Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз трябваше да започна отначало на тестовия сървър поради тоталната некомпетентност на тия друзя... още съм на Т29...

    За сега само мога да коментирам, че някои от новите вторични умения ще са задължителни (например офроуд за шофера).
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      Руснаците са си задници. Вече ме утрепаха веднъж наши, а друг ме псува на нацист. Аз пък го напсувах на чист руски и оня не се обади повече
      На мене ми го изтриха мението като казах същото...а си нацист защото си на евро сървъра, иначе щеше да си негър много са зле горките, ама докато петролът висок ще са все едно с редбул.

      Comment


        Иначе новите вторични умения са доста интересни...иначе на механик-водача аз слагам сммут райд...понеже се водя със средн танк обикновенно и стрелям в движение....което ме подсеща да се похваля- вчера сМ5 с 75 гаубида, от 520 мм цъфнах два пъти последователно един движещ се тигър, и дват апъти критични щети
        аз бях на левият фланг той на десноия, през цялото поле на степите...ако бях с хелката щях да го отвея...иначе за много приятно новите американски ТД-та но виждат много близо, но няма такава подвижност...М18 с бинокъл и радист научен да гледа далече, може да се получи шейтанска машина....

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          Руснаците са си задници. Вече ме утрепаха веднъж наши, а друг ме псува на нацист. Аз пък го напсувах на чист руски и оня не се обади повече
          Гледай какво става ако си с _US таг... не смей да пишеш нищо в чата че да не те забележат... добре че в момента ползвам акаунт дето няма нищо след себе си че не ме знаят откъде съм.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Значи те са задници, ама когато разкажа как съм трепнал някой дето се е съдрал да ме нарича нацист (баш пък мене) и ще ме порицаете, мда.
            Иначе някой да е срещал няакв аинформация за това чудо-юдо Т25 прототип? защото аз уж доста подробносъм изчел книгите на Хънинкът, а наскоро във връзка с работата отново почнах да ги чета, и такова нещо не откривам....пък и е грозно, от друга страна Хелката ме кефи как изглежда....
            А и да спомена, за много от нещата са ползвали чертежи на GEORGE BRADFORD, които не е като да са грешни, но и не блестят с особенна точност. Поне ARL44 е правено по тях.

            Comment


              Имам 34 битки с М103 и 20 с Т110Е5. Първия е абсолютно слаба ракия, втория страда от липса на идентичност... ни риба ни рак. Опасявам се, че така ще си и останат нещата. Американските фенове се бунтуват диво и вероятно не малко ще изоставят играта изцяло. Всички от много време чакахме нови американски Т9 и Т10 тежки танкове, които да са сериозен ъпгрейд на съществуващите. М103 е крачка назад, Т110 просто е средна работа в момента. Всички кланове твърдят, че не виждат в момента роля за него в клановите войни.

              ......

              След 60 битки с Т110Е5 не ми се е променило мнението.
              Last edited by Imperial; 20-03-2012, 04:33.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Дали нещо от това

                .........." Список изменений версии 0.7.2_test2 по сравнению с версией 0.7.2_test1:

                Параметры американских ПТ-САУ перебалансированы по результатам тестирования.
                Параметры американских танков: Т34, Т30, М103 и T110E5 перебалансированы по результатам тестирования.
                Добавлено вращение на месте для M18 Hellcat и T25/2.
                Убран модуль «улучшенная вентиляция» у американской ПТ-САУ Т25/2.
                Исправлены ошибки в бронировании танков M103 (лоб корпуса) и T110E5 (лоб корпуса и маска орудия)."........

                .....би ти го променило ?

                Comment


                  bigbeer написа Виж мнение
                  Дали нещо от това

                  .........." Список изменений версии 0.7.2_test2 по сравнению с версией 0.7.2_test1:

                  Параметры американских ПТ-САУ перебалансированы по результатам тестирования.
                  Параметры американских танков: Т34, Т30, М103 и T110E5 перебалансированы по результатам тестирования.
                  Добавлено вращение на месте для M18 Hellcat и T25/2.
                  Убран модуль «улучшенная вентиляция» у американской ПТ-САУ Т25/2.
                  Исправлены ошибки в бронировании танков M103 (лоб корпуса) и T110E5 (лоб корпуса и маска орудия)."........

                  .....би ти го променило ?
                  Тест 2 вече почти свърши. Впечатленията ми са именно на негова база.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Леле мале, 176 мм челна корпусна на Чърчил...проверих след катоизджасках един 5 пъти със 107 на КВ-то без нищо д аму стане....дано остане так аи след теста
                    Иначе не знам какво не им харесв ана някой М103, с подкалибрени от упор и челно не го пробих.

                    Comment


                      Пробвах го веднага, чудовище просто, ако гооставят така ще продадат страшно много
                      а аз ще съм страшен с моят убер наточен екипаж просто средните нива битки ще са малки кошмари.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Леле мале, 176 мм челна корпусна на Чърчил...проверих след катоизджасках един 5 пъти със 107 на КВ-то без нищо д аму стане....дано остане так аи след теста
                        Иначе не знам какво не им харесв ана някой М103, с подкалибрени от упор и челно не го пробих.
                        Колко битки с ниво 9 и 10 тежки танкове имаш в реалния сървър?
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Хора я ме светнете как да си купя подкалибрени снаряди. Имам в излишак опит останал от машини които съм ползвал и не знам дали има възможност по тази начин да си купя.
                          Отделно отново започна да ми прави парчета играта т.е започвам с фипс 17 и рязко пада на 3. Влизах в техническата поддръжка правя това което е указано , но уви.

                          Comment


                            tconiotconev написа Виж мнение
                            Хора я ме светнете как да си купя подкалибрени снаряди.
                            Злато.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Колко битки с ниво 9 и 10 тежки танкове имаш в реалния сървър?
                              И какво общо има това с факта че М103 го стрелям с подкалибрен 105 мм, от 15 метра, на хоризонтална повърхност...и не го пробива, не еднократно, в корпуса, челно?

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                И какво общо има това с факта че М103 го стрелям с подкалибрен 105 мм, от 15 метра, на хоризонтална повърхност...и не го пробива, не еднократно, в корпуса, челно?
                                Въпросът ти беше "не знам какво не му харесват на М103". Няма как да ти е ясно какво не му харесваме ако нямаш съответния опит.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X