Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Worcho написа Виж мнение
    Да и аз не мога да вляза.
    Някой има ли впечатления от Т-150, защото аз мисля да си го взема.
    T-150 e dosta priятана машина, достатъчно подвижна, прилично въоръжена, нищо особенно, но приятна...и на мен поне добре ми изглежда.
    Колкото до сървъра- явно нещо се е збозило...и то точно в деня ми за игране, и ще ми отиде премиума...който сигрно ще компенсират през седмицата когато няма време за игра

    Comment


      Сървъра вече работи

      Comment


        На смълчаните полета тракат коледни танкчета,
        писан танк премина в бялата пъртина

        Бум, бум, бум, бум, бум, бум
        Бялата пъртина..

        Бягат танкчета игриви,
        мятат заскрежени вериги,
        път из преспите се вие,
        и кашиците се крият.

        Бум, бум, бум, бум, бум, бум
        кашиците се крият.

        ТД-та в снега се гушат,
        а оръдията пушат,
        сякаш баби са запрели
        пухкави къдели.

        Бум, бум, бум, бум, бум, бум
        пухкави къдели.

        Click image for larger version

Name:	shot_070.jpg
Views:	1
Size:	536.4 КБ
ID:	531394

        Няма рима навсякъде, но не съм поет, а прост виртуален кемафин
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          хехехехе... Песенчицата кефи! Браво!
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            подбирам си аз какви премиуми д аи скупя, и чета за макс че имал второто най-голямо накланяне на оръдеито...и се питам кой им апо-голямо? за надоло иде реч, за макс дават -15 градуса

            Comment


              Аз си взех дебелия макс още като излезе... ама нещо не успявам с него. Не съм TD-ист явно
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Аз на тестовият го пробвах, и не ми хареса, хоризонталният ъгъл на насочване е твърде малък, което налагане местене на корпуса, с което се губи камуфлажа и рогатката...търсех си замяна на Мардера, но явно не е това

                Comment


                  Аз си купих "Дебелака" и до момента не съм съжалявал. Твърде особена машина е, но носи доста приятни емоции. С него вече имам Халонен, Караул и доста други медали. Ас станах доста бързо. Ползвам го за трениране на екипажа от Ферди и Ягата. Машината е много капризна към картите, но падне ли се в поносим отбор и избереш ли позиция в която можеш да ползваш прекрасния обзор, невероятните ъгли на вертикално насочване на оръдието и правиш чудеса. Скоро си изкарах Халонен на магистралата претрепвайки Т32, ИС3, Т34 които ръшваха нашата база в която бяхме само аз и едно ИС. Хубаво ги тръшнахме, но при опит да им капнем базата техния Чърчил7 ни опука и двамата. Та, машината е много приятна, но трябва дати допада точно този тип игра. Бавна, неповратлива и направо "Стъклена" за попаденията на враговете е, а и снарядите са изключително скъпи за нейния тиър според мен.

                  Comment


                    M-дааа, както са напомпилъ това отвращение Тип59 вече ми прибива Супер Пършинга както си иска....

                    Comment


                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                      Супер забавно.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        M-дааа, както са напомпилъ това отвращение Тип59 вече ми прибива Супер Пършинга както си иска....
                        Не се оплаквай излишно.
                        Буфнаха пробивността само с 6 мм, което вервай ми, не се усеща въобще.
                        Проблемът ти е друг. Едно, че СП си има бая слаби места и народа ги знае, две имаш подкалибрени, които дупчат 241 мм, което е достатъчно да те продупчи навсякъде и трето, повечето Тайп карачи са доста опитни.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Аз също не съм особенно некадърен, а колкото и да са опитни от 100+ метра не може челно д аоцели слабите места. после аз също имам подкалибрени но съвсем не винаги дори с тях я пробивам тая измишльотина.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            а колкото и да са опитни от 100+ метра не може челно да уцели слабите места.
                            Ако Т34 може значи и типчето може.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Т34 няма особенна нужда да се цели по слабите местами се налага да го правя с него

                              Comment


                                Честита и весела Коледа, колеги! Да сме живи и здрави! Успехи в реалността и по виртуалните бойни полета!
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X