID:	531637
                Ето , наслади се. като не говоря за инцидентни, това сигурно на всеки се е случвало.

                Comment


                  да уж ... голубые шалят...
                  П.С.
                  Как ще платите за злато?

                  На руски сървър, аз не имам никакви проблеми. От мобилен телефон.
                  Но как да се плати за злато в европейски сървър .
                  Искам да сложа няколко модули. Но тогава те не могат да бъдат отстранени, без златото.

                  С кредитна карта - аз не жела.
                  http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                  Comment


                    И на европейския може да се купи злато със СМС през телефон.
                    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                    Очередь возмущалась, но не расходилась.

                    Comment


                      stasun написа Виж мнение
                      И на европейския може да се купи злато със СМС през телефон.
                      Аз сега поглед по-внимателно в опциите на Европейската сайта.
                      Да. Точно така. Аз може да платите с телефон. Благодаря.
                      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                      Comment


                        Според вас, кои ТД са най-добри защото мисля да си развия и едно дърво с ТД, но не знам кой? Аз си мислех за немското дърво.

                        Comment


                          Worcho написа Виж мнение
                          Според вас, кои ТД са най-добри защото мисля да си развия и едно дърво с ТД, но не знам кой? Аз си мислех за немското дърво.
                          На високите нива немците стават много огромни, видими и привличат като магнит артилерията. След JagdPanther стават на размери като мамути, и са почти толкова тромави, с изключение на JagdPanther II.
                          Ниските нива са страхотни машини - и с добри оръдия, и със сравнително високи камуфлажни параметри.
                          Иначе кои ТД са най-добри е спорен въпрос
                          Руските имат много мощни оръдия, но сравнително неточни. Обикновено са почти невидими - имат много високи камуфлажни параметри.
                          Немските - много точни, но сравнително слаби оръдия.
                          Американските и френските - нищо не мога да кажа за тях.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Ако няма да участваш в кланови и ще спреш на ягтигъра става, фердинанта и ягтигъра са страховити противници. Иначе американската с куполи е много добра, само Т25/2 е малко по-тегав, а Т30 го нърфнаха прекалено много. Другата хубава линия, използваема в кланови е френската. Но на нея съм само до тиер 5, а казват че чак на 7 става наистина добра.

                            Comment


                              Ферди и Ягодовия Тигър ги продадох - прекалено тромави са ми. Просто не ми пасват. ЯгдПанцер Е-100 го държа само за удоволствието да набиеш 2000 демидж с един изстрел и да видиш как всичко срещу теб изведнъж се изпокрива по дупките
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Руските до Су-85 са страхотни всичките /до там съм стигнал/. Доставят голямо удоволствие при игра, но наистина оръдията им не са много точни.
                                Немските сега започнах с Т2 - Панцерегер-1 - важи абсолютно същото.

                                Comment

                                Working...
                                X