Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Hearts of Iron 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Мисля да пробвам нова игра с Германия като ползвам чийт за смяна на политическата ориентация
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #92
      Еееееееее жестоко е!Как да си ги оправя,че не разбирам много от модове

      Comment


        #93
        Аз пък предпочитам стандартните иконки, че са по-абстрактни и лесни за разпознаване.

        Виж, бих се радвал на нови картинки на самите части на бойното поле, но това е по-сложно.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #94
          A убиеца на некъдърни лидери видяхте ли. Сменя датата на смъртта им :argh:

          Comment


            #95
            Да, качих си го вече.

            А също и пача за премахване на крайната дата на сценариите
            Last edited by Imperial; 01-02-2005, 17:52.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #96
              Ми то това си е реално, ако любимия ти Халдер пращаше по 1 дивизийка на 6 месеца в пустинята щяха да се гонят до 58 година напред назад от Аджедабия до Сиди ел Барани , с леки прекъсвания от ядрени гъби :noway:

              Comment


                #97
                Защо реши, че ми е любим? Доколкото разбирам, му липсва въображение и хъс
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #98
                  Ето я и Нова Германия
                  Attached Files
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #99
                    Кой е Людвиг Фулда?

                    Comment


                      Нямам идея

                      Май ще пробвам този път да съм демократичен и предимно флотско-авиационен.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Това не отговаря на интересите на правителството на Негово величество!

                        Comment


                          За Негово Величество ше правя флот да му се радва там :mhehe:
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Така, значи към август 36 положението е следното:
                            -Взех пълен контрол над френските въоръжени сили, което се оказа твърде лесно и по същия модел имам контрол над Австралийските, НЗ и канадските, а и Африканерите.
                            - Оказа се че има система от конвои, ама сега я разучавам, че нещо все ми бягат обратно
                            - Корабите също имат малък обсег, а не знам как да ги презареждам, та да продължават, скачайки от база на база...някакви идеи?
                            - Като натовариш войски и се появява добрата стара испанска конквистадорска каска от Европа Универсалис, много смешно, копнали са енджина и даже не са сменили всички графични елементи!?

                            Comment


                              Здравейте,
                              значи всеки път като се опитам да вляза на Югославия с България (вече 5-6 пъти) се получава следното
                              1. Германия ми обявява война
                              2. Гърция ми обявява война
                              3. Съв. Съюз обявавя война на Гърция
                              4. Италия обявява война на Съветския Съюз.
                              5. Турчолята си махат нонагрешън пакта и ми влизат и те.

                              ГРРРРРРРРр, нищо не мога да правя освен да си седя на гъза и да чакам да ми се произведе 1 фабрика за 1 година, *****!
                              идеи ?

                              а да - и НИКОЙ неще да си сключваме нон-агрешън пакт, дори и Боливия дето не я знам де е на картата!
                              Last edited by Док Холидей; 05-02-2005, 10:51.
                              My sword shall not sleep in my hands!

                              Comment


                                Ами гледай ся-като почнеш играта веднага задава технологията "пехота 1936"-така получваш преимущество над съседите.Също почваш да правиш 2-3 дивизии за подкрепления за после.Със втория екип развиваш кавалерия следващо ниво.Придвижваш всички войски още отначало към Югославия.Веднага щом част от дивизиите се ъпгрейднат до 36г. атакуваш.Мен не ме нападнаха нито Германия,нито Турция.Не знам при тебе (между другото коя година нападаш?)

                                Comment

                                Working...
                                X