Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    При мен са по около 2-3 от отбор винаги.Не си спомням битка,в която да е нямало.До вчера не можех да им направя почти нищо с JP II със стоковото оръдие,но вече с 128мм са ми любимци

    Comment


      Да - днес много тях (тип 59). Дори и в общия чат бях каза за това. (руски сървър)

      Днес съм играх повече от 50% от битките на този танк...
      Може би - есен, психическо влошаване?
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Да не би Type 59 да е пуснат отново в продажба?
        От няколко седмици нямам битка с участието на Тиер 8 танкове без поне 2 китаеца от всяка страна обикновено са над 3 в отбор.
        Да, беше пуснат за 1 седмица , но вече до няма в gift shop-a. Аз си го взех между другото и съм много доволен от машинката .

        ПП
        Отново напомням за тези, които искат да помогнат за БГ озвучаването. ...
        Променете репликите както решите .

        Comment


          Направих си експеримент.В 6 поредни битки не взимах никакво участие,само се разхождах.В 2 победихме и в 4 загубихме.Всички резултати бяха катастрофални разгроми.Не знам за вас,но все повече се чувствам като кукла на конци с този ММ,който предварително нагласява резултата и нищо не можеш да направиш.

          Comment


            Глупости, естествено че ще губиш повече, ако не правиш нищо.

            Ако играеш добре, ще имаш битки където отборът ти е пълен с кретени и дали си там или не няма значение; ще имаш и такива, където отборът ти е от закоравяли главорези и пак няма да има значение дали си там; ще имаш и битки където двата отбора са що-годе равни и там можеш да натежиш повече - това ти дава няколкото процента повече победи над слабите играчи.

            Определено когато играя по-слабо, губя по-често.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Ами точно това се опитах да проверя.Дали играя или не,нямаше значение.Всичко свърши за по-малко от 5 мин.От доста време не съм имал равностойна битка.Може би за такива се смятат,когато получа войн и загубим.Смятай,ако ме няма тогава какъв ще е резултата.Не знам,вие играете само Т10 сигурно,а там такива извращения явно са по-малко или липсват.Но в по-долните нива е ужас.Силно се надявам Т10 битките да са успорвани

              Comment


                6 игри нямат абсолютно никаква статистическа тежест.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Не знам защо отдавате такова значение на победите или загубите. Имал съм загуби с по 1000 опит от които съм доволен от себе си и победи с доста по малко опит където не съм доволен от играта си. Так че всичко е въпрос на приемане
                  __________________________________________________ ___________________________
                  БГ ОЗВУЧАВАНЕ < изтеглете , променете , изпратете обратно >

                  Comment


                    Хъ, преди година и нещо спорих в официалния форум с някъв кретен - тогава основният му аргумент беше, че съм имал само 53% победи, а той имал 60% и затова моето мнение не важало
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Аз не говорех за победи и загуби като цяло,а за онези игри,в които просто виждаш на картата как една червена или зелена вълна залива всичко по пътя си и битката свършва за около 3-4 минути.Няма тактика,няма стратегически позиции,няма успорваност и т.н.Просто единия отбор е на такова ниво,че просто отива да умре без нищо да направи.При мен такива битки изобилстват и затова реших да го изкоментирам.Иначе и моят процент победи е 53 Хубавото е,че дори в гореспоменатите битки взимам поне двама със себе си

                      Comment


                        Zerg написа Виж мнение
                        Аз не говорех за победи и загуби като цяло,а за онези игри,в които просто виждаш на картата как една червена или зелена вълна залива всичко по пътя си и битката свършва за около 3-4 минути.Няма тактика,няма стратегически позиции,няма успорваност и т.н.Просто единия отбор е на такова ниво,че просто отива да умре без нищо да направи.При мен такива битки изобилстват и затова реших да го изкоментирам.Иначе и моят процент победи е 53 Хубавото е,че дори в гореспоменатите битки взимам поне двама със себе си
                        Всеки е присъствал малко или много в подобни битки, има шанс ако нападнатия отбор се организира много бързо до 30 - 60 сек. тогава може да се спре ръша.

                        Comment


                          точно в такива битки ако си на подходяща карта и с подходяща машина се правят 10+ фрага...иначе изобилства с кретени
                          затова най-добре платуун с две другарчета и гласова връзка...поне 20% от отбора да е смислен...при малко късмет и 2 артилерии и се получава 30%

                          Comment


                            Значи ако спечелят златния ... ще имаме 3 дни премиум и консумативи, а цената на Т-62, към който пълзя от време на време, ще бъде колкото на T-54

                            Comment


                              в грешка си, Т-54 ще струва колкото Т-44...няма да се разщедрят чак толкова...вся пак за да се докопа човек до Т-62 най-вероятно ще конветва свобедн експи (за пари) и ще си вземе премиум за да избута парите...няма да с еминат чак толкова
                              Аз единият т9 средн който искагх го имам, другият (Т-54) малко трудно ще го допълзя до тогава, но мога да намажа два Т9 тежки ако се напъна.
                              Тъкмо взех и оборудвах ИС-3....но май тръгнах по грешен път, и първо трябваше най-хубавотооръдие а после купола, и трансмисия...че голям импотент...пък ис еоказва съвсем не чак толкова дорбе защитене...вчера два пъти ме one шотнаха...

                              Comment


                                ИС-3 изобщо не е "добре защитен", не може да седиш и да разчиташ на бронята да поема. Трябва да се играе като среден - за това бронята му е достатъчно добра, а и подвижността му съответства на такава роля.

                                Аз си отключих М48 преди известно време само с нормално играене, имам и почти достатъчно свободен хп за топ оръдието му, ще трябва да конвертирам малко за да го взема от раз. Остават ми и 1.5М кеш, докато ги събера ще вземам 2х с патъна докато екипажа му събере достатъчно опит че да го прехвърля на М48 на 100% без злато (скоро му се отключиха 3тите умения и ги държа неразпределени докато взема М48).

                                За съжаление след това няма да имам екипаж за М46 но какво да се прави.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X