Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Старият войник и неговата машина.

    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      За първи път в кариерата ми до сега не ме пуска в играта, защото сървъра бил претоварен?!
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        На мен ми показва такова съобщение, когато сървърът е крашнал или има непредвидена подръжка.Даже ми се е случвало да ми пише, че има опашка и да чакам, но сървър реално да няма работещ.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          И мен не ме пуска, а тъкмо ми беше потръгнало. Явно имат някакъв срив на някой от сървърите. Тъкмо бях започнал да сея безчинства с Риса и T1 - от няколко дни играя само ниски тиъри и ми действа много релаксиращо.

          Comment


            Според непотвърдени слухове тази вечер са ударили ЕС сървъра с DDoS атака
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Ех, по дяволите. Точно през уикенда когато малката и майка и са си легнали и са тихи и аз да не мога да си поиграя - лош късмет

              Comment


                Влязох успешно!
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  От около един месец си купих нов лаптоп с доста добри характеристики и по-специално гледах за възможно най-доброто видео. Всичко си вървеше като по вода. Бях сложил всичко на максимално в настройките на графиката и играта ми вървеше с 45-50 fps. От скоро забелязвам, че в никакъв случай не мога да надвиша 30fps направих всичко на минимално пускам и пак само 30fps, а преди на минимално имах по 160. Някой да има идеи защо се получава така ?

                  Comment


                    И аз съм забелязал ,че върви по-зле играта след последния пач.

                    Comment


                      Наблюдават се разни аномалии напоследък, да.
                      Най ми е странно, как сървъра понякога ме държи в изчакване 20 - 30 секунди, въпреки, че има 150 000 човека в него.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Наблюдават се разни аномалии напоследък, да.
                        Най ми е странно, как сървъра понякога ме държи в изчакване 20 - 30 секунди, въпреки, че има 150 000 човека в него.
                        Снощи чаках 1 мин 46 сек при опашка 3к+.... Същите проблеми ги имаше и през уикенда по различно време.
                        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                        Comment


                          Хм, някой играл на руския сървър спомня ли си при колко играчи пуснаха втория и третия клъстер? Току-виж и на нас ни пуснали още един
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Хм, някой играл на руския сървър спомня ли си при колко играчи пуснаха втория и третия клъстер? Току-виж и на нас ни пуснали още един
                            Гонеха 300к кат ги пуснаха, аз тогава само там играех...
                            Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                            Comment


                              1951 написа Виж мнение
                              Наблюдават се разни аномалии напоследък, да.
                              Най ми е странно, как сървъра понякога ме държи в изчакване 20 - 30 секунди, въпреки, че има 150 000 човека в него.
                              И аз го наблюдавах но само с Матилдата, и веднага излизах предполагайки че просто повечето играят Т6 заради промото и ако ме пусне ще е в безкрайно неприятна битка(поради липса на подходящи машинки). с другите тиъри нямаще проблем.

                              Comment


                                Забелязал съм, че ММ разхвърля около 300-400 играчи на един път след това започва пак да структурира мачове.Когато на опашката са 2500++ трябва няколко пъти да разхвърли, за да дойде твоя ред.
                                Вчера имаше един момент в които се чакаше по 1 минута гледах, че в момента в който организира мач за 400 играчи, нови 250+ се нареждаха на опашката.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X